wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Miała być dobra zmiana PiS. Jest – droga zmiana.

trzeba kupić tarcice wysuszyć dać dla stolarza do obróbki i zrobi na wymiar trepy:) i wszystko co potrzeba albo iść do stolarza i on sam wszystko załatwi ja ostatnio robiłem jesionowe ładne wyszły

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miała być dobra zmiana PiS. Jest – droga zmiana.

Jaki kwiat chyba kapusta? Albo za moich czasów panny ładniej wyglądały, albo teraz za pasztety uważa się kwiaty (tylko na jednym foto widziałem w miarę ładną ale obcięto dziewczynę)





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miