wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Paranoja.

I CO MASZ JAKIŚ POMYSŁ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja.

Nie pudę bo mi dziś w temacie filologia angielska pojechano że aż się skisiłem :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja.

a może masaż jakiś hmmmm

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja.

a u nas na Forum CENZURA już działa , LADMIN kasuje niewygodne tematy np ; POLSKI KOŚCIÓŁ LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja.

no właśnie , to nie jest sprawiedliwe

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja.

a u nas na Forum CENZURA już działa , LADMIN kasuje niewygodne tematy np ; POLSKI KOŚCIÓŁ LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja.

a u nas na Forum CENZURA już działa , LADMIN kasuje niewygodne tematy np ; POLSKI KOŚCIÓŁ LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja.

a u nas na Forum CENZURA już działa , LADMIN kasuje niewygodne tematy np ; POLSKI KOŚCIÓŁ LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja.

I jak ACcjonariusze ?????
Protestowaliście pod ratuszem czy nie bo nie widziałem nikogo , pomimo że stałem na środku placu :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja.

Admin jełopie dlaczego nie wywalisz tego ACTAjnego syfu ???????


Człowiek bez boga jest ciagle człowiekiem.
Bóg bez człowieka jest Niczym!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja.

bo admin to ACTA srakta



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja.

a u nas na Forum CENZURA już działa , LADMIN kasuje niewygodne tematy np ; POLSKI KOŚCIÓŁ LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja.

Hahhaha marudo;-)Pod mój trzepak nie wchodzi byle kto.A robciu to nawet nie wie gdzie on sie znajduje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja.

he he heee :):)
wielkie dzięki IMPERETORZE :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja.

a u nas na Forum CENZURA już działa , LADMIN kasuje niewygodne tematy np ; POLSKI KOŚCIÓŁ LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI


chciałem założyć Łomżyński Oddział POLSKIEGO KOŚCIOŁA LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI i mi nie pozwolili zaprezentować dogmatów nowej RELIGII

redakcja 4lomza za ACTA ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja.

CHYBA JUŻ CZAS ODDAĆ TRON NA TRZEPAKU :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja.

No i wszelkie wątpliwości rozwiane. Wielkie dzięki za ten jakże kontrowersyjny temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja.

DK...hahahahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja.

ZNAM KALESONY DZIADKA , NO I MARTWI MNIE TO BO RACZEJ NIE DA ICH SIĘ NOSIĆ :(

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja.

Nic dziwnego, że psiaki uciekają swym właścicielom, skoro na okrągło i to w najmniej oczekiwanym momencie młodzi ludzie bez rozumu strzelają petardami, bawiąc się przy tym niesamowicie. Baaardzo fajna zabawa. Wczoraj wieczorem na spacerze jakiś idiota rzucił petardą w naszym kierunku, żaden pies tego nie wytrzyma!Nawet najbardziej posłuszny...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja.

Nikt tronu marudzie nie odbierze!!!!!Nie za mojego życia !Nie za jego kadencji!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja.

Proszę o kontakt osobę, która w Zawadach dnia 31.01 o godzinie 15 znalazła portfel z dokumentami nr kom. 664136009

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja.

pisz do mnie na e-mail gg nie mam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja.

pisz do mnie na e-mail gg nie mam menia0411@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja.

tak, a jeszcze niekturzy robia robie niestosowne rzarty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja.

www.avitointernet.pl

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja.

w agencji towarzyskiej dostaniesz przy legionow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja.

100 % prawdy , inne młodsze portale przynajmniej mają videorelacje a 4lomza daje stare wiadomości lub teksty sponsorowane. Forum i ogłoszenia nakręcają całą stronę , chocaż zaglądam tu coraż żadziej . A 4lomza dalej jest najpopularniejsza bo wiele Łomżyniaków za granicą tylko tu zagląda bo to był chyba pierwszy Łomżyński portal. Kiedyś się przejedziecie na monotoni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja.

w Diversie srzedaja Consa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paranoja.

witam
może ktoś się orientuje gdzie przyjmuje ginekolog poppe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org