czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowy kundel w eurokołchozie.

nie o takie pokoje mi chodzi hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

Ale z lokatorami w mieszkaniu może być?
Jakie przeznaczenie tego pokoju?
Może by się coś znalazło.... znajomi mają pokój wolny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

jaki koszt?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

poniewz irytuje mnie glupota ludu ktorzy ida jak ciemna masa niech ktos mi wytlumaczy z tych zagorzalych zwollenikow ktorzy chca blokowac stacje co to da???? nie przyjmuja oni zadnych argumentow tylko wlasnie oni obrazaja i najlepiej napisac nie zwazajcie na prowokacje jakie prowokacje o czym ty gadasz czlowieku ???? jedz sobie tym samochodem i blokuj stacje a wlasciciel wyjdzie i bedzie sie z ciebie brechtal bo przyjecgales jak jelen i w ramach protestu kupujesz kanpake z 200% marza i kawe z 300% a jak zablokujesz mu dajmy na to powrot i nie bedzie mogl wrocic do miasta na wazne spotkanie moze cos przeduma wtedy ale nie idzcie i protestujcie sobie bo przeciez cala polska tak samo protestuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

Czy ktoś posiada kontakt do taniego Rzeczoznawcy Majątkowego w Łomży ? Z góry dziekuje za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

A np. w jakimś hotelu lub w domkach w jankowie bądz rybakach?? Ale pewnie to tylko sezonowo jest do wynajęcia coś mi się wydaje??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

widzę jak żona pewnego męża wynajmuje taki pokój z obcym facetem, też na kilka godzin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

na puperpuchar ? bomam 2 miejsca wolne

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

co masz na myśli pisząc tani? :)

te usługi nie są jak bułki, które ludzie kupują na co dzień i mogą wyrobić w tym względzie w miarę obiektywne zdanie. Wpisz w google "rzeczoznawca majątkowy łomża" zadzwoń do kilku, powiedz co masz do wyceny i poznasz opinię. Każdy z nich specjalizuje się w czymś innym i każdy Ci poda inną cenę a Ty wybierzesz - tak działa wolny rynek:)

Jeśli chodzi o jakość usługi to jest porównywalna, bardziej jest tu istotna jakość OBsługi... aha, zapomniałem - szukasz taniego:))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

np: Agroturystyka www.chatanowogrod.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

Witam. Czy można wiedzieć co jest przedmiotem wyceny, jaki jest cel wyceny i gdzie dana nieruchomość jest zlokalizowana?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

Nie rozumiem ludzi takich jak Ty ( wads), jesli nie chcesz pomoc to po co tracisz swoj cenny czas na odpisywanie glupot, chyba ze twoj czas nie jest cenny i nie masz nic ciekawszego do roboty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

Przedmiotem wyceny jest dom wolnostojący w Łomży. Dziekuję serdecznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

Eeee to nie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

BRAK NICKA

A może chodzi tu o coś innego??? Może to jest wskazanie dlaczego panuje drożyzna w naszych sklepach???Że przez drogie paliwo upadają firmy transportowe??? Że koszt paliwa przekłada się na ceny towarów,usług, żywności.....
Przecież jest one wrzucane w koszta i w ten sposób przyczynia się do wzrostu inflacji.... bezrobocia.... Zaraz będziesz pewnie szukał zaczepki co ma wiatrak do piernika.... ale jak logicznie pomyślisz sam dojdziesz do odpowiednich wniosków....
Ciężko Ci to zrozumieć Człowieku???

A teraz zacytuję Ci wypowiedź ze strony Polskiej Inicjatywy obywatelskiej....

"Naszym celem nie jest uprzykrzanie życia kierowcom, pracownikom czy właścicielom stacji paliw. Naszym celem jest wspólna korzyść dla wszystkich ludzi, ponieważ ceny paliw odbijają się na każdym z Nas. Nawet na osobach, które nie posiadają samochodu.

Ceny paliwa mają wpływ na ceny usług, produktów, żywności. Pamiętajmy również o tym, że kiedy ceny paliw rosną, a wraz z nimi ceny wyżej wspomnianych produktów itp, rośnie też inflacja - co powoduje zastój gospodarczy i brak możliwości rozwoju."

