niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak bronić dzieci przed homolobby i pedofilami w sukienkach ?

Ja ????

Obyś się nie zdziwiła moja dobrocia ha ha ha :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak bronić dzieci przed homolobby i pedofilami w sukienkach ?

Omania, wpadnij do mnie, dorzucę małe co nieco do puli %% ;))

Ty los robertos poćwicz lepiej, jajeczko jakieś wypij czy cuś ? repertuar czeka !! ;))
www.youtube.com/watch?v=Y_zfLepNkwI

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak bronić dzieci przed homolobby i pedofilami w sukienkach ?

Zależy od kwoty, szybkości przelewu, banku odbiorcy, kto ponosi koszt przelewu poza granicami czyli banków zewnętrznych .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak bronić dzieci przed homolobby i pedofilami w sukienkach ?

mówisz że taki z Ciebie typek spod ciemnej gwiazdy ? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak bronić dzieci przed homolobby i pedofilami w sukienkach ?

od 8 do 16 tylko jak cos to husky jest moj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak bronić dzieci przed homolobby i pedofilami w sukienkach ?

Tylko drugiej połówki pomarańczy :)


[IMG] ttp://i880.photobucket.com/albums/ac1/PompasDePoncho/cme13.gif [/IMG]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak bronić dzieci przed homolobby i pedofilami w sukienkach ?

snu!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak bronić dzieci przed homolobby i pedofilami w sukienkach ?

O to Tobie chodziło hm cicho....?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak bronić dzieci przed homolobby i pedofilami w sukienkach ?

dobra hehe mam juz buldoga francuskiego chce troszke jedzenia zawieśc i kocy tylko nie wiem czy im potrzeba bo ktos wstrzyna post a nastrepna osoba pisze ze wszystko maja!! ktos wie jak to jest???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak bronić dzieci przed homolobby i pedofilami w sukienkach ?

Jaka to pomarańcza, nazywaj po imieniu rzecz ;))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak bronić dzieci przed homolobby i pedofilami w sukienkach ?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak bronić dzieci przed homolobby i pedofilami w sukienkach ?

W odpowiedzi na interpelację wiceminister zapewnia Maciej Jankowski przypomina, że budowa drogi ekspresowej S-61 na odcinku Ostrów Mazowiecka - Szczuczyn wraz z obwodnicą Łomży znajduje się w Programie Budowy Dróg Krajowych na lata 2011-2015 w załączniku nr 2. „zawierającym inwestycje, których stan przygotowania nie pozwala na rozpoczęcie realizacji przed rokiem 2013. Budowa rozpocznie się po roku 2013 pod warunkiem uzyskania wszystkich wymaganych przepisami decyzji i zapewnienia środków finansowych.”
Niestety w tym przypadku na razie żaden z tych warunków nie został spełniony. Wiceminister zwraca uwagę, że formalnie nie jest jeszcze ustalony przebieg zarówno Via Baltica jak i będącej jej częścią obwodnicy Łomży. „Ostateczna decyzja o tym w jakim wariancie przebiegała będzie droga ekspresowa na odcinku obwodnicy Łomży zostanie zawarta w decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia...”. Także pieniędzy na razie na inwestycje nie widać. Niemniej minister zapewnia, „iż resort transportu dostrzegając potrzeby mieszkańców Łomży podjął działania w celu odpowiedniego przygotowania (…) zadania (budowy obwodnicy Łomży – dop.red) do realizacji. W miarę dostępnych środków proces przygotowania zadań do realizacji, w tym zadań ujętych w załączniku nr 2 będzie kontynuowany tak. aby w sytuacji pojawienia się dodatkowych środków płynnie przejść w fazę realizacji” - czytamy w odpowiedzi na poselską interpelację.
Minister poinformował posła, że Program Budowy Dróg Krajowych na lata 2011-2015 zgodnie z założeniami zostanie zaktualizowany w momencie, kiedy ostatecznie znane będą poziomy finansowania infrastruktury drogowej dostępne dla Polski w Wieloletnich Ramach Finansowych Unii Europejskiej na lata 2014 - 2020 oraz urealnione będą prognozy makroekonomiczne dla dwóch ostatnich lat realizacji Programu. Pozwoli to na precyzyjne określenie potrzeb finansowych (w tym udziału środków krajowych) dla zakresu rzeczowego Programu realizowanego w latach 2014-2015.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak bronić dzieci przed homolobby i pedofilami w sukienkach ?

