sobota, 21 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sz.p.bronakowski

a no to ok :)
polecam ;)

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sz.p.bronakowski

e tam , drobnostka jak na twoją kieszeń :)

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sz.p.bronakowski

nie chce:) mam juz dla kogo robic prezent :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sz.p.bronakowski

moze wypowiedza sie faceci ?
czy spodobalby sie Wam moj pomysl?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sz.p.bronakowski

Na ul. Reymonta w tym budynku co przychodnia tylko z drugiej strony:) Polecam robiłem 2 lata temu:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sz.p.bronakowski

flexi ściemniasz he he


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sz.p.bronakowski

2000 r . Dżem Łomża z Jackiem Dewódzkim :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sz.p.bronakowski

jeszcze potrzebna konsola xbox-a zeześ... samo nie bedzie chodzić to tylko dodatek tak twierdzi moja pociecha bo ja się na tym znam tak jak i Ty ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sz.p.bronakowski

a 50- ka SONY , wystarczy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sz.p.bronakowski

Ludzie powinni ograniczać częstotliwość picia alkoholu do maksymalnie pięciu dni w tygodniu. Ta porada pochodzi z niecodziennego źródła, bo z brytyjskiego parlamentu.

Teraz eksperci brytyjskiej Izby Gmin orzekli, że trzeba robić przerwy; tak by w tygodniu były co najmniej dwa dni bez alkoholu. - Te dwa dni całkowitej abstynencji są bardzo ważne, bo pozwalają odpocząć organizmowi. Taka przerwa oczywiście nie oznacza, że następnego dnia można pić do woli - mówi poseł Partii Pracy Andrew Miller.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,10936856,Brytyjski_parlament_apeluje__Ograniczcie_picie_alkoholu.html

A mówią, że to w Polsce się pije na potęgę !
Prawdę powiedziawszy dawno nie spotkałem w Łomży pijanego, no poza żulerką oczywiście.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sz.p.bronakowski

grubaryba, a co ty się martwisz o Łomżę , niedawno pisałeś, że otwierasz jakiś biznes poza Łomżą , więc szerokiej drogi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sz.p.bronakowski

Dobre.http://www.humorowo.pl/ciekawe_filmiki/index.php?go=krzesla_sztuczka

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sz.p.bronakowski

trochę już czytałem i właśnie dlatego dostaję pomieszania umysłu , ale dzięki za wyrozumiałość ,
chciałem teraz tu zebrać jakieś opinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sz.p.bronakowski

Najmądrzejsi się odezwali co tylko na forum pracują!



Proponuję Walentynki na słodko!
Przepis i inne ciekawe propozycje na blogu:


www.abantonino.blog.onet.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sz.p.bronakowski

Ha! ha!

Proponuję Walentynki na słodko!
Przepis i inne ciekawe propozycje na blogu:


www.abantonino.blog.onet.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sz.p.bronakowski

nie tylko Łomżę pustoszą... zauważcie ilu ludzi pracuje za minimum za pół etatu, legalnie.. trzeba by z tym złodziejstwem skończyć i tymi pseudo pracodawcami złodziejami !! wtedy może coś by się zmieniło... piszcie może któryś to przeczyta troszkę prawdy im nie zaszkodzi !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sz.p.bronakowski

a ludzie wciaz kupuja w lomzy garaze po 40 tysiecy buhahahhahahah juz niedlugo bedziecie trzymac tam owies dla konia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sz.p.bronakowski

w rozporku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sz.p.bronakowski

możecie mnie cmoknąć w druta, forumowa grypsera się odezwała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sz.p.bronakowski

ale wy jestescie glupie, hahahaha... nie potrzebuje certyfikatu, po chole*re jej wydac 1000 zl na kurs na ktorym sie nic nie nauczy wy baby zero rozumu, a te fryzjerki po zawodowkach niby lepsze hjaha leczcie sie idiotki, placcie ile chcecie a to samo miejcie a moja zonka i wszystkie kobitki ktore do niej przychodz nie narzekaja. Jezu po co ja tu wlazlem chcesz pomnoc czlowieku to... zalosne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sz.p.bronakowski

robciu , możliwe, że patykiem, bo on taki rozgarnięty, jak to przysłowiowe gów.no

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sz.p.bronakowski

odświeżam !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sz.p.bronakowski

Niestety masz rację . Ja zapierdzielam ostro , nie mówiąc o tym , że moja żona ma działalność w łomży (oczywiście mam mam swoją pracę ), bo niestey , ja nie mogę pracować u żony, ZUS stwierdził , że jako mąż , muszę niestety płacić skłądki takie jakbym sam miał swoją działalność .


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sz.p.bronakowski

P.A. 13 a bo co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org