czwartek, 23 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Po akcji.

Aleksandra511, fakt jest drogo, ale dobrze, że chociaż masz poczucie humoru , uśmiechaj się częściej , a będzie Ci cieplej na duszy

pozdro i trzymaj się ciepło !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

a poco Ci kurs , przymocuj widły do taczki i jadziesz !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

Mam do sprzedania oryginalną koszulke JP kolega kupil mi na urodziny ale ja nie chodze w takich ubraniach cena do uzgodnienia :) tel : 516 480 262

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

Pani Agnieszka Glinojecka na al. legionów świetna osoba . Polecaaam ;) narzeczona chwali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

a co to jest, komża ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

nie sadze :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

prezentów sie nie oddaje, a tym bardziej nie sprzedaje... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

polecam szkołę jazdy Z. Ferenca, przystępna cena

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

No to jednak jesteś emec -owym kundelkiem skoro tak dobrze jesteś zorientowany :):)
Walcz chłopcze walcz :)
Bo to o twoje pobory, nagrody , trzynastki i wiele wiele innych przywilejów chodzi :):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

on mi dal pieniadze na ten prezent bo mi sie kiedys tam podobala ale juz mi sie nie podoba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

Oj Maruda, zawsze jesteś najmądrzejszy i wszędzie Ciebie pełno, tylko zawsze bez żadnych konkretów :)
Walczyć nie mam o co ale dzięki za słowa wsparcia :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

Ojciec R kupiłem w tym roku nowe, wiec mnie stać, nie neguje tego że przedsiębiorca robi co che bo ma do tego prawo i to normalne, jednakże uważam że ceny mieszkań w stosunku do kosztów ich budowy są za duże i o to mi chodziło tej kwestii, zezowaty nie napisał o co mu chodzi tylko napisał że wykazuje się "naiwnością i brakiem realizmu" - tak to każdy może napisac do każdego, do Ciebie i jego też mógłbym to napisać a później krtykować go za to że pisze o dwóch różnych sprawach, jak sam nie jest "dzieciakiem" i umie korzystać z głowy to niech pisze do czego odnoszą się jego wypowiedzi w stosunku do moich:P

watek jaki przytoczyłeś
________________________________________
Autor: oremi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26-10-11 08:22
Chciałbym zapytać Was o jakieś informację na temat dewelopera łomżyńskiego ....

Autor: oremi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 28-10-11 07:44
w zasadzie to chyba bez różnicy czy cegła czy płyta, ...
____________________________
".... TO STWIERDZENIE JUŻ WYCZERPUJE TWOJĄ ZNAJOMOŚĆ BRANŻY BUDOWLANEJ !!!"

odnosi się kwestii mieszkalnictwa, kwestii mieszkania i warunków, a nie do technologi budowy bloków w wątku tym pisałem iż mi jako klientowi rynku wtórnego czy też pierwotnego jest bez znaczenia czy będę mieszkał w bloku z płyty czy w bloku z cegły, osobiście nie widzę różnicy, nie obchodzi mnie to jakie ty masz zdanie, jeśli mieszkanie w tamtym wątku spełniałoby po wizji lokalnej moje wymagania, to bym je kupił, ostatecznie przesądziła lokalizacja,
obecnie jak wiesz bloki ŁSM są docieplane i niczym się nie różnią, problemy z wentylacją czy też hałasem też mi nie przeszkadzają,



co do kwestii wykształcenia nalezę do Izby Inżynierów Budownictwa, coś jeszcze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

dlatego pytalam na forum o dobrych fryzjerow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

tylko ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

no też słyszałam że nie szanuje klienta p.Glinojecka

To gdzie w tej naszej Łomży można iść i profesjonalnie przedłużyć włosy??
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

Ponawiam prośbę do kolo33,mam nadzieję,że zajrzysz jeszcze do tego tematu i się odezwiesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

czy dr Maksimowicz leczy tylko dzieci, czy dorosłą osobę też by zdiagnozował?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

słyszałam ze w amelii, ale szczerze powiem,ze nie bylam tam jeszcze... ale mozna zadzwonic i zapytac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

Ha! :D

będę co jakiś czas się przypominać w tej sprawie:)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

przemo91 to po co w XXI wieku sa tel... jeszcze bede chodzic i specjalnie zapisac... juz wielu osobom ja odradzilam i zrezygnowaly...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

gdzie mozna sprzedac srebrny lancuszek w lomzy? i czy musi sprzedawac osoba od 18 lat czy moze mlodsza?:>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