czasem używam takich synonimów. ale raczej wiadomo jaki był kontekst
;)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak bronić dzieci przed homolobby i pedofilami w sukienkach ?

oj biedne to fakt ma nadzieje ze ten nowy zakaz na rozmnazanie psów troche zniechęciu ludzi do rozrodu i zaczna pilnować psiaków!!!
az zal tam jechać serce się kraja za małe katy dla ludzi którzy katuja zwierzęta w polsce zadnej ogłady i sumienia!!
zawitam jutro w schronisku
szkoda ze tak mało miłości w ludziach i musza byc takie miejsca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak bronić dzieci przed homolobby i pedofilami w sukienkach ?

"kary"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak bronić dzieci przed homolobby i pedofilami w sukienkach ?

Obwodnica Ełku miała wszystkie niezbędne papiery: decyzję środowiskową, pozwolenie na budowę i zapewnione finansowanie. W przypadku obwodnicy Łomży nie złożono jeszcze nawet wniosku o wydanie decyzji środowiskowej. Najpierw trzeba przejść wszystkie procedury i uzyskać niezbędne papierki, a później liczyć na kasę w budżecie państwa. Potem trzeba rozstrzygnąć przetarg i dopiero mogą wjeżdżać koparki. Przy dobrych wiatrach stanie się najwcześniej w 2016 roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak bronić dzieci przed homolobby i pedofilami w sukienkach ?

wsezmie taki jeden z drugim a jak sie zabawka znudzi to won

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak bronić dzieci przed homolobby i pedofilami w sukienkach ?

tak!!! a zabawka czuje i rozumie
na kazdego przyhdzie kolej tylko powoli za jego dobroc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak bronić dzieci przed homolobby i pedofilami w sukienkach ?

no bo uczestniczyłam w rozmowie o tym wyjściu, proponowałam miejsce i godzinę to kazdy się wymigiwał : zmywaniem garów, trzepaniem dywanów itp itd....:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak bronić dzieci przed homolobby i pedofilami w sukienkach ?

...a Ty po czyjej stonie jestes?, czy moze chcesz tylko nas obrazac...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak bronić dzieci przed homolobby i pedofilami w sukienkach ?

Rutkowski chiał zrobić dobrze i naraził się policji iprokuraturze teraz beda go za to ciagac po sadach - to kpina nic więcej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak bronić dzieci przed homolobby i pedofilami w sukienkach ?

dobrze, że rośnie świadomość u ludzi, że pies to nie zabawka, aczkolwiek to nadal za mało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak bronić dzieci przed homolobby i pedofilami w sukienkach ?

Małej wiary jesteś kama :)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak bronić dzieci przed homolobby i pedofilami w sukienkach ?

Nie wiem jak jest dziś ale jakiś czas temu (kilka lat wstecz) zostawiłam tam swojego pupila na 4 doby i jak go odebrałam-póżnym popłudniem to chyba z 10 min. załatwiał swoją potrzebę pod najbliższym drzewem... Więc nie wiem jaka jest tam częstotliwośc spacerów i czy Pan Ołdziejewski nadal ma ten "hotel" bo ja już więcej nie skorzystałam z jego usług. Być może się poprawiło???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak bronić dzieci przed homolobby i pedofilami w sukienkach ?

Ale tylko tak potrafię



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak bronić dzieci przed homolobby i pedofilami w sukienkach ?

Dzisiaj najlepiej maja łobuzy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak bronić dzieci przed homolobby i pedofilami w sukienkach ?

Ja najpiękniej śpiewam w ciszy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak bronić dzieci przed homolobby i pedofilami w sukienkach ?

Na samym początku wszędzie ciężko ale z tego co wiem to pracownicy tam się zmieniają jak rękawiczki a na necie non stop jest oferta do pracy . czyli jest coś nie tak Kolega tam pracował tydzień i woli sie na ten temat nie wypowiadać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak bronić dzieci przed homolobby i pedofilami w sukienkach ?

Na tvp2 robciu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org