wtorek, 24 listopada 2020 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KONFEDERACJA moskiewskich nieudaczników, outsiderzy z prawicowej kanapy.Dość powiedzieć, że w „Konfederacji” odzywają się przeciwnicy konkordatu i nawet tacy, co to uznają Watykan za mafię, a po drugiej stronie swoje krzyczą żarliwi katolicy. Nie koniec skrajności, obecność Kai Godek, która kwestie aborcji wywiesiła na sztandary i głównie z tego jest rozpoznawalna, ma się nijak do obecności pana Marca vel Liroy. Gdyby pogadać z Grzegorzem Braunem, kolejną postacią z „Konfederacji”, to by nam powiedział, że legalizowanie marihuany jest grzechem, z czego szczerze uśmiałby się nie tylko wspomniany Liroy, ale i sam „krul” Janusz Korwin-Mikke. I tak dalej i tak dalej. Innymi i dosadnymi słowy, „Konfedreacja” to zbieranina skrajności w ogóle i skrajności w ramach własnego obozu, taki prawicowy koloryt.

Gdy już wiemy z jakim politycznym koktajlem mamy do czynienia to pora zająć się legendą o „narodowcach”, a ta jest ubogą wersją „narracji” PiS. W skrócie, „narodowcy” z przystawkami uważają się z wykluczonych z życia politycznego, o czym ma świadczyć miedzy innymi to, że są kasowani w sondażach, do tego eliminowani z mediów lewackich i „reżimowej” TVP. Typowa bajka o oblężonej twierdzy i jedynym sprawiedliwym, który się nie daje złamać, za co jest tępiony przez wszystkich zdrajców od lewa do prawa. I wszystko byłoby fajnie, gdyby było prawdą, nie bajką. „Narodowców” w mediach lewackich jest pełno i chociaż przedstawiani są z jak najgorszej strony, to maja setki okazji, aby się wybić na mołojecką sławę, jak to zrobiło wielu innych, poczynając od Leppera.

Dlaczego „narodowcom”, obecnie w wersji „Konfedreacja” nie udaje się zaistnieć na poziomie 10%, co udało się innym oryginałom: Lepperowi, Giertychowi, Palikotowi. Proste pytanie i prosta odpowiedź. Poziom głoszonych „poglądów” jest tak ekstremalny, że odzwierciedla realne poparcie w narodzie. Lewica i PiS używają „narodowców” jako narzędzia politycznego, bo do niczego innego takiego ekstremum użyć się nie da. Próba wyrwania elektoratu „Konfederacji” musiałaby się wiązać z ostrym kursem na prawo, a to dla PiS w wyborach europejskich pewna śmierć. Ewentualny zysk zmieściłby się w 1-2% głosów, przy 7-8% stratach.

https://www.fronda.pl/a/matka-kurka-konfederacja-moskiewskich-nieudacznikow,126165.html

Fronda.pl – portal internetowy opisujący się jako konserwatywno-katolicki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFEDERACJA moskiewskich nieudaczników, outsiderzy z prawicowej kanapy.

Lepszy taki koloryt od skretyniałych błaznów z np peło-kakało.
Że już o sprzedajnym antypolskim skvrvieniu nie wspomnę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFEDERACJA moskiewskich nieudaczników, outsiderzy z prawicowej kanapy.

ślepcze,
słyszałeś jak kandydat narodowców na prezydenta Marian Kowalski, nazwał Konfederację opcją prorosyjską i sitwą Brauna ?
Co ty na to ?

... a co ty napiszesz teraz o ostrej krytyce Konfederacji w wystąpieniach środowiska Tomasza Sakiewicza, szefa \"Gazety Polskiej\"?

Tam pojawiają się już oskarżenia najcięższego kalibru, związane między innymi z pojawianiem się liderów Konfederacji w mediach kontrolowanych przez Kreml i propagowanie pro-putinowskiej polityki.


