piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Marsz dla życia! Nie dla gender.

Kiedyś był komis w hotelu Polonez - obecnie Gromada. Łomżyńskie lombardy kupują za jak najniższe pieniądze, po to, aby w Warszawie czy innych dużych miastach, lub nawet w Allegro nieźle na tym zarobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

Potrenuj z nim trochę.Wyjdź z domu na kilka minut.Po powrocie nie reaguj na witanie psa,przejdź koło niego obojętnie.Musisz tak powtarzać robiąc coraz większe okresy nieobecności.Pies musi zrozumieć,że Ty do niego wrócisz.Jak wychodzisz na dłużej zostaw mu coś swojego np.koszulkę,która ma Twój zapach.
Jest tak jak pisze rzepicha - pies za Tobą tęskni,nie chce być sam.Musi się nauczyć,że go nie zostawisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

ja sobie przerobilem koksownik na taka klatke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

pies długo nie jest sam w domu ale strasznie uwielbia rozrabiać w mieszkaniu buty butelki i gazety to najlepsze zabawki a drewniany próg to fajny gryzak kości i inne zabawki gonie interesują już nie raz wyjmowałam mu drzazgi z pyska i łap. A co do posiadania go to koleżanka zaszła w ciąże która jest zagrożona musi leżeć mąż ciągle jest w delegacji jeździ na tirach chciała oddać go do schroniska więc sam rozumiesz chyba lepiej żeby był u mnie. Na wakacje wyjedzie na wieś na działkę z moimi rodzicami ale na razie niestety musi być grzeczny bo innaczej narzeczony wyrzuci nas obydwoje na te mrozy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

Niewiem czy ktoś się zdobędzie na odwagę i zaadoptuje 1,5 rocznego Amstaffa





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

mieszkam w warszawie więc czeka mnie spacer po strówce tam chyba najlepiej poszukać lombardów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

Warszawiacy zrobili ubiegłej nocy grill na koksie.Może i w Łomży ktoś zrobi
http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,nocny-grill-na-koksie,401513.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

No właśnie przez 1,5 roku nauczył się tego że jesteś ciągle z nim i pewnie skupiał na sobie całą Twoją uwagę, nie znam ani ciebie ani psa ale z pewnością to on decydował o tym co chciał w danej chwili robić, np: czy nie było tak ze jak chciał się bawić to oczywiście spełniałaś jego zachciankę? Teraz przed tobą i musisz tego być świadoma długa droga ażeby to zmienić. Jeśli już kupiłaś klatkę to w żadnym razie nie zamykaj go w niej tylko jak wychodzisz. Staraj się zamykać go na początku na b. krótki czas a najlepiej podczas podawania jedzenia. czas ten stopniowo wydłużaj, następnym krokiem będzie to co napisała elina :) zamknij go i na kilka chwil wyjdź z domu, jak wrócisz nie zwracaj uwagi na jego zachowanie nie odzywaj się do niego aż się np: rozbierzesz i dopiero w tedy wypuść psa. jeśli był grzeczny to pochwal go jeśli nie to bądź obojętna w stosunku do niego ignoruj jego zaczepki. Zasada jest taka jeśli robi to czego oczekujesz chwalisz go i nagradzasz np: smakołykiem lub zabawą w przeciwnym wypadku jesteś obojętna nie krzycz na niego ani nie karaj. Pies szybko zrozumie o co ci chodzi.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

a kurczaki tam piekli ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

Zasada jest taka, tanio kupić drogo sprzedać i w tedy świat jest piękny


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

i sama sobie odpowiedziałaś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

A u nas mamy akcję NAREW

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

frotka napisał(a):

> Jakbyś była zainteresowana krótkimi brązowymi, to mam
> nówki do sprzedania. Dostałam w prezencie z USA, ale są za
> duże. Na naszą rozmiarówkę to jakieś między 39 a 40.


Chętnie, ale niestety też za duży rozmiar, noszę 37 ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

Wy się trochę za dużo naoglądaliście amerykańskich filmów . tak opowiada się Polska policja tu mamy Polskę tu trzeba jakiś protokół napisać jakieś zeznania spisać a potem zobaczymy więc kto tu zawinił ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

Kurczaki też i browary oraz zezowate szczęścia


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

Ja też tyle byłam, może to jakiś kryzys?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

Może ktos sie orientuje ile sie płaci za paszport dla dziecka 3-letniego jak stary juz stracił ważność i ile sie czeka na wydanie nowego!


