czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamskiego bolszewizmu ciąg dalszy...

podaj nazwe sklepu nich wszyscy wiedza co to za czlowiek przeciez on nie ma prawa ci zabronic skoro dawal ogloszenie publicznie.
a jesli ktos sie ciebie pyta oto skadjestes to powiedze ze jesli by cie przyjal to bys wynajela kawalerke wiec nie ma problemu z dotarciem do pracy.
i ewentualnym zaostaniu po godzinach
poza tym masz samochod
jesli masz.


tak sie mowi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskiego bolszewizmu ciąg dalszy...

immortal coś ty dopiero wstała ? ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskiego bolszewizmu ciąg dalszy...

chorujesz na całkowity zanik mózgu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskiego bolszewizmu ciąg dalszy...

Doceniliby gdybym miała doświadczenie a nawet nie ma gdzie go zdobyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskiego bolszewizmu ciąg dalszy...

http://www.mylomza.pl/home/lomza/item/1877-kierowcy.html


A jak reszta łomzyniaków się czuje ?
Zadowoleni ????

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskiego bolszewizmu ciąg dalszy...

Czekamy na pozostałe relacje innych mediów, chcę zebrac wszystko w całośc i wysłac, gdzie trzeba.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskiego bolszewizmu ciąg dalszy...

grubaryba skończ Ty pie*dolić o tych piekarniach znajdź sobie inną robotę widzialeś kiedyś kierowcę ciężarówki pracującego za tysiąc zł? W tym zawodzie to kierowca jest na górą bo robota w tym fachu jest wszędzie a im dalej to lepiej płacą, ja polecam zachód.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskiego bolszewizmu ciąg dalszy...

mala-mi jak trafisz na pracodawce uczciwego to będzie patrzył na Twoje doświadczenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskiego bolszewizmu ciąg dalszy...

Po co ci tam rezerwować stolik? Zazwyczaj i tak jest miejsce ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskiego bolszewizmu ciąg dalszy...

Gdzieś tu czytałem ;) Wyjdźmy bez samochodów zablokujmy wloty do miasta ;) Nowogrodzką, zjazd, nowy most, szosę zambrowską, Aleję legionów obok bp, Wojska polskiego przy fadomie, I to chyba wszystko.. Niech wiedzą że jest protest.. Przy okazji można by było zablokować stację.. Informujmy wszystkich w mieście o strajku, wiele ludzi nic o nim nie wiadomo, porozwieszajmy jakieś plakaty. Zróbmy jakieś hasła do machania na płytach czy jakoś tak ;) Bo w końcu wszyscy się przerzucą na rowery ;P

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskiego bolszewizmu ciąg dalszy...

Już jest oznaczona [PRZEFILTROWANA i stoi tam gdzie trza :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskiego bolszewizmu ciąg dalszy...

Gdzieś tu czytałem ;) Wyjdźmy bez samochodów zablokujmy wloty do miasta ;) Nowogrodzką, zjazd, nowy most, szosę zambrowską, Aleję legionów obok bp, Wojska polskiego przy fadomie, I to chyba wszystko.. Niech wiedzą że jest protest.. Przy okazji można by było zablokować stację.. Informujmy wszystkich w mieście o strajku, wiele ludzi nic o nim nie wiadomo, porozwieszajmy jakieś plakaty. Zróbmy jakieś hasła do machania na płytach czy jakoś tak ;) Bo w końcu wszyscy się przerzucą na rowery ;P

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskiego bolszewizmu ciąg dalszy...

Beemka granatowa czy niebieska?
Bo w piątek około 15.30 jechał taki jełop w niebieskiej (chyba trójce) aleją Legionów koły Prymy tak coś ze 120 na godzinę. Pojep jeden.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskiego bolszewizmu ciąg dalszy...

Dziś niestety nie mogłem Praca :(

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamskiego bolszewizmu ciąg dalszy...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org