czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jakiś o poglądach...

moja kuzynka sie bawila,powiedziala ze super ze sie wybawila jak nigdy!swietnie grali i zabawiali,tylko chyba wczesniej trzeba ich zamawiac bo maja branie...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

Łomżyńskie zespoły są świetne tylko grają te same kawałki od dłuższego czasu :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

żarówka energooszczędna to nie jest to samo co taka lampa. Jeżeli się nie znasz, to się nie odzywaj lepiej. Od moich rodziców to się odczep. Proste pytanie, a forumowy troll nie potrafi odpowiedzieć. Jak potrafisz, to zamieść zdjęcie tego, co tam masz w sprzedaży i będzie po sprawie...takie to trudne??? Łatwiej jest się kłócić?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

witam.Chce kupić monitor używany,do 200zł.-czy ktoś wie gdzie moge go kupic?i czy kupię za taką cenę.allegro odpada nie mam tam konta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...


makmarc:)
Przecież pisałem że jestem przygotowany :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

można...ludzie czasami oddają stare monitory crt za dwa piwka nawet, tylko trzeba troszkę poszukać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

tylko dla czego po tej przyjaźni bez podestów rodzi się bul alimentacyjny:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

świetlówki kompaktowe (tzw. żarówki energooszczędne), odmiana lampy wyładowczej, w której światło emitowane jest przez luminofor wzbudzony przez promieniowanie UV, powstałe wskutek wyładowania jarzeniowego w rurze wypełnionej gazem - zintegrowane z układem zapłonowym i stabilizującym, świetlówki takie mogą być wkręcane w miejsce tradycyjnych żarówek, ponieważ posiadają taki sam gwint, jak żarówka.

Zalety świetlówki w porównaniu z żarówką
- wytwarza znacznie mniej ciepła
- wyższa skuteczność świetlna (do 105 lm/W)
- dłuższy czas pracy (od ok. 8000 h do nawet 20000 h przy użyciu stateczników elektronicznych i świetlówek najnowszej generacji)
- mniejsza zależność strumienia świetlnego od napięcia zasilającego
- można wytwarzać świetlówki o różnych temperaturach barwowych
- mniejsza luminancja
- przy użyciu świetlówek liniowych łatwiej jest uzyskać oświetlenie bezcieniowe, niż za pomocą żarówek


Żarówki energooszczędne - zalety
- Około pięciokrotnie mniejszy pobór energii. w porównaniu do żarówki żarowej.
- W tradycyjnej żarówce elementem świecącym jest żarnik, który pod wpływem przepływającego prądu elektrycznego nagrzewa się, jednocześnie emitując promieniowanie cieplne.
- Zaledwie 5-10% tej energii zostaje przeznaczone na światło widzialne, reszta zaś jest tracona bezpowrotnie w emisji ciepła.
- Żarówki energooszczędne wytwarzają pięciokrotnie mniej ciepła niż żarówki. Można więc stosować wyższe moce żarówek energooszczędnych bez obawy termicznego uszkodzenia opraw.
- Długa żywotność - od 8000 do 12000 godzin pracy (ok. 10 razy dłuższa niż tradycyjnych żarówek).
- Niska luminancja - czyli jaskrawość - świecącej powierzchni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

chodziło mi o LCD FLATRON

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

W odniesieniu jak wyżej

... różnic nazywanych powszechnie konfliktem interesów ...
... które jednak powstały na manipulacji i zakłamaniu którym owocuje zdezorientowane taką czy inną kontrowersyjnością ludzkie i z czasem już nie ludzkie społeczeństwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

Szanowni Państwo!
Ktoś nas w tym temacie kołuje.
Zarząd MPEC stwierdza, że sprzedaż energii cieplnej spadła o 11% do analogicznego okresu roku poprzedniego. Czyli aby zarobić na premie, podwyżki itp trzeba podnieść ceny za ogrzewanie. Inaczej mówiąc za to,że połowa zimy była bardzo łagodna to my indywidualni odbiorcy ciepła musimy za to drożej zapłacić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

nie

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

Witam ja mam monitor do sprzedania a nawet cały komputer jak by co to napisz na emaila tina127@wp.pl czekam na kontakt pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

Mr_Andrzej te Twoje zdjęcia są okropne, nie nadaja się na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

Mr_Andrzej, WYPAD stąd ! mało ci politycznego, tam cię gonią to teraz tu wcinasz się jak brudna koszula w du.pę ?
rzygać się chce , patrząc na te twoje wklejki !

nie naśladuj tego barana Andy C ( andzia, jak już coś piszesz, to w TEMACIE , a do westchnień w kierunku Mrauuu, załóż sobie inny temat )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

Szukam pracy najlepiej w sklepie odzieżowym lub spożywczym Pilne proszę o kontakt tina127@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

Ja mam taki Lg Flatron bardzo dobry żadnej wady użytkuje 7 lat i myślę że jeszcze drugie tylko pochodzi na luzie. A czy bym go sprzedał za 200zł no nie wiem raczej nie dlatego bo te monitory są bardzo solidne chodź CRT.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

Bo to Polska właśnie :):):):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

Pjotr4
Jakie są rodzaje światła?
ja takie znam
śtuczne czyli żarówka świetlówka itp.
naturalne słonce,księżyc i inne obiekty latające.

A u Ciebie jak je?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

maruda,fajnie to ujeles bo to Polska wlasnie, heheheheeh to znaczy ze tu i pszczoly wieksze tak?hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

... ochrzczeni - katolicy ....

