czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wołyń 43. Bohaterowie i rezuny

Jak coś to pisz
henryk-graszek@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wołyń 43. Bohaterowie i rezuny

http://www.youtube.com/watch?v=1eS48XaSvEs
choc jeden

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wołyń 43. Bohaterowie i rezuny

darek, mlody.... jest mlody, ale wypaczonego gustu nie ma ni hu hu! :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wołyń 43. Bohaterowie i rezuny

Chce Ci się tak śmigać młody... na dwóch nickach, czy jakaś schiza Ciebie dopadła ? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wołyń 43. Bohaterowie i rezuny

Pan Kracy. teleranek itd :) 1 tel na wioskę, to były czasy, było fajnie ;p

—-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wołyń 43. Bohaterowie i rezuny

Dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wołyń 43. Bohaterowie i rezuny

Nie wydaje mnie się adamosxx :)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wołyń 43. Bohaterowie i rezuny

paplaku niejestes nawet godzien wpisywac sie o ojcy tadeuszu

—-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wołyń 43. Bohaterowie i rezuny

Autor: megan (---.146.176.65.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 07-02-12 21:35

Darek, a Ty z kujawsko-pomorskiego ?:)


Ja z podlaskiego chociaż Mazowszanin...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wołyń 43. Bohaterowie i rezuny

rog jest siwy i ma pusty leb tyle ci rzekne:)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wołyń 43. Bohaterowie i rezuny

Droga maniu7208 - masz moje namiary już w pierwszym mailu - zatem zapraszam do kontaktu bezpośrednio. Jeśli mogę być szczera - nie podważając nikogo zdania - mam zrobione WSZYSTKO co można było zrobić ;) - tak robiła mi to Pani Grażynka z Poznania - mentorka i pierwsza nauczycielka P. Kingi - i tak, jest najlepsza... od dawna szkoli w całej Polsce i za granicą... Odpowiadając na Twoje pytania... Czy boli? i tak i nie ;) jeśli ktoś powie Ci, że nie - to skłamie... Ale każda z nas ma inny próg bólu. Ja wiem już, że np muszę to robić między 10-15 dniu cyklu - wtedy praktycznie czuje jedynie małe szczypanie przy pierwszych nakłuciach a potem jest juz zupełnie bezpoleśnie... Ja zaczęłam od brwi - do tego namówiła mnie Pani Kinga - pięknie został mi skorygowany kształt i buzia nabrała zupełnie innego/o wiele atrakcyjniejszego wyrazu. Po wszystkim cieszyłam się, że dałam się namówić. Brwi robią największy efekt - dlatego radzę zacząć od nich... Potem robiłam kreski górne - wielkie/prawie kocie - PIĘKNE - do dziś wszyscy się nimi zachwycają... na koniec usta. Usta zrobiłam na zasadzie zmiany kształtu plus ich wypełnienie i nagle okazało się, że mogę mieć swoje własne piękne, pełne usta... i NIC z nimi nie robię...używam TYLKO błyszczyka i są nadal cudowne... Tak - moje zrobiła Pani Grażyna - ale za to Pani Kinga robiła wielu moim znajomym - również spoza Łomży... Myślę, że wszystkie przyłączyłyby się do moich rekomendacji..

Nie mogę nic CI doradzić w kwestii innych osób robiących to w Łomży - bo nigdy nie miałam potrzeby szukania kogoś innego - zawsze byłam zadowolona z usług Pani Kingi i Pani Grażynki... Tak, słyszałam o różnych "przypadkach" i współczuję ich ofiarom...bo jest to błąd ciężki do naprawienia...

Jeśli chcesz zobaczyć mnie na żywo - również zapraszam.... ;)
Polecam też spotkanie się z p. Kingą, która może wszystko co chcesz sobie zrobić namalować Ci na "próbę" - żebyś wiedziała, czego możesz się spodziewać... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wołyń 43. Bohaterowie i rezuny

Różnica charakterów, poglądów,wieku... itp. itd...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wołyń 43. Bohaterowie i rezuny

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wołyń 43. Bohaterowie i rezuny

wyjasnienie jest jedno, dla pracodawcy osoba ponizej tego wieku jest to ktos nie dojrzały do tego stanowiska oraz to że ma sie nie duze doswiadczenie... moim zdaniem pracodawca powinien pomoc rozwinac sie takiej osobie by w przyszlosci miala latwiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wołyń 43. Bohaterowie i rezuny

http://www.youtube.com/watch?v=rEn6amCRQfI&feature=related

—-


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org