sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Putooo! To jak w końcu, nowoczesność czy zboczeńcy?

Dokładnie, chodzi właśnie o porozumiewanie się w języku angielskim. Timonek piszesz o metodzie Callana, w Łomży z tego co wiem to w Educo uczą tą metodą. Ta pewna osoba ,która chodziła na taki kurs,to możesz napisać gdzie uczęszczała?
Z góry dzięki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Putooo! To jak w końcu, nowoczesność czy zboczeńcy?

Ja miałam, w porównaniu do TP rewelacja. Net śmigał, ściąganie szło pięknie, a w razie awarii zero problemu ze zgłoszeniem. Nikt nie wciska, że brak internetu jest moją winą, obsługa potrafi wszystko wytłumaczyć. Byłam bardzo zadowolona.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Putooo! To jak w końcu, nowoczesność czy zboczeńcy?

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Putooo! To jak w końcu, nowoczesność czy zboczeńcy?

No i....?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Putooo! To jak w końcu, nowoczesność czy zboczeńcy?

Oczywiscie ze w szpitalu, zaraz jak wchodzisz i przy rejestracji idziesz w lewo ja tam badalam 3-miesieczne dziecko i dzieci takie male bez kolejki wchodza tlyko trzeba sie arejestrowac na konkretny dzien ale przychodzisz i wchodzisz od razu z dzieciaczkiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Putooo! To jak w końcu, nowoczesność czy zboczeńcy?

Ja właśnie wyjeżdżam do Wawy do śródmieścia... jadę tam, wysadzam pasażera i wracam. Jak coś to dzwoń

514 522 615

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Putooo! To jak w końcu, nowoczesność czy zboczeńcy?

KRADZIONY BIT

http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Putooo! To jak w końcu, nowoczesność czy zboczeńcy?

TUSK TO CWEL. KOLEJNE KLAMSTWA;/


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Putooo! To jak w końcu, nowoczesność czy zboczeńcy?

Jeśli to jest link rozmowy Rutkowskiego z Komendantem Głównym Policji to zgadza się żenada. Pani redaktor zachowała się skandalicznie!Niestety Policja jest nieudolna. Fakt odkryliby pewnie za kilka tygodni wszytko ucichłoby a kobieta (matka Madzi) rozpaczałaby że zamordowaliby jej dziecko. Rutkowski dobra robota. To prawda zrobił sobie reklamę, ale to jest biznes i był bardzo skuteczny i ma się czym chwalić. . Był skuteczny i użalanie się nad biedną Matką Madzi która wymyśliła z premedytacją historię (dobrze przemyślaną), potem grała przed kamerami i jeszcze się nad nią litować!?. Ona skrzywdziła małe dziecko które nie potrafi się bronić! Nie ma nad taką litości. Czuję także że wcale nie był to nieszczęśliwy wypadek. Ale dojście do tego faktu znowu Policji zajmie kilka tygodni lub nawet miesięcy!.
Policja reaguje w ten sposób bo jest to blamaż dla nich i Prokuratora. Niestety!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org