sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto by pomyślał?Julia Przyłębska nie chwaliła się wysokim stanowiskiem w przybudówce PZPR. cd. resortowych pisowskich dzieci.

elina
jest ta suczka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto by pomyślał?Julia Przyłębska nie chwaliła się wysokim stanowiskiem w przybudówce PZPR. cd. resortowych pisowskich dzieci.

Co do Budowlanki.. Zimno Jak w Psiarni ;] Większośc siedzi w kurtkach a nauczyciele każą zostawiać je w szatni bo inaczej nie wpuszczają do klas i uczeń ma nieobecność ! Nie może tak być !
Skoro ma byc przynajmniej 18 stopni to niech będzie te 18 a nie 8 ;]
Pieniądze od uczniów sie bierze na komitety i inne bzdety a szkoła zimna.
Jak nie to zamykajcie i już ! Nikt nie będzie w szkole marzł ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto by pomyślał?Julia Przyłębska nie chwaliła się wysokim stanowiskiem w przybudówce PZPR. cd. resortowych pisowskich dzieci.

Na tej stronie jest dużo drożej niż w Ikei.
Bardziej opłacałoby się chyba jechać tam, zobaczyć i kupic na miejscu niż zamawiać z tego sklepu.
Pozdrawiam

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto by pomyślał?Julia Przyłębska nie chwaliła się wysokim stanowiskiem w przybudówce PZPR. cd. resortowych pisowskich dzieci.

Widziałam ją dwa razy.Śliczna ,delikatna zapadła mi w pamięć.Mam jej zdjęcie,chciałabym jej trochę ogłoszeń zrobić.
W jakim jest wieku,jest wysterylizowana.Spokojna czy łobuziara ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto by pomyślał?Julia Przyłębska nie chwaliła się wysokim stanowiskiem w przybudówce PZPR. cd. resortowych pisowskich dzieci.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto by pomyślał?Julia Przyłębska nie chwaliła się wysokim stanowiskiem w przybudówce PZPR. cd. resortowych pisowskich dzieci.

ale po co o tym mówisz na forum, w ten sposób nic nie zmienisz. idź do dyr i tam się wyżal

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org