niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Białostocki ajatollach...

Konstytucji 2A Pani Agnieszka polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Białostocki ajatollach...

Nie ma kogos takiego jak dobry i nie drogi. Musialbys isc do dwoch: najpierw do taniego a pozniej do dobrego. Jesli chcesz znac moje zdanie to tylko i wylacznie Państwo Marciniak przy rondzie solidarnosci, może nie są najtańsi w Łomży, ale zdecydowanie najlepsi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Białostocki ajatollach...

Potwierdzam opinię wyżej. Sprawdziłam. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Białostocki ajatollach...

debi40 czy mo0zna pominac przepis i psa wziac szybciej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Białostocki ajatollach...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Białostocki ajatollach...

dr brzózka bierze 80 zl od zęba jak ktos leczy u niego wiecej zębów to np zastrzykow nie wlicza lub kamien za darmo robi naprawde nie drze kasy jest w porzadku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Białostocki ajatollach...

Chciałam Was się zapytać.
Co Wy o tym sądzicie.
O byciu dobrym w tych czasach..
Ale macie rację...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Białostocki ajatollach...

Super:)
mój Brat jest w Thisted, ale jak trzeba będzie to podjedzie w umówione miejsce i przekaże co trzeba.

Nadmieniam, że możliwe ze nie będzie takiej potrzeby, ale w razie czego będę pisać.

Jak często jeździsz? Do której części Danii?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Białostocki ajatollach...

Co do naszej łomżyńskiej policji to ostatnio byłem świadkiem jak dwóch gości napier..... się pod Yam Cafe prawie weszli już na ulicę podjechał ten bus policyjny nawet nie wysiedli tylko przez megafon jakiś dzieciak w mundurku policjanta krzykną " ej Ty zostaw go ... " i ok 30 osób to obserwowało i jak walnęli śmiechem to aż mi szyby zadrżały w samochodzie a ci dwaj co się okładali położyli się ze śmiechu na chodniku i to są nasze patrole .... więc Panie komendancie popieram więcej patroli przynajmniej jest z czego się pośmiać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Białostocki ajatollach...

Szukaj w "Demart", Sikorskiego 219A w kierunku W.Polskiego po prawej stronie (po drugiej stronie dworca PKS)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Białostocki ajatollach...

chłopie rzeczywiście Ty masz chyba naście lat.
Dorośnij i to szybko moja rada:)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Białostocki ajatollach...

Do mnie przyjdz. Po co leczyć wybiję :)Darmo na NFZ:) ehheeheh

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Białostocki ajatollach...

tu masz racje ZS...zgadzam sie...ale no worries niejedn osiol probowal i zadnemu nie wyszlo :))


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Białostocki ajatollach...

babka, zajrzyj do archiwum : temat: Do admina

Autor: Kurczak (---.play-internet.pl) Data: 30-01-12
... Powiem ci jedno te forum i ten portal to jest najgorszy w Łomży najstarszy ale tam siedzą barany i geje.Ostatnio tak się dowiedziałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org