czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamska Dobra Zmiana.

na długiej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska Dobra Zmiana.

Do mysliciel80
mamy tak samo na imie:):)
tak widziałam piękny ale strasznie smutny widać,że raczej to nie miejsce dla niego!!!
ale moją uwage przyciagnoł taki brzydaczek ale jaki kochany był,aż łezka zakręciła się w oku jak bardzo chciał ze schroniska iść
Straszne to jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska Dobra Zmiana.

Jola jakbym mogla to bym wszystkie wziela,ale moge tylko jednego,jest smutny,trzymali go na lancuchu dla krow,dzwonie codzien do schroniska,Pani powiedziala ze jutro albo pojutrze bede mogla go zabrac,bede musiala przywiezc go na kastracje bo narazie jest za zimno na taki zabieg,a tak to tylko maja go zaszczepic i juz jest moj.moje dzieciaki nie moga sie doczekac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska Dobra Zmiana.

niewiem ale wiem ze zawsze lubuil wyskoczyc na sanki taki jego skok w bok. czemak moze przyjdzie jak zatęskni za kasza manna

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska Dobra Zmiana.

A korespondencyjnie można taki kurs zrobić ??

W sensie takim że pocztą elektroniczna kurs i zdanie egzaminu??
Bo jak jechać do Wrocławia kiedy zima jest ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska Dobra Zmiana.

gratuluje panu prokuratorowi i komendantowi policji dobrego samopoczucia mimo ,że w mimnionym roku było tyle zabójstw i to dokonanych szczególnie brutalnie.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska Dobra Zmiana.

Kolego/Koleżanko

Stomatologia jest obecnie na takim poziomie rozwoju, że praktycznie wszędzie zrobisz to bezboleśnie :)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska Dobra Zmiana.

przyjaźń może istnieć jak się jest np na studiach i każde ma kogoś, i tym połówkom to nie przeszkadza, bo tak to jak to wyglądałoby? że ide do niej albo do niego? no nie realne? a jakby była brzydka albo brzydki no to większe na takie szans

andy to ty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org