Czyżby w/w to są już teraz lewakami a może skvrvionymi folksdojczami ,
niegodni miana prawdziwego Polaka patrioty ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFEDERACJA moskiewskich nieudaczników, outsiderzy z prawicowej kanapy.

Była twarz narodowców Marian Kowalski: Konfederacja szkodzi Polsce!!!! To neokomuna. Ktoś tu chyba bierze forsę z Rosji i Chin.

https://www.youtube.com/watch?v=1dctaI_ObKw

„To jest katastrofa. Była to organizacja (Ruch Narodowy ), która opierała swój etos na żołnierzach wyklętych, których trudno posądzać o relacje prorosyjskie. Ktoś nie odrobił tutaj lekcji. Zresztą myślę, że tutaj jest pewien sponsoring. Myślę, że niektórzy członkowie Konfederacji mają związki z Rosją” – powiedział Marian Kowalski.

Marian Kowalski o Konfederacji: „Towarzystwo przyjaźni polsko-radzieckiej”

„W Polsce jest konstytuowanie opcji prorosyjskiej i to się dzieje na naszych oczach. Musimy być na to szczególnie uwrażliwieni. I niestety muszę stwierdzić z przykrością, że bardzo wielu moich kolegów z Ruchu Narodowego przyłączyło się do tej sitwy Grzegorz Brauna i innych, którzy chcą w Polsce założyć opcję prorosyjską.
Oczywiście metodą wolnych kroków. Najpierw ogłoszenie neutralności, potem wyjście z NATO, wyjście z Unii, a potem będziemy ugotowani na kolejne 45 lat.
To jest takie nowoczesne towarzystwo przyjaźni polsko-radzieckiej”
– powiedział Kowalski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFEDERACJA moskiewskich nieudaczników, outsiderzy z prawicowej kanapy.

Nie słyszałem. Zresztą, Marian to mało ciekawa postać. Sam nie bardzo wie, co mu gadać i robić wypada.
Jakiś czas temu wpieprzył się w duet z jakimś debilnym samozwańczym psycho-pastorem. Ale chyba się odpieprzył.
A co on tam teraz porabia i co paple, guzik mnie interesuje. Pewnie własną frustrację trawi.
To jedno.
Druga sprawa to, pieprzenie o prorosyjskości konfederacji i ruskich agentach.
Coś przecież muszą wykombinować, aby było czym atakować. Tyle że, tylko debil daje się na to nabierać.
To nie Braun lub Korwin, obtulał się z Putinem, tylko Tusk.
Chociaż jeśli chodzi o mnie, wolałbym normalną, opartą na korzystnych interesach handlowych pro-rosyjskość. Od zeszmaconego pełzania platfusów przed frycami.
I jeszcze coś, czasami odnoszę wrażenie, jakbym naprawdę żył w kraju totalnych idiotów, pozbawionych własnego rozumu.
Różne antypolskie tzw. media masowego rażenia, napuszczają Polaków na Rosjan. Podczas gdy te wszystkie kraje, robią z Rosją interesy. A u nas przez to pranie mózgów wychodzi że, jeśli ktoś spokojnie mówi o Rosji, ten wychodzi na najgorszego. Tyle że, ci wszyscy inni zyskują, a Polska traci wymachując szabelką.
Już 10 lat temu pisałem tutaj że, Rosja przez 50 lat powojennej okupacji, nie wcinała się i nie rozpieprzała nam gospodarki. Co fryce zrobili przez lat 20. Przy pomocy takich jak chyży-ryży, niszcząc wszystko co tylko zdołali.
Teraz się wściekają, bo im hameryka na niemiecko-polskie tereny się wkrochmaliła.
I obecnie co chwila zwołują tych swoich folksdojczów, jak nie platfusów, to niezawisłych, naradzając się jakby tu pisowatych wyruchać i rzesza na powrót okupację kontynuować mogła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFEDERACJA moskiewskich nieudaczników, outsiderzy z prawicowej kanapy.

