piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rodzina jest zagrożeniem dla kobiet i dziewcząt. Szokujące tezy raportu ONZ!

chyba że będzie strasznie, no strasznie brzydka...:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzina jest zagrożeniem dla kobiet i dziewcząt. Szokujące tezy raportu ONZ!

Nie wycofali, nie tylko u nas brakuje ;)

http://nalogow.com/rzuc-palenie-forum/9-hyde-park/7609-brak-tabexu-w-aptekach-w-krakowie.html

A próbował ktoś Champixa? Z tego co słyszałem to droższy, ale skuteczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzina jest zagrożeniem dla kobiet i dziewcząt. Szokujące tezy raportu ONZ!

w Lomzy obojetnie jakie biuro nieruchomosci niepotrafi sprzedac domu ani mieszkania,pod jednym warunkiem jesli dom kosztuje 500000 tys zl to za 200000 uda sie moze sprzedac,ale to nie w dzisiejszych czasach,dzis i za 150000 tys zl bys niesprzedal , nieruchomosci leca na leb na szyje,bedzie jeszcze taniej poczekajmy pare miesiecy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzina jest zagrożeniem dla kobiet i dziewcząt. Szokujące tezy raportu ONZ!

plasterki takie czy owakie:)))) to przeżytek bo nikotyna zbyt wolno trafia do krwiobiegu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzina jest zagrożeniem dla kobiet i dziewcząt. Szokujące tezy raportu ONZ!

nie prawda co wy piszecie moje dziecko ma zwykla skaze bialkowa bez innych alergi i pije bebilon pepti, ktore jak najbardziej mamy na recepte i placimy miedzy 8, a 11 zl za puszke zalezy w jakiej aptece. Trzeba tlyko raz na pol roku(przynajmniej ja tak mam) dostarczyc do pediatry zaswiadczenie od alergologa i mleko jest normlanie na recepte.
Od tego roku zabrali refundacje na mnostwo lekow i bebilon, fakt nie bedzie juz tanszy o 50% ale o 20-30% tylko, ale to nie znaczy ze trzeba placic 100% wartosci.

Skarbek, a do jakiego ty pediatry chodzisz? Bo ja chodze do Kolodziejskiej i co miesiac dostaje recepte na 10 puszek i nigdy nie ma problemu, ba malo tego nawet sie mnie pyta czy te 10 mi wystarczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzina jest zagrożeniem dla kobiet i dziewcząt. Szokujące tezy raportu ONZ!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzina jest zagrożeniem dla kobiet i dziewcząt. Szokujące tezy raportu ONZ!

Witam
Dlaczego zaraz do dyrektora, może prościej do wychowawcy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzina jest zagrożeniem dla kobiet i dziewcząt. Szokujące tezy raportu ONZ!

Co sądzicie o tym zespole i czy ktoś bawił się na weselu gdzie grali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzina jest zagrożeniem dla kobiet i dziewcząt. Szokujące tezy raportu ONZ!

Do Joli,piesek tej pani to husky,nawet dala mi kilka wskazowek co do opieki,dzis znowu dzwonilam,moze popoludniu po niego pojade jak weterynarz zdazy go dzis zaszczepic,mam jeszcze dzwonic po 15-tej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzina jest zagrożeniem dla kobiet i dziewcząt. Szokujące tezy raportu ONZ!

hahah z tej samej domeny ... taka szybko odpowiedź.
Czy li co REMIX nie ma brania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzina jest zagrożeniem dla kobiet i dziewcząt. Szokujące tezy raportu ONZ!

Mrauuu tym się zachwycam od kilku godzin;)

Soulsavers - Revival

http://www.youtube.com/watch?v=ErmJa3MBI10

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzina jest zagrożeniem dla kobiet i dziewcząt. Szokujące tezy raportu ONZ!

hansklos ja też uważam że przyjażń między kobietą a mężczyzną jest możliwa ale tylko erotyczna :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org