Witam :)
może troche pomogę :)
To beda moja pierwsze Walengtynki z moim ukochanym :), nie chce mu kupowac czegos co bedzie stalo i zbieralo kurz, typu jakiejs milosnej statuetki czy poduszeczki w ksztalcie serca ktora bedzie lezec gdzies w kacie :)
Jestem bardziej za prezentem praktycznym a przy okazji i romantycznym :)
dlatego wymyslilam cos takiego : kupuje duze ozdobne pudelko kartonowe :) wszedzie jest ich pelno, np empik etc, do tego kupuje stos roznych cukierkow, ok 100 lub wiecej sztuk w zaleznosci od wielkosci pudelka :) na pudelku badz gdzies w widocznym miejscu pisze ZJEDZ GDY... i do kazdego cukierka za pomoca wstazeczki doczepiam karteczke ... bedzie Ci smutno, nie bedzie mnie obok, bedziesz chcial wypic piwo itp wiele wiele innych smiesznych czulych romantycznych:) na sam spod przyklejam swoje zdjecie i pisze na karteczce ... a mnie nie mozesz zjesc bo kto bedzie Cie tak mocno kochal ?! " lub zamiast zdjecia wkladam w cukierki malego misia ktory ma mnie symbolizowac i taka sama karteczka;) potem ladnie to zapakuje i kupie do tego jakas Walentynke i prezent gotowy:) przyznam ze bardzo czasochlonny, ale czego sie nie robi dla ukochanego/ ukochanej? :) jutro zabietram sie za ta cala prace i nie moge sie juz doczekac:)
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

Acid Drinkers to chyba już trzy razy grali w MDK-u. Pamiętam, że wtedy jeszcze Litza grał z nimi. Później grali z Perłą, a ostatnim razem nie było mi dane ich zobaczyć.
Na Kiss nie masz co liczyć. Mieli zagrać w Warszawie w 1996r, ale koncert został odwołany z braku zainteresowania. Dziwne to, bo koncerty na tej trasie były wyprzedane w całej Europie (z Czechami włącznie) do ostatniego miejsca.
Jeśli chodzi o MECH, to faktycznie wstyd mi było, że na koncert przyszła zaledwie garstka fanów.
Wracając do tematu koncertów. Owszem, salka w Bonarze może jest i niezła, ale na duży koncert się nie nadaje. Pamiętam koncerty w Bonarze jeszcze przed "spaleniem". Grał tam raczkujący dopiero T.Love, Dzieci kapitana Klossa, TZN. Xenna, czy choćby nasza Polityka.
Jak się spalił Bonar, to miejscem koncertów przez długi czas był ODK na Małachowskiego. Sala też tam niewielka, ale znów wystąpił T.Love, Róże Europy, Fotoness, John Porter, Kosmetyki Mrs Pinki, Golden Life, Closterkeller. Nawet sporo zagranicznych - głównie brytyjskich - kapel wystąpiło. Benny Profane, The Cud, Eton Crope czy The Jivin' Instructor. Na strzelnicy też były koncerty. Pamiętam, jak na scenie z przyczep od ciągnika czy ciężarówki jednego wieczoru zagrali: Sztywny Pal Azji, Daab i VooVoo. Dla chcącego - nic trudnego. W sali dawnego UW też sporo się działo. Budka Suflera, Bajm, Dżem, Proletariat. Warto też wspomnieć salę kina "Październik", czyli dawny WDK. Tam w latach osiemdziesiątych wystąpili chyba wszyscy z ówczesnej czołówki z Lady Pank i Lombardem na czele. Nie jestem pewien, ale Mech chyba też wtedy grał. Ostatnie koncerty w WDK-u pamiętam z początku lat dziewięćdziesiątych. Dżem grał (chyba trzy razy) i Sex Bomba. Pamiętam też jakąś kapelę z Francji - fajnie zagrali.
Na początku lat dziewięćdziesiątych sporo działo się w klubie studenckim Darka Syrnickiego przy rondzie Kościuszki. "TÓBA" się nazywał ten klub.
Malutka sala, ale klimat fantastyczny: Nocna Zmiana Bluesa, Anita Lipnicka, Voo Voo, Polityka.... sporo by wymieniać. Resztę, czyli ostatnie dziesięć lat widzę że pamiętacie, więc nie będę pisał.
Kto dzisiaj przyjdzie w Łomży na koncert?
Ile w Łomży znajdziecie osób, które pojadą do Warszawy, Gdańska czy Katowic na U2, Genesis, AC/DC czy Police? Dupy się nie chce ruszyć! Wszyscy czekają, aż Doda czy Krzysztof Krawczyk wystąpi na Muszli za darmochę. I żeby piwo tanie było! A co weekend stodoła w Jeziorku pełna "miastowych" BL-ów. Prawda jest taka, że na wyższą - nie mówię o wysokiej - kulturę w Łomży nie ma co liczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

u każdego jubilera ale to sprawa groszowa. raczej nie opłaci się marnować.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

a chcesz jedną ??? ;))