I coś ty tam kwoku, za link podrzucił?
Jak Maryjon kretyna z siebie robi? Zresztą, już i wcześniej robił.
Teraz stał się zagorzałym pro-pisowcem? To i tak dobrze że, nie fanatycznym elgiebetowcem biedronki.
Widać też, ile dostał \"łapek\" w dół i jakie komentarze zebrał.
Przypomina mi innego kvrviszona tomaszewskiego. Który kiedyś przed kamerą, łamiącym się głosem wystękał że,-\"rząd ewy kopacz uważa za najlepszy rząd\".
Niewiele to durniowi pomogło. I tak płaza wydymali?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFEDERACJA moskiewskich nieudaczników, outsiderzy z prawicowej kanapy.

a dlaczego Korwin teraz bywa częstym gościem w ambasadzie rosyjskiej na Belwederskiej , co on tam robi, dostaje wytyczne ?


Konfederacja chwali się, że z jej list startują tzw. „środowiska kresowe”. Przyglądamy się bliżej Liliji Moszeczkowej i Włodzimierzowi Osadczemu . Co znajdujemy? Ostrą antyukraińską retorykę, apoteozę prorosyjskich separatystów z Donbasu i regularne występy w putinowskich mediach.


Lilija Moszeczkowa
Urodzona w Doniecku rosyjskojęzyczna obywatelka byłego ZSRR i współpracownica Janusza Korwin-Mikkego Lilija Moszeczkowa kandyduje do europarlamentu w okręgu nr 3, obejmującym województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie. Do Polski przyjechała pod koniec lat 90. Zamieszkała w Warszawie.
To ta co m.in. uparcie broni pomników poststalinowskich w Polsce !

Słyszałeś o kandydacie Konfederacji na ich listach do europarlamentu :

Włodzimierz Osadczy
Kolejny „kresowiak” z list Konfederacji również budzi kontrowersje. Mowa o startującym z trzeciego miejsca, w okręgu 8, obejmującym Lubelszczyznę, Włodzimierzu Osadczym. Pochodzi on z Wołynia. Studiował historię na Uniwersytecie Lwowskim im. Iwana Franki. Od 1993 roku mieszka w Polsce .
Jest na liście Narodowców, a kiedyś służył w radzieckiej armii.

https://niezalezna.pl/268207-jest-na-liscie-narodowcow-a-kiedys-sluzyl-w-radzieckiej-armii-potwierdzil-piekne-wspomnienie

Niegdyś żołnierz radzieckiej armii, dziś kandydat Konfederacji w wyborach do PE.

TO JUŻ NIE MOŻECIE WYSTAWIĆ POLAKA Z DZIADA PRADZIADA,
KTÓRY/A BY REPREZENTOWAŁ/A INTERESY POLSKIE W BRUKSELI,
A WYSTAWIACIE NA LISTACH UCHODŹCÓW , BYŁYCH OBYWATELI ZSRR I Z UKRAINY ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFEDERACJA moskiewskich nieudaczników, outsiderzy z prawicowej kanapy.

Włodzimierz Osadczy (ukr. Володимир Осадчий, ur. 25 kwietnia 1969 we Lwowie )

Lilija Moszeczkowa zapisująca swoje nazwisko „łacinką” (nawet nie po polsku), to jednoznacznie Rosjanka, która nawet nie udaje Polki.
To ta co lansuje się u boku szefa proputinowskiej organizacji paramilitarnej w bazie ”Nocnych Wików” w Moskwie.
i pisze wprost: ”Podziwiam jego twórczość, poświecenie i patriotyzm”.