Biedni religijnie zdezorientowani ludzie skąd oni maja rozumieć X Przykazań Dekalogu skoro ich Pasterze sami tych 10ciu religijnych przykazań całkowicie nie rozumieją.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

o świeczkach i lampach naftowych zapomnieliście

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

Mr_Andrzej, nie zachowuj się jak kretyn, ty debilu!

zmień chociaż te " niesmaczne" fotki !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

mixer-rexim odbierz wiadomość

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

podnoszą ceny bo cena węgla skoczyła, a cena węglą skoczyła bo akcyza wzrosła... no to... o czym my tu gadamy?, cena wody też rośnie nikt tej wody za darmo czy też tego ciepła nie będzie dostarczał a ostatecznie to i tak to są spółki miasta więc jakby ceny nie podnieśli to miasto musiałoby podatki podnieść i tak byście zapłacili, więc po co ten temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

LCD oczywiście a konkretniej LG Flatron L1718S



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

a mnie to nie ziębi, bo mam własne ciepełko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

Pjotr4 chodzi Ci o same nazewnictwo;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

kleopatra77 o wielu sprawach dowiadujemy się po latach;) bo nie do końca jesteśmy wobec siebie szczerzy choć mówimy sobie wszystko:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

wpm, skoro masz dom to chcesz aby był mniej warty? czegoś tu nie rozumiem... troszkę się ośmieszasz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

http://gadzeter.pl/kategoria/18-gadzety-usb.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

i temat skonczony.
dowiedziles sie czegos??
ja uwazam ze ciezko jest dostawc prace bez znajomosci.
w wiekszych mistach oczywiscie ale w mniejszych trzeba kogos znac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

....w następstwie zdarzeń wkrada się zazdrość, niekoniecznie o innego partnera, świadomy zabór, monopol na przyjaźń.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

Witam
Potwierdzam to co powiedziała malina_ad4.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

wpm, ciągle konfabulujesz :

Autor: wpm (---.dip.t-dialin.net)
Data: 07-02-12 13:19
…to ze jestem kobieta .... - " pobudowalem,kupilem "
Autor: wpm (---.dip.t-dialin.net)
Data: 07-02-12 13:19
…to ze jestem kobieta to nieznaczy ze niewiem do czego sluza tabletki,pewnie ze biare jesli chce byc pewna ze nic mi sie niestanie jesli bede miala stosunek z nieznanym facetem…..

Autor: wpm (---.dip.t-dialin.net)
Data: 04-02-12 12:14
a ja mysle ze Lomzynskie ceny sa z kosmosu wzięte…… Lomza to zadupie cywilizacji……moim zdaniem mieszkanie 1500zlm2 dom 1000zlm2 to juz bebechy i taka cene mozna z bolem serca jeszcze zaplacic

Autor: wpm (---.dip.t-dialin.net)
Data: 26-10-11 11:58
twz bym kupil ale max 1500 zl m2 inaczej sie nieoplaca kupno mieszkania,przeplacamy o 50-60% i tego mieszkania niesprzedamy w tej cenie nawet za 10 lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

Zastanawiam się, czy mam się śmiać czy płakać wpm, nie mam czasu na to by poszperać w archiwach by przytoczyć Twoje wypowiedzi, ale domek chętnie kupisz dając 1000 za meterek, garaż wyceniasz po 2 kółeczka również, ale o ile pamięć mnie nie myli to wiesz ile to wszystko kosztuje bo budowałeś już kwadracik, wiec się może zastanów nad logiką wypowiedzi.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

NINA pononie nas zostawiła hahaha... oby juz nie wracała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

Witam
Czy ktoś wie cokolwiek na ten temat lub może jest w podobnej sytuacji..więc proszę o porade..

Mam 6-letnią córkę..Gdy miała 3,5 roku rozwiodłam się z mężem( a jej ojcem ) zły los chciał że zmarł pół roku po rozwodzie... ( choroba )
Po rozwodzie nie zakładałam spraw o alimenty bo..uniosłam się honorem..a z resztą pracowałam i rodzice mi pomagali..myślałam że sobie poradzę tymbardziej że nie miałam kontaktu z byłym mężem bo on pochodził z innej części Polski..
Teraz czasy co raz cięższe, córka idzie nie długo do szkoły, zaczną się wydatki itp.. W związku z tym mam dylemat : Czy dobrze zrobiłam nie ubiegając się od razu o alimenty..? Czy już jest za późno aby o nie walczyć..? Podobno jeśli rozwód był przed śmiercią męża to alimenty na dziecko się nie należą..:( Proszę o odp jeśli ktokolwiek ma wiedzę na ten temat, dziękuję
( dodam że córka nie ma nawet renty po zmarłym ojcu bo on nigdzie nie pracował..nie wiem co robić..)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

zezuś :)

dalej mnie czyma :):)
Bo jeszcze zima :):):)

kleopatra77 ty to chyba psychologię studiujesz z jeden rok na znamienitej łómżyńskiej uczelni że tak adamosxx-a rozpracowałaś mig :):):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

algi, poczekaj jeszcze parę dni, no może miesięcy i za zupełną darmochę prawie kupisz :)
ZS wzorcowo ;)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

zamiast masakra... mozna pisac teraz depresja... xD

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

z chęcią bym przyjął część tych cierpień na siebie, ale dopiero po spożyciu ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

Dziękuję wszystkim za pomoc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiś o poglądach...

Koleś kupił u nich drzwi, MASAKRA, od października reklamuje i nadal wieje .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org