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

tak tak kupujcie sobie i po 100tysiecy zobaczymy za pare lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

To podaj mi ten nr telefonu, może akurat mi się spodoba:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

Ja robiłam makijaż jeszcze u p.Grażyny 3 lata temu (górna kreska oka i usta kontur + wypełnienie ) Barwniki mają dobre bo do dzisiaj nieźle się trzyma.Ból jest znośny i można wytrzymać.Znieczulenie maścią Emla.W sumie jestem zadowolona.Jedno mnie tylko zdziwiło,gdy dowiedziałam się od koleżanki,które też robiła to co ja ,że jak chciała coś tam poprawić (za dodatkową opłatą ) już u p.Kingi to ta kazała szukać p.Grażyny gdzieś w Polsce.Dziwne !
Co do p.Kingi to słyszałam różne opinie.Odwołuje wizyty w ostatniej chwili i jakoś "dziwnie" się zachowuje.Niepotrzebnie zraża sobie klientki a jak wiemy konkurencji w mieście nie brakuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

trzeba wytrzymac do końca
http://www.youtube.com/watch?v=4TR5PtZTPf4&feature=mfu_in_order&list=UL

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

dzięki fanka,

no właśnie : 83m2 po 3433 zł = 285 000
+ garaż : 16,17m2 po 2100 = 33 957

kogo stać to płaci, a jak nie , to dalej mieszka z mamusią i golfa pod " chmurką " trzyma ,

... powodzenia BRAK NICKA , namioty są tańsze !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

raczej trzeba mieć 18 lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

a to tzw. stan deweloperski , trzeba jeszcze sporo włożyć w wykończenie !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

Jaki to łańcuszek (splot,długość,szerokość) i na ile sobie go cenisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

Robercie! Toć Ty nie posiadasz aktualnych informacji (a które mam ja:). Już w maju KISS będzie promować swoją najnowszą płytę "Monster" na łomżyńskiej muszli :) Krawczyk i Doda wystąpią jako support. Oprócz tych gwiazd w planach jest również występ Maryli Rodowicz, także na naszej wspaniałej muszli, ale to pewnie dopiero na Goscińcu. Ludzie przywalo jak nic! :) I nieważne, że za piwo trzeba będzie zapłacić, nawet gdyby podwójną cenę.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

Szukam dobrego adwokata od spraw rodzinno-majątkowych. Moze ktos poda namiary. Dziękuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

mozesz mi wyslac zdjecie tej koszulki na maila?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

a może założymy wszyscy jedną spółkę pod nazwą "Trolle 4lomza S.A " ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

czemu nie działa szukajka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

nie działa jak działa w Operze:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

u mnie ani w Operze ani w ME nie dziala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

tam gdzie szyszka kupowana.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

Na stanowisku generała i powiedział że idiotki to on na pewno nie zatrudni :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

Wolałbym nie wracać do tego miejsca. Nieprzyjemna obsługa, więcej na mnie nie zarobią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

Tylko tutaj portier prezia musi na rękach nosić!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

Gdzie można kupić tanią i ładną poduszkę na walentynki lub inne gadzety?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

może to coś takiego?http://www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/superkoszyk-pl/dom-i-ogrod/zapachy-i-aromaty/opis,ceny/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

to chyba błąd Javy przeinstaluj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

Tak, o coś takiego mi chodzi. Z tym, że przez Internet nie opłaca mi się zamawiać. Jeśli ktoś wie, gdzie to można dostać w Łomży, proszę o informację. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

dzięki zezowate szczęście :)
staram się uśmiechać jak najwięcej ale przy obecnych opłatach to coraz trudniej o uśmiech na mojej twarzy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

mogę odkupic od Ciebie ten łancuszek odezwij sie na emaila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

w sex shopie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

a nie lepiej flaszkę wódki kupić ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

A tak możliwość istnieje bo chyba PGE nie ma konkurencji.
Sprawdź linka może tylko trzeba zmienić taryfy.
www.eprad.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

Np w Foto Partnerze na Małachowskiego z Waszym zdjęciem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

Omanio odpuść sobie gary, smaczne winka mam dla ciebie :-))

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

to ja bede palaczem :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

a jakie to ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

aha ale ja tylko pytałem bo wina nie pijam

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

Dzieki pozdro

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

1,5l Absolut 75 zł



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

popieram uwielbiam uczyc niedoukow jak sie jezdzi ta ich mina bezcenne



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Po akcji.

no właśnie

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org