czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dlaczego totalne tak kochają eurokołchoz?

O kurde!!!!!!!!!!!!!!
Rozwaliłeś mnie teraz Obelixie :):)

Dobranoc :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego totalne tak kochają eurokołchoz?

ja tam bym nie ryzykował , a z nim to już na pewno z gwinta, jako drugi bym nie pił, bo by pewnikiem nie było co, albo i mało zostało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego totalne tak kochają eurokołchoz?

zezuś, ptaszynie w menzurce podamy, odpowiednio dozując, siły i zdrowie zachowa :)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego totalne tak kochają eurokołchoz?

Omania chociaz jeden bedzie mial lepiej,jakby tak kazdy okazal troche dobrej woli to tego nieszczescia byloby mniej a tak to szkoda gadac,ja nie zaluje swojej decyzji,teraz moj husky smacznie spi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego totalne tak kochają eurokołchoz?

Gdyby każdy myślał kategoriami litosci i miłości nie było by schronisk a to by w naszym swiecie było za piekne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego totalne tak kochają eurokołchoz?

Montaż też od nich, jak twierdził ' FACHOWIEC" jest najlepszym montażystą w Łomży, porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego totalne tak kochają eurokołchoz?

Jola.dokladnie tak jak mowisz,moj pies nie odstepowal mnie na krok,a w samochodzie rewelacja,jakby caly czas jezdzil,tylko drzwi otworzylam i sam wskoczyl,rozwalil sie na siedzeniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego totalne tak kochają eurokołchoz?

http://bil.aptek.pl/servlet/bil/ref_start

masz na stronie Ministra informator wybierasz Jestem pacjentem, choroby przewlekłe --> wpisujesz Bebilon, wybierasz który Bebilon i masz cenę.

Link bezpośredni do Bebilon Pepti 1 http://bil.aptek.pl/servlet/pacjent/list?NNML=123&NBDW=10000000&NBGP=15000008&LOPK=450000&NBLL=6064111

jak chcesz więcej informacji to wejdź w Jestem Lekarzem tam jest informacja "Zespoły wrodzonych defektów metabolicznych, alergie pokarmowe i biegunki przewlekłe" cena to 7,06 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego totalne tak kochają eurokołchoz?

ściany ma krzywe? albo okna tyłem do przodu zamontowali ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego totalne tak kochają eurokołchoz?

No kurde chłopak chce list wysłać miłosny a wyszło że ogłady nie ma ???

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org