środa, 05 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wysłać pisowskiego tłumoka na salony.

pewnie palami dostałeś za nią, wyprałeś i chcesz teraz sprzedać haha

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wysłać pisowskiego tłumoka na salony.

Nie ma takiego w Łomży - wiem to z autopsji. Po mojej sprawie adwokat powoda i sędzia mieli miny jakby w gacie narobili i przy mnie na rozprawie doczytywali kodeks cywilny. Jeszcze raz powtarzam nie ma w Łomży dobrego adwokata - moim prywatnym zdaniem to same niedouki które liczą tylko na łatwą kasę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wysłać pisowskiego tłumoka na salony.

Nie czuje się najlepiej kochana moja jeśli o moje ciepło i koszty dostarczenia tego ciepła dba instytucja która w nazwie nosi hasło- miejskie.Bo niby cóz miałoby to oznaczać-a mianowicie to iż głównym udziałowcem w spółce jest miasto czyli kto?czyli my wszyscy .My wszyscy, ciężko pracą ,za którą otrzymaliśmy pieniążki a które nasi możni pod przymusem i niby dla naszego dobra nam zabrali poprzez podatki i postanowili zainwestować w ciepłownię miejską.CZyli my sfinansowaliśmy postawienie tej instytucji,właśnie po to aby mogła ona nam odsprzedać swój produkt.Po możliwie jak najniższej cenie.Ciężko ocenić jak sprawa miałaby się gdyby owe przedsiębiorstwo miało konkurencje.Także nie mów iż cena jest niska,gdyż każde miasto posiada inna infrastrukturę itp.,a przede wszystkim jest monopolista na lokalnym rynku.To oni kształtują cene ciepła biorąc pod uwagę instrumenty od nich niezależne(cena węgla,paliwa itp.),a także zależne od nich jak utrzymanie ludzi pracujacych w pocie czoła,a także tych siedzacych tam i dłubiacych w nosie.To wszystko składa sie na cene ciepła.I oprócz tego takie firmy są dofinansowywane licznymi subsydiami,oczywiście z pieniędzy podatników.I m.in dlatego jestem przekonany że prywatny jest lepszy,gdyż nie będe go opłacał 2 razy (podatki+energia elektryczna).
No a przecież nasi umiłowani lokalni rządzący raczyli nam podnieść podatki ,gdyż idzie kryzys i trzeba właśnie takie spółki finansować,gdyż przestaje to być opłacalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wysłać pisowskiego tłumoka na salony.

Gdzie w Łomży dostanę wkład do szyszki? Dla osób niewiedzących o co chodzi, jest to taki zapach do pomieszczeń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wysłać pisowskiego tłumoka na salony.

Przypominam sobie iż w minionym roku nasi radni dofinansowali z zysków m.in MPEC koszt zakupu tomografu do Szpitala(400000zł).A to pewnie temu taka podwyżka?Co teraz bedziemy finansowac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wysłać pisowskiego tłumoka na salony.

oj oj ojjjjjj , bolało jak bili ?





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wysłać pisowskiego tłumoka na salony.

hurtownia robero synu ; )

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wysłać pisowskiego tłumoka na salony.

To chcesz nam powiedziec ze teraz idziesz na policjanta?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wysłać pisowskiego tłumoka na salony.

długość rozpięty - 40,5 cm
zapięty - 20 cm
Srebrny, z wisiorkiem z literką "R" w sercu.
Razem dałam za to 90 zł, w czym wisiorek 30 u Jubilera w Warszawie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org