A tu masz link do tej strony:


http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=320065264701657&id=284493958258788

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

mixer-rexim spokojnie.....wytrwałości.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

to chyba proste i logiczne ze cena paliwa ma skutek na kazdy rodzaj towaru ale co ty chcesz osiagnac przez blokade stacji wlascicel stacji ma max 50gr na litrze co chcesz na nim wymusic zeby zszedl do 20gr???? wytlumacz mi to wlasciciel stacji nie obnizy akcyzy a co chcesz rzadowi pokazac ze jest sprzeciw spoleczny to zablokuj lepiej ruch w calej polsce i wprowadzic chaos niz stac jakl pajac na stacji i zrec kanpake z kawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

Witam moja wizyta w tym ,,hehe'' serwisie także zakończyła się niepowodzeniem. Po pierwsze zawsze ustalajcie cenę za usługę z góry i oczywiście czy to ostateczna cena, bo może okazac się, że skalkulowano wam w netto :-)) no bo frajerzy płacą frajerskie . Natomiast przy wymianie rozrządu zastanówcie się czy rozrząd z pompą wody wymienic , bo to kosztuje drożej :-))))i tak ogólnie to dziwne i ciekawe zarazem.
Jaki serwis wymienia rozrządy pomijając wymianę tego elementu - śmiech na sali... no i oczywiście po wszystkim jak z fakturką ??? bo ,,serwis" daje napewno roczną gwarancję na robociznę ogromne ambicje lecz brak wyobraźni - byłem, nie skorzystałem nie skorzystam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

na rządowej jest jakiś nowo otwarty motel (obok poloneza)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

paliwo nie stanieje...jest popyt jest podaz...strajkujcie lepiej o podwyzki minimum socjalnych i zrownanie ich co najmniej do 75% sredniego unijnego minimum...tak chetnie strajkujecie przeciwko podwyzkom ale to nieuniknione i rzadko kiedy dajace pozytywny skutek..zamiast tego pomyslcie i zmobilizujcie caly kraj o podwyzki plac bo 60% polakow zyje w biedzie a tylko 40%stac na normalne zycie w tym kraju...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

Martuchna masz wyjątkowego pecha że trafiasz na takich pracodawców. Hmmm... sadzę że nie do końca byli szczerzy z Tobą niby biznesmeny twierdząc że 'jesteś za stara' po prostu nie chcieli się przyznać do jednego bo biznesmeny nie lubią pracownika mądrzejszego od siebie ŻADEN. To był powód że nie dostałaś pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

Z oczywistych przyczyn podaje moj tymczasowy adres e-mail ktory przekierowany zostaje na moja prywatna skrzynke.

Dziekuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

czy ktoś się orientuje kto w łomży skupuje rozbite auta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

każdy punkt złomu? :) jeżeli chcesz coś więcej dostać za te auto to poszukaj w ogłoszeniach. Swego czasu ogłaszał się ktoś, że kupi każde auto, rozbite itd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

Czyżby początek noworocznej czarnej serii? Na mylomza właśnie przeczytałam, że zabito ochroniarza na Nowogrodzkiej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

petronelcia weź napisz skad wiesz o tej olszewnicy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

hej pierwszy z lepszych :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

adamosxx nie mogę Ciebie nazwać egoistą bo nie myślisz tylko o sobie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

młody nie bzikuj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nawet do mnie nie trukniesz????:(:(

Razem walczyliśmy o nasz miejscowy koks !!!!!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

ponizej 10 stopni o czywiscie chodzi sam wiadomo 3 lata na karku ale przy pietnastu troche pomyslalem czy aby dojdzie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

juz kiedys ostrzegałem!!!! tragedia z montażem. nie chce sie juz wkurw...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

Nie mylcie faktów

Domel jest producentem okien,

DW Domel to firma współpracująca, zajmująca się dystrybucją okien firmy Domel, a montażyści są właśnie z DW.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

Następnie przeniosła się na rusztowanie.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

tandeciarzom mówie nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

MASTER Okna-Drzwi
18-421 Piątnica Włościańska 7A
tel. (86)217-12-03
Akurat teraz mają rewelacyjne ceny
Ja kupiłam 2 okna nietypowe, i zaoszczędziłam 1000zł bo sprawdzałam w Oknalu, a 500zł różnica w Domelu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

ha,ha,ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

mazejonu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowy kundel w eurokołchozie.

Witam, może ktoś z Was wraca dzisiaj(środa) z Warszawy do Łomży samochodem w godzinach wieczornych??





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org