czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Smród legendy.

Ja również!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smród legendy.

http://www.youtube.com/watch?v=SFZ7M_JxpN4

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smród legendy.

w jakim stanie jest ta alfa i jakie ma wyposażenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smród legendy.

wczoraj właśnie odebrałam z rafaello i zjadłam . Był pyszny ... :) Ale dzięki za porady :D przydadzą się :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smród legendy.

Mam pytanko :) Jaki można zrobić prezent dla siostry , żeby jej się spodobał . Lat 22 . :D Proszę o ciekawe propozycje :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smród legendy.

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smród legendy.

Czy to tak dużo żeby mieć pracę w której będziesz pracował spokojnie bez żadnych niespodzianek, do której będziesz mógł chodzić codziennie i pracować po 10 godzin, w której nie będzie problemem to że chcesz wziąć 2 tygodniowy urlop na czas wakacji i 2 tygodniowy na koniec ich. Czy to tak dużo módz zarabiać 1750 zł i myśleć o założeniu rodziny, wyprowadzce z domu i zakupie samochodu. O tym że można dorabiać po godzinach i odkładać na dom/mieszkanie. Pracę którą będziesz kochał i wszyscy ludzie będą podchodzić do siebie z szacunkiem. No i w której spotkasz ludzi z którymi będziesz rozwijał znajomość.

Chyba tak Judyta, chyba trudno o miłość szczerą, bez ograniczeń i bez kontekstów. Pamiętaj że przed tym wszystkim stoi słowo "chyba" które mówi o nie pewności o tym że oczekując czegoś można się od tego wzbraniać. To że chcesz znaleźć miłość nie znaczy że jej szukasz i pragniesz jej naprawdę. Mogła byś przecież spróbować zagadać do chłopaka którego spotkasz na ulicy i spodobał ci się. Nie ma w tym nic złego, zdobywać będzie ciebie później jak okażesz zainteresowanie dla jego osoby nie spojrzeniem bo tak naprawdę to żaden mężczyzna nie zna waszych sugestii kiedy tak a kiedy już nie przestań. Jesteście pięknymi ale skomplikowanymi istotami to których ciężko dotrzeć i zrozumieć czego tak naprawdę chcecie. Postaraj się i wykorzystaj wszystkie okazje. :D

PS: Mój nr GG 2753..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Smród legendy.

że jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org