wtorek, 10 grudnia 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Takie słowa...

Padły z ust izraelskiego ministra edukacji,a mianowicie Rafi Perec, stwierdził, że amerykańscy Żydzi, wchodzący w związki mieszane, przyczyniają się do „drugiego Holokaustu”. Czy to nie rasizm i antysemityzm? W Europie jest tak że promuje się związki mieszane,a kto jest temu przeciwny jest wyzywany od rasistów.

https://www.google.com/amp/s/www.dziennik.pl/amp/602384,mieszane-malzenstwa-zydzi-drugi-holokaust-kontrowersje.html

A to nie pierwsza sytuacja jakiś czas temu mówili, że ślub z gojem to jest niczym nazizm

https://www.rp.pl/artykul/740224-Rabin--slub-z-gojem-jest-jak-nazizm.html

A oni biedaki wszędzie antysemickich i rasistowskich wypowiedzi szukają jak u siebie ich pod dostatkiem mają.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Takie słowa...

Jak to mówią wszędzie widzą żdżbło a u siebie belki nie widać...przykład forumowy
złomek co wszystkim zarzuca lizanie a sam ani , ani...

Ale ożenek ze zwierzęciem pociągowym bez względu na to czy to samiec czy samica
to może być mezalians i rasizm...co innego prowadzenie np. takiego burdelu i
zarabianie na tym , to tak samo jak z hodowlą krów , koni , psów ...i nikt nie
robi z tego problemu...

Ale tak na marginesie przepraszam p Kasię za żydowski punkt widzenia :)

a, co denaturat? Smakowała ci dziś pasta z butów Piotrowiczów?
Mnie nie interesują w przeciwieństwie do was, wypowiedzi izraelskich polityków.
Bardziej polskich. pisowskich nawet nie trzeba komentować. Sami się kompromitują.
O chociażby komentarze pisiorów po GIGANTYCZNYCH sukcesach \"\"Brochy\", czy Legutki. Znów I sekretarz KC PZPR-pis będzie musiał szarpnąć się na róże dla \"Brochy\".

Poszukiwany honor PZPR-pis. Ktoś coś wie? Komuch w TK hańba Polakom - dla PiSdzielca zaszczyt.

Ziemniax, tutaj każdy doskonale wie co ciebie interesuje.
-kiedy 3 razy 500 przyniosą i kiedy alfons wypłaci.

De.wotko
...będziesz zatem musiała znosić nudę ze swoim starym, skoro nici ze związku z pejsatym...

Panie Andrzeju przecież wiadomo, że kasa im nie śmierdzi i wtedy kto by brał sobie do głowy jakieś stwierdzenia i wytyczne.

Paplak no coś ty,ja? Nigdy w życiu. Oni niech wchodzą w związki z Salciami i tym podobnymi niewiastami. Ja jestem Polka z dziada, pradziada i mnie miksy nie interesują,ale wiadomo co kto lubi.

Kasia..

...zatem jak zagorzała rasistka sprawdzałaś swego starego nie tylko POd względem kompletności skórki, ale też kilka POkoleń wstecz...

Przykład rasizmu masz wyżej. Ja najzwyczajniej w świecie lubię od zawsze wszystko co polskie i swojskie, myślące po naszemu, jakoś nie umiałabym być z kimś kto ma wysokie mniemanie o sobie uważa że inni ludzie to robactwo,bydło czy goje to nie moje klimaty takie schizy...

Kasia..

Paplak ze stwierdzeniem ministra może być bardzo niebezpiecznie skoro on w takim kontekście używa tak poważnego słowa jak \"Holokaust\" to może jak będą tak się mieszać to będzie nowy pretekst do uzyskania odszkodowania za tą mieszaninę krwi i nieprzestrzeganie zasad? Do czego ludzie są zdolni się posunąć to jak widać głowa mała i to wszędzie szukają rasistów, antysemitów, faszystów i wszystkiego co najgorsze,a swojego brudu za uszami niejak ujrzeć nie potrafią i mało tego uważają się za numer jeden nad wszelkimi innymi ludźmi.

Kasia..

hujomex siema stary komuchu 500plus przytulone pewnie z obrzydzeniem ale wziete bo Pis da no nie czopie

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0