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

Rzadko sie tu wypowiadam, chociaż często czytam
Nie dasz rady niestety
zmień kraj
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

jasnowidz na samym początku powiedział, że Madzia żyje i się znajduje w Sosnowcu. Teraz twierdzi, że miał wizje i że widział ją w jakimś tam zsypie ! jaki z niego jasnowidz?

to tak samo jak każde inne wróżby i zgaduj zgadule, typu przepowiednie Nostrodamusa, mówić dużo i o wszystkim, a póżniej zawsze się coś z tego wybierze, to co nam pasuje podkreśli i uwypukli, a to co nie to przemilczymy, zawsze można powiedzieć : A NIE MÓWIŁEM ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

SPECJALNIE WZIĘŁAM URLOP ABY TEDDY NAUCZYŁ SIĘ ŻE KLATKA TO JEGO " NOWY DOMEK " PRZEŁOŻYŁAM JEGO POSŁANIE DO KLATKI DZIŚ PIERWSZĄ NOC SPAŁ PRZY MOIM ŁÓŻKU NA DYWANIKU ALE TERAZ NA PRZYKŁAD POSZEDŁ DO KLATKI SIĘ ZDRZEMNĄĆ TO CHYBA SUKCES :) MÓJ PIES JEST ZE MNĄ DOPIERO ROK A SAM MA 1.5 ROKU OD POCZĄTKU MA WYZNACZONE SWOJE TERYTORIUM CZYLI PRZEDPOKÓJ I POKOJE ŁAZIENA I KUCHNIA SĄ ZAMKNIĘTE DLA NIEGO TAK SAMO NIE WOLNO MU WCHODZIĆ NA FOTELE I ŁÓŻKO BARDZO SZYBKO ZAŁAPAŁ TĄ ZASADĘ TAK SAMO ZABAWA JEST TYLKO NA DWORZE WDOMU BAWI SIĘ SAM GRYZAKAMI LUB KOŚCIĄ. NA GŁASKANIE PRZYCHODZI TYLKO WTEDY KIEDY SIEDZĘ NA FOTELU LUB NA DYWANIKU WIE ŻE JAK JESTEM NA ŁÓŻKU TO ZNACZY ŻE NIE MA PO CO PRZYCHODZIĆ BO JESTEM ZAJĘTA :)JEST BADZO DOBRYM I MĄDRYM PSIAKIEM ALE TYLKO WTEDY KIEDY JA JESTEM DOMU BO JAK MNIE NIE MA TO PRZEZ 15 MINUT POTRAFI ROZNIEŚĆ PRZEDPOKÓJ W POBOJOWISKO DODAM ŻE CZĘSTO Z NIM WYCHODZĘ MIESZKAM NIEDALEKO LASKU GDZIE CHŁOPAK MOŻE SIĘ WYSZALEĆ WYBIEGAĆ JEDYNIE TERAZ WYCHODZIMY TYLKO NA SIUSIU BO SAM WRACA POD KLATKĘ I CHCE WRACAĆ



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

Niedługo w "Kontaktach" zacznie się cykl porad dla właścicieli psów prowadzonych przez specjalistkę. Zapraszam do czytania :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

Dali, od razu widać że nie prościej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

to jest wszystko jakieś dziwne.. albo matka sprzedała dziecko, albo poprostu zabiła.. ale miejmy nadzieję, że żyje..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

spytaj Tuska



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

kebab? obrzydlistwo bleee..............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

Witam forumowiczów .

Chciałbym zadać wam pytanie z ktorym się borykam caly czas .
Chodzi o poradę cywilną
Otórz mam ustalone kontakty z dzieckiem sądownie jeden weekend w miesiącu jednak moja ex caly czas za kazdym razem gdy chce odebrac zgodnie z wyrokiem mowi mi ze dziecko jest chore .
W wyzej wymienionym wyroku nie ma wzmianki o tym ze jak dziecko jest chore to nie mogę go zabrać .
Podkreślę ze jest tak za kazdym razem przy moich kontaktach z dzieckiem i nie widzialem dziecka juz od roku .
Domyslić się mogę ze lekarz rodzinny mojego dziecka to pewnie dobił sobie utargu z ex by wydał zeswiadczenie iz dziecko jest chore skoro robi tak co miesiąc i mi dziecka w dniu wizyt nie wydaje .
Czy mozna cos w tym przypadku zrobić proszę o powazne odpowiedzi .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

Ja nie wiem czy Rutkoś coś znalazł ale wiem na pewno że wrócił medialnie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

Dali, więc jaką odmianę proponujesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

zeswiadczen nie pokazuje tylko slownie mowi a sprawdzic tego tez nie moge bo nie chca mi kopii choroby dziecka widac pomimo iz nie mam ograniczonych praw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

TO TE ZEGARKI KTÓRE POSIADAM

PALLAS 8114
DELBANA 207355
Glashütte 032775

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

frotka a jaka jest cena trampek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

nie postawia zle, postawia tez niedobrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

kup działkę zbuduj dom i wtedy zobaczysz dlaczego te domy takie drogie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz dla życia! Nie dla gender.

dr. Wysocka przyjeżdża na wizyty domowe- bardzo dobry lekarz. 606-633-505

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org