A oto przykład „patriotyzmu” herszta Nocnych Wilków. Cytujemy:
\"Przeklinając Stalina, nasi ojcowie szanowali go i szli za niego na śmierć, jak za Chrystusa. Nadszedł czas, aby przestać polewać Stalina brudem. Pomimo faktu, że kilka pokoleń ludzi zostało poddanych praniu mózgu, w historii Rosji pozostaje idolem i niedoścignionym wodzem. Stworzył wspaniałe państwo i uratował cywilizację rosyjską przed upadkiem po rozpadzie carskiego imperium. Wszystko, co dzisiaj posiadamy, zawdzięczamy jemu. Dlatego nie mamy prawa go krytykować.\".

Nocne Wilki pod sztandarami Stalina – Chrystusa „narodowców”:

i z tym „podziwem” zgadzają się „polscy narodowcy” ?

... to warto przeczytać : Działania „polskich” narodowców z pewnością
zasługują na to, żeby nazwać je Targowicą 2.0


https://telewizjarepublika.pl/koniecznie-przeczytaj-dzialania-polskich-narodowcow-z-pewnoscia-zasluguja-na-to-zeby-nazwac-je-targowica-20,79483.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFEDERACJA moskiewskich nieudaczników, outsiderzy z prawicowej kanapy.

Z repatriantami z Doniecka wjechała do Polski V kolumna Putina

https://www.fronda.pl/a/z-repatriantami-z-doniecka-wjechala-do-polski-v-kolumna-putina,64711.html

Fronda.pl – portal internetowy opisujący się jako konserwatywno-katolicki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFEDERACJA moskiewskich nieudaczników, outsiderzy z prawicowej kanapy.

Zbychu, nie mam wpływu na to co oni tam sobie i kogo wystawiają.
Ja wiem za to, co ich liderzy i jakie zagrożenia dla Polski publicznie poruszają. I nie tylko w knesejmie.
I jaki to zarzut że ktoś kiedyś służył w radzieckiej armi?
Wiesz dobrze komu służył cimoszko, miller i buzek. Znacznie gorsza jak dlamnie opcja. A platfusy powystawiali ich na pierwszych miejscach list. To jest prawdziwe nieszczęście.
Że już o rózi volkswagen nie wspomnę. Bo bym się porzygał.
Bo ktoś kiedyś służył w radzieckiej armi. Komorowski będąc prezydentem tego nieszczęśliwego kraju, cały czas służył byłemu KGB, obecnemu FSB.
O służeniu ryżawego, lepiej nawet nie wspominać. Ten to już robił za kompletnego płaza, rujnując Polskę.
Nie pojmuję jednego. W kimś kto obecnie robi za szmatę dla fryców, nie widzą nic złego. Za to odsądzają od czci i wiary kogoś, kto kiedyś pojechał do Rosji, albo rozmawiał z Rosjaninem.
Po yebało wszystkich czy co?
I dlaczego mam niby to kochać Ukrainę? Za całą ich antypolską politykę? Czy dlatego że, mają żydka prezydenta i żydka premiera?
Nie mam nic do obecnych Ukraińców. Bo to tak samo manipulowane i napuszczane przygłupy, jak i Polacy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFEDERACJA moskiewskich nieudaczników, outsiderzy z prawicowej kanapy.

A to że Konfederacja Propolska jest przez wszystkich atakowana?
Czy kogoś to dziwi?
Też już dawno pisałem że, cały podokrągłostołowy układ zrobi wszystko, aby Polacy nie rządzili sami u siebie.
Tu nadal ma rządzić sprzedajne kvrestvo, z którym różni manipulatorzy sceny politycznej mogą robić co zechcą.
Cała ta pieprzona banda,-SLD, PSL, PIS i PO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFEDERACJA moskiewskich nieudaczników, outsiderzy z prawicowej kanapy.

A pomijając już kto, skąd, po co i na co.
Faktem jest to że, zarówno pisowate jak i peło-kakało, robią dosłownie wszystko, aby tylko nie doszło do publicznych debat z przedstawicielami Konfederatów.
Normalnie sraczki dostali.
Zmieniają terminy, lokalizacje, w końcu odwołują.
Boją się że, przedstawiciele Polaków, zetrą ich w pisdu na fakty? Wytkną im ich zeszmacenie? Czy po prostu, zaczną i będą poruszać niewygodne tematy? Co do których, cała ta zgraja, udaje że nie wie o co biega.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFEDERACJA moskiewskich nieudaczników, outsiderzy z prawicowej kanapy.

