czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Inwestycja na miarę euro-palet Trzaskowskiego!

a ancel to już tamój zamkli ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestycja na miarę euro-palet Trzaskowskiego!

niebieska hahahaha

Szkoda że nie wybrałaś sobie nicku jola rutowicz ::):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestycja na miarę euro-palet Trzaskowskiego!

nooo, toć możem go wziąć , dobry chłopina jest ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestycja na miarę euro-palet Trzaskowskiego!

gamoń nic nie kuma, sadzi się jak gówno w przerębli, a nie ma zielonego pojęcia o składni ,

wyszło mu na to, że ktoś jest mądrzejszy lub głupszy od od źródeł światła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestycja na miarę euro-palet Trzaskowskiego!

zamknąć mordy !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestycja na miarę euro-palet Trzaskowskiego!

jwt - istnieje czy nie?

gdzie widzicie swoje miejsce ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestycja na miarę euro-palet Trzaskowskiego!

Życie pozagrobowe jest jedną z najbardziej tajemniczych i intrygujących kwestii związanych z pojęciem wieczności.
Różne religie inaczej przedstawiają losy ludzkich dusz po śmierci. Jedne mówią o świecie idealnym, wręcz idyllicznym, a jeszcze inne o reinkarnacji i potrzebie powrotu na ziemię.
Ateizm sam w sobie zasadniczo wyklucza możliwość życia pozagrobowego. Doktryna ta zakłada, że życie jest tylko jedno, a śmierć oznacza definitywny koniec, po którym już nic nie następuje.

Wiele religii, wiele wizji.
Życie pozagrobowe jest tematem wręcz nieskończonym.
Głównym tego powodem jest fakt, iż w żaden naukowy sposób nie można tego zjawiska potwierdzić, ani zaprzeczyć jego istnieniu.
Pewnym jest natomiast to, że każdy z nas kiedyś ten świat opuści. Do tego czasu śmierć i to co po niej następuje będzie dla nas wciąż tajemnicą i nieustającym powodem do dyskusji nad sensem życia :

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestycja na miarę euro-palet Trzaskowskiego!

Człowiek podobnie jak inne ciała i substancje zmienia swój stan skupienia i ewoluuje "z nicości w nicość" matematycznie rzecz biorąc od nieskończoności w nieskończoność nawet jeśli ona podąża do jednego ekstremum które jest nieosiągalne.

biologicznie można by powiedzieć że przechodzi z jednego ekosystemu do innego ekosystemu w nieskończoność wędrując po ekosystemie - ekosystemach w różnych znanych i nieznanych ciągle nowo odkrywanych formach życia.

Życie po życiu jest również pytaniem o życie przed życiem ale ta wiedza a raczej odpowiedź na to pytanie jest niedostępna dla tych którzy są zapatrzeni tylko w jedną stronę i w jednym jedynie słusznym kierunku

Cywilizacyjnie rzecz biorąc życie jest jak program komputerowy dla jednych to gra dla innych to system który można kopiować przenosić modyfikować pakować i rozpakowywać i tak w nieskończoność dopóki przenosi się DNA oraz dotychczasowe pliki - dane dzięki którym system jest bardziej wydajny i inteligentniejszy.

Ziemia (przed kościołem) nadal jest płaska pomimo tego że od dawna wiadomo że ziemia też jest kulista.

Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać - również ta religijna historia
dotycząc życia i śmierci którą zorganizowano w dobrej Wierze z troski o religijną rzeczywistość.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestycja na miarę euro-palet Trzaskowskiego!

Ja mam paszport polsatu...nada się?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestycja na miarę euro-palet Trzaskowskiego!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestycja na miarę euro-palet Trzaskowskiego!

no właśnie, ludzie sie staraja po kilka lat o dotację a tu pyk i szychy je dostają od ręki, dla mnie jest to sprawa dla reportera ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestycja na miarę euro-palet Trzaskowskiego!

Witam . Za garaż na Przykoszarowej przy cmentarzu trzeba zapłacić ponad 30 tyś zł . Tam są rzadko na sprzedaż .Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestycja na miarę euro-palet Trzaskowskiego!

po smierci nic nie istnieje, zgnijemy w ziemi albo nasz proch jak każdy inny organizm żywy. Tyle tylko, że jesteśmy osobnikami najbardziej inteligentnymi i potrafimy wyobrażać sobie rózne inne formy życia po życiu bo tego bysmy pragnęli. Zdajemy sobie sprawę z tego, że smierc nas nie ominie ale chcemy wierzyć, że istnieje inne zycie... po prostu nie chcemy umierać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestycja na miarę euro-palet Trzaskowskiego!

Ja tam nie jestem erudytą i sam piszę niepoprawnie , ale jak gość rości sobie jakieś pretensje, to niech najpierw popatrzy na swoje wypociny !
nie łapie się słówek i drobnych niuansów !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Inwestycja na miarę euro-palet Trzaskowskiego!

Trzymaj się z daleka od takiej formy pożyczki, poczytaj w internecie jak ludzie się wpakowali w gówno. Ta firma występuje pod różnymi nazwami , ostatnio był Skarbiec. Są ścigani za oszustwa, ale jakoś widać się wywijają.
Zasada jest taka: na początku wpłacasz np.5% wartości kwoty o jaką się starasz.Potem podpisujesz umowę, kasy nie dostajesz a raty musisz spłacać. To jest lichwa jak diabli!!!!! Nie daj się zwieść "miłej" pani w biurze.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org