niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zwrot \"premii, które im się należały\" ministrów marionetkowego rządu pis?

czytałeś adamosxx , trzeba było psom jedzenia nie wykradać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwrot \\\"premii, które im się należały\\\" ministrów marionetkowego rządu pis?

czy Ty jesteś taki głupi sam z siebie ? czy ktoś Ci za to płaci ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwrot \\\"premii, które im się należały\\\" ministrów marionetkowego rządu pis?

jeśli obraziłem -to przepraszam !nie miałem tego na celu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwrot \\\"premii, które im się należały\\\" ministrów marionetkowego rządu pis?

ty masz naprawde nierowno pod sufitem,rozumu to ci bozia pokapila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwrot \\\"premii, które im się należały\\\" ministrów marionetkowego rządu pis?

jak był mały, to wypadł z kołyski,
mamusia go do góry trzy razy podrzucała i raz złapała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwrot \\\"premii, które im się należały\\\" ministrów marionetkowego rządu pis?

padło pytanie, niema tu jeszcze mojego zdania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwrot \\\\\\\"premii, które im się należały\\\\\\\" ministrów marionetkowego rządu pis?

Bo nie to że drogie jak >uj to jeszcze i strasznie .ujowe. Polska rzeczywistość. mi do tej pory palił bez problemowo zatankowałem do pełna na prymie i będę stał chyba do wiosny, bo garażu nie mam!!!

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwrot \\\"premii, które im się należały\\\" ministrów marionetkowego rządu pis?

Mężczyzna relacjonuje, że "ksiądz już od progu" zaczął obrażać go i jego rodzinę. - Groził nam ekskomuniką i mówił, że skreśli nas z listy parafian. A na odchodne, w progu uderzył mnie pięścią w twarz. Dwa zęby mi wybił! - opowiada. Duszpasterz miał oburzać się, że mężczyzna żyje z konkubiną bez ślubu.

- A potem siadł na córkę. Zaczął krzyczeć na nią, że ma nieślubne dziecko. Asia powiedziała, że Kuba jest ochrzczony i że do kościoła chodzi, ale ksiądz powiedział, że to bezbożne dziecko – dodaje.

Według relacji mężczyzny, ksiądz na odchodnym powiedział, że za rok chyba nie będzie miał po co tu przychodzić, a potem jego pięść "wylądowała" na jego twarzy.http://biznes.onet.pl/pobicie-podczas-koledy-ksiadz-wybil-mi-2-zeby,18515,5019410,1,onet-wiadomosci-detal

A więc ksiądz postąpił dosłownie po katolicku, bo kościół Rzymski miliony wyznawców zdobył ogniem i mieczem, brutalną przemocą, a majątki zwyczajnie zagrabiał...i tak niektórym zostało do dziś.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwrot \\\"premii, które im się należały\\\" ministrów marionetkowego rządu pis?

Tylko taka jest wata zachodu, bo nie zmarnuje ci życia bachorem....

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwrot \\\"premii, które im się należały\\\" ministrów marionetkowego rządu pis?

...jest warta nie tylko zachodu, ale wschodu też....




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwrot \\\"premii, które im się należały\\\" ministrów marionetkowego rządu pis?

w tęczy panie dzieju

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwrot \\\"premii, które im się należały\\\" ministrów marionetkowego rządu pis?

W komisie na hali targowej przerabiają xbox 360. Koszt to 130 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwrot \\\"premii, które im się należały\\\" ministrów marionetkowego rządu pis?

pierwsza uzytkowniczka takowych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwrot \\\\\\\"premii, które im się należały\\\\\\\" ministrów marionetkowego rządu pis?

oho jest pierwsza pigiułkowiczka i to 23 lata szok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwrot \\\"premii, które im się należały\\\" ministrów marionetkowego rządu pis?

zezowate szczescie,to ze jestem kobieta to nieznaczy ze niewiem do czego sluza tabletki,pewnie ze biare jesli chce byc pewna ze nic mi sie niestanie jesli bede miala stosunek z nieznanym facetem,pozatym inne wymowki ze cykl miesieczny i tak dalej to bzdura.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwrot \\\"premii, które im się należały\\\" ministrów marionetkowego rządu pis?

według mnie 2/3 studentek daje dupy za chajs O sory to nie według mnie tylko ostatnie dane o jakich czytałem w gazecie.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org