czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zgadzam się z palikiem że w Polsce szerzy się czerwono-brunatno-lewacki- faszyzm.

Mamiuszek .
Ja też w poważnych sprawach byle pierdoł nie piszę .
Jeżeli tak napisałem to tak musi być :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgadzam się z palikiem że w Polsce szerzy się czerwono-brunatno-lewacki- faszyzm.

ja jak jadę, to też na przystankach się nie zatrzymuję , drzwi nie otwieram bo mam klimę, a spóżniam się tylko jak są korki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgadzam się z palikiem że w Polsce szerzy się czerwono-brunatno-lewacki- faszyzm.

Mam taki problem chcę wysłac list do kolezanki do bursy i jak mam zrobic zeby dotarł do niej? Mam na liscie napisac adres bursy i jej imie i nazwisko?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgadzam się z palikiem że w Polsce szerzy się czerwono-brunatno-lewacki- faszyzm.

Poczytaj, może się przyda
http://alimenty.wieszjak.pl/inne-alimenty/77754,Czy-istnieje-obowiazek-alimentacyjny-dziadkow-na-rzecz-wnukow.html
Obowiązek alimentacyjny obciąża krewnych bliższego stopnia przed krewnymi dalszego stopnia. Najpierw alimenty zapłacą rodzice, a dopiero potem dziadkowie.

W momencie, gdy osoba zobowiązana do alimentacji w bliższej kolejności będzie mogła zaspokoić potrzeby uprawnionego, gaśnie obowiązek alimentacyjny zobowiązanego w dalszej kolejności.

W przypadku dziecka, które nie jest w stanie samo się utrzymać, może wystąpić do sądu o alimenty od swoich rodziców. Z pozwem o alimenty od swoich dziadków, może wystąpić tylko, kiedy rodzice:

nie żyją,
gdy nie są w stanie uczynić zadość swemu obowiązkowi lub
gdy uzyskanie od niej na czas potrzebnych uprawnionemu środków utrzymania jest niemożliwe lub połączone z nadmiernymi trudnościami.




-----------
http://e-prawnik.pl/domowy/prawo-rodzinne/alimenty/odpowiedzi/alimenty-od-dziadkow.html
Alimenty od dziadków

Pytanie: W sytuacji, gdy ojciec dzieci nie jest w stanie w żaden sposób płacić alimentów na swoje dzieci, czy można podać o alimenty rodziców ojca (dziadków dzieci), którzy zamieszkują na stałe w Niemczech?

Odpowiedź:

Tak. Obowiązek alimentacyjny, czyli obowiązek dostarczania środków utrzymania obciąża krewnych w linii prostej oraz rodzeństwo. W sytuacji, gdy zobowiązany do świadczeń alimentacyjnych nie może wypełnić swego obowiązku, wówczas obowiązek alimentacyjny w całości spoczywa na drugim z rodziców. Gdy ten rodzic również nie jest w stanie sprostać swym obowiązkom utrzymania dzieci, wtedy dopiero obowiązek alimentacyjny przechodzi na dziadków uprawnionego do alimentów. Istotna jest też okoliczność, że uprawniony do alimentów, który pobiera świadczenia z funduszu alimentacyjnego wobec niemożności wyegzekwowania alimentów zasądzonych od osoby zobowiązanej w pierwszej kolejności może dochodzić od osób zobowiązanych do alimentacji w dalszej kolejności (dziadków) alimentów uzupełniających.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgadzam się z palikiem że w Polsce szerzy się czerwono-brunatno-lewacki- faszyzm.

Myślę, że tak najszybciej dotrze :) w bursie na pewno działa poczta :) Pewnie list na Walentynki? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgadzam się z palikiem że w Polsce szerzy się czerwono-brunatno-lewacki- faszyzm.

Kleopatra77 żeby być człowiekiem szczęśliwym trzeba być z kimś. Bo tak inni od nas oczekują. Szczęściem poświęcać się komuś nie czekać że w zamian się coś dostanie. Czasami życie się tak układa że tej Pięknej Teorii nie można wdrożyć w życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgadzam się z palikiem że w Polsce szerzy się czerwono-brunatno-lewacki- faszyzm.

no wczytalem sie w opinie kleop i mam pytanie czy zwykle poglady normalne moga budzic kontrowersje? poza ty mnie jestem anonimowy ani nie prubuje nim byc bo miec takie poglady to zaszczyt na nie wstyd!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgadzam się z palikiem że w Polsce szerzy się czerwono-brunatno-lewacki- faszyzm.

szczęściem jest być z kimś ale... nie poświęcać się. Przeżywać razem radości i amutki, takie to piękne że - jak zauwazyłeś aż niemożliwe:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgadzam się z palikiem że w Polsce szerzy się czerwono-brunatno-lewacki- faszyzm.

Otósz to adamosxx:):)
Otósz to :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgadzam się z palikiem że w Polsce szerzy się czerwono-brunatno-lewacki- faszyzm.

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

Autor: kleopatra77 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09-02-12 15:27

szczęściem jest być z kimś ale... nie poświęcać się. Przeżywać razem radości i amutki, takie to piękne że - jak zauwazyłeś aż niemożliwe:)

__________________________________________________________________

Dla kogo to nie możliwe ? Dla ciebie ?

Jeśli tego nie potrafisz to poszukaj kogoś kto Tobie pomoże nie wszyscy są być może tak jak Ty niepełnosprawni społecznie a Uczelnia na poznańskiej w Łomży uruchomiła kierunek - specjalizację - Asystent rodziny

Hmm...
... Komu i dlaczego taki asystent - taka specjalizacja jest potrzebna ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgadzam się z palikiem że w Polsce szerzy się czerwono-brunatno-lewacki- faszyzm.

strzep se kapucyna i ci przejdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgadzam się z palikiem że w Polsce szerzy się czerwono-brunatno-lewacki- faszyzm.

W Auchan na Produkcyjnej w Białymstoku jest duży wybór

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgadzam się z palikiem że w Polsce szerzy się czerwono-brunatno-lewacki- faszyzm.

dziękuję bardzo a cena za kanały mniej więcej jaka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgadzam się z palikiem że w Polsce szerzy się czerwono-brunatno-lewacki- faszyzm.

nie wiem czy coś pomogę, ale też bałem się dentysty, ok. pół roku temu przez przypadek trafiłem do Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "HIPOKRATES" s.c. - Szosa Zambrowska 20, tel. 216 50 53 - z kanałowym ( dwa kanały) , było rewelacyjnie, prawie nic nie bolało, dentystka była delikatna i wyrozumiała na takiego pacjenta jak ja, zrobili mi to na NFZ , a dopłaciłem tylko do lepszego gatunku plomby, ile kosztowało, to nie pamiętam, było dość tanio, ( jak się zorientujesz , to napisz na Forum, tak z ciekawości ) , ale możesz zadzwonić i się zapytać ,
nazwiska dentystki nie pamiętam, a jest tam ich kilka,
młoda, brunetka, sympatyczna .... a przyjmowała w tym gabinecie po prawej stronie w końcu korytarza,

kilka dni temu wyrywałem ząb na NFZ u dr Głuszkowski B., lek. chirurg stomatolog, gabinet - Polowa 15 lok. 76 Kom.: 602 479 828, - wszystko sprawnie, szybko, bez komplikacji, bezboleśnie ...

obydwie te placówki mogę polecić !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgadzam się z palikiem że w Polsce szerzy się czerwono-brunatno-lewacki- faszyzm.

sorry, zapomniałem , była też chyba dopłata za kanałowe ,
zadzwoń i zapytaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org