Autor: Kalipso (---.elomza.pl) Data: 23-05-19 22:30

Lepszy taki koloryt od skretyniałych błaznów z np peło-kakało.
Że już o sprzedajnym antypolskim skvrvieniu nie wspomnę.
______________________________
i tu się z tobą muszę zgodzić, większego skvrwienia antypolskiego jak marzenie narodowców o przyłączeniu Polski do federacji rosyjskiej, jak można było się zeszmacić jak ty, za 500 miesięcznie lizać buty czerwonym kvrwom jak Piotrowicz, a jakim Judaszem jak ty trzeba być, żeby brać ruble od Putina? No sam odpowiedz, jak można być taką sprzedajną kvrwą jak ty?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFEDERACJA moskiewskich nieudaczników, outsiderzy z prawicowej kanapy.

Kali preferuje nieudaczników bo ciągnie swój do swego. Albo swemu, jak to cwel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFEDERACJA moskiewskich nieudaczników, outsiderzy z prawicowej kanapy.

każdy głos oddany na Konpederastów jest jak miód na serce Putina...
Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFEDERACJA moskiewskich nieudaczników, outsiderzy z prawicowej kanapy.

Tylko trzech z ekipy zboczeńców?
Wam też Polacy działają na nerwy?
Sracie w gacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFEDERACJA moskiewskich nieudaczników, outsiderzy z prawicowej kanapy.

Krótka rozmowa konfederata z poprawnymi debilami:

https://www.youtube.com/watch?v=XL5g0anbI6Q

Zawsze powtarzam że, im tylko banana brakowało. Do czasu. Albo w gębie, albo w dvpie. Dla nich bez różnicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFEDERACJA moskiewskich nieudaczników, outsiderzy z prawicowej kanapy.

Speech, nie sraj ogniem.

Przed ostatnimi wyborami szczekałeś za PO, teraz ujadasz na KONFEDERACJĘ.

Dobrze że niewielu czyta te Twoje brednie, bo naprawdę ktoś by uwierzył, no chyba że paplik, ale wy to sobie wzajemnie w rów leziecie, więc nic dziwnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFEDERACJA moskiewskich nieudaczników, outsiderzy z prawicowej kanapy.

ktory to zyd konfederasta kali? bo nie chce mi sie klikac w twoje g.wniane linki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFEDERACJA moskiewskich nieudaczników, outsiderzy z prawicowej kanapy.

Takiego gówna na tym forum dawno nie widziałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFEDERACJA moskiewskich nieudaczników, outsiderzy z prawicowej kanapy.

Chcą wyjścia Polski z Unii i NATO.
To wszysko mówi, jakiego oni chcą dobra Polski, sługusy Moskwy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFEDERACJA moskiewskich nieudaczników, outsiderzy z prawicowej kanapy.

Przede wszystkim, to Polacy nie chcą już dłużej, usłużnych agenturalnych kundli. Z frakcji pruskiej, ruskiej i amerycko-żydowskiej.
Kundli aportujących na pstryknięcie i merdających ogonkami przy każdym otrzymaniu kopa w dvpę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFEDERACJA moskiewskich nieudaczników, outsiderzy z prawicowej kanapy.

Piątka Konfederacji.... przebili Kononowicza


\"Mentzen przedstawia „piątkę Konfederacji”.
„Nie chcemy Żydów, homoseksualistów, aborcji, podatków i Unii Europejskiej!”\"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KONFEDERACJA moskiewskich nieudaczników, outsiderzy z prawicowej kanapy.

Kali ty jesteś takim kundlem , zawsze byłeś i zawsze będziesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0