środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Chodzi o to ,żeby to przykryć.

ciężka sprawa a o jakie części chodzi?

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzi o to ,żeby to przykryć.

???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzi o to ,żeby to przykryć.

a ja polece kakauko:)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzi o to ,żeby to przykryć.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzi o to ,żeby to przykryć.

jesli chcesz jechac w piatek o 8 rano to zapraszam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzi o to ,żeby to przykryć.

zapomnieli nakarmic,w pokoju gdzie byla 7 miesieczna dziewczynka bylo 15 stopni,matka stwierdzila ze nie karmila,bo pila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzi o to ,żeby to przykryć.

opinia baski ? nie cytat internauty.
"i 95% takich starych pryków chodzi na wybory i nasza polityka wygląda jak wygląda, a młodzi myślą nie ide bo co moj 1 glos zmieni ! pomyślała 1/4 polski, trzeba głosować albo obalić ten rząd jak w Libi bo inaczej to my sie nawet emerytur nie doczekamy w tym pierdolonym, zaśmierdziałym przez kurwy kaczory donaldy i smoleńskie kaczki. jednym słowem JEBAĆ PO PiS i moherowe babunie kościelne jebane w ... !"
finezjaSPoko 3 godz. te
Niech zyje wolnosc słowa. Nie tylko czytanego ale takze pisanego, Zadna encyklopedia nawet WIKI wysiada.
Dla tych co w temacie:
"Dla wszystkich 'obeznanych' w temacie pseudointeligentów: marihuana uzależnia, prawda, ale po 1 tylko psychicznie (brak fizycznych objaw uzależnienia; bierzesz kolejny raz bo chcesz bo to fajne, a nie dlatego, że musisz), po 2 uzależnia w baardzo małym stopniu. To prawda, że powoduje tzw. dziury w mózgu, ale są to o wiele łagodniejsze konsekwencje niż np. po długotrwałym piciu alkoholu. Poza tym to myślę, że ludzie znając konsekwencje palenia, sami decydują czy chcą się 'zabijać' czy nie."
Jeszcze lepsze prosze:
"ja nie palę , ale jestem za legalizacją, bo przecież sie zrobi akcyzę i może trochę jakoś sie poprawi gospodarka, poza tym nie rozumiem ludzi, którzy nie palą i są przeciwni legalizacji a tłumaczą to tak, że się inni uzależnią...tylko pytanie co was inni obchodzą? nawet jak jest to nielegalne to i tak sobie załatwią bez problemu, niech każdy odpowiada za siebie"
Wiec co ? palmy poprawi sie gospodarka. Pijmy i palmy co kto ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzi o to ,żeby to przykryć.

nie wiem co to puperpuchar, ale chętnie bym się zabrała do Wawki. Pytanie tylko, o której planujesz wyjazd. Pozdrawiam :)

Ścierwa proPiS które mafia Kaczyńskiego z funduszu sprawiedliwości finansowała na propagandę. WP.pl RMF, super ekspres , szlam Sakiewicza czyli w sieci Polsat , Republika



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzi o to ,żeby to przykryć.

Przecież tam napisali, że to może być morderstwo, ale równie dobrze mógł zamarznąć. Skąd macie takie pewne informacje?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzi o to ,żeby to przykryć.

jeszcze jedno. Ja w ssprawie marychy. e - przepraszam odbilo mi sie. Znaczy sie beklo. Po 2 browarach jestem. Wiadomo jakich. Bez krypto reklamy. Wlasnego browaru. Chyba ze mi. Ha ha za to zaplaca.
Jesli powtarzam jesli czy mnie słyszycie Narodzie interpunkcja ludzie pisza takie rzeczy to internet jest wolny. WOLNY OD ACTA ! ! ! wiec do rzeczy bede sie streszczała obsiejmy cala Polske cała wzdłóz i wszeż ? wszerz ? albo na skos marycha. Beda do nas zjezdzac. Cala Europa. Caaaaaały swiat. Dym to z ksieżyca bedzie widac a może nawet z samego Marsa. Czy nie grozi nam w takim razie smog ? w koncu bedziemy mieli swoje pierwsze miejsce nie tylko w nie płaceniu abonamentu. Ale jak bedzie Weoło ? wESOŁo WYSIADaĆ ! o i Jankesi nawet zjada. Na swych hamerach i tomahawkach. Może nawet zostana na dłużej jak w afganisTanie. Może nawet Guanta namo nam założa ? W Gradach. Zniknie bezrobocie ? Co sie komunistom nie udało uda sie Palikotowi czy jak mu tam uza leżnić wszystkich tanim alkoholem to i marichuana jakas ? damy rade. Nami nie da my sie sterowac i swoj rozum mamy. Bonaparte nam powiedzial jak zwyciezac mamy. Wiadomo.
Pytanie do specjalistow czy z marychy da sie zrobic tanie paliwo po jakies 2 złote jesli tak to jestem za a nawet przeciw. Ale tak . . tylko Marycha bez akcyzy. Ale z vatem góra 7 %. Bo pusty mam zbiornik. Szalona to Wizja. I tylko Wizja. Ten swiat taki kolorowy.
No te lotnisko może w . . .koncu zrobia. I obwodnice. Już to widze. Tylko ide spale skreta.
Tyle mego bełkotu oj baska baska. Jesteś szalona. A kto mówił że nie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chodzi o to ,żeby to przykryć.

i ja tak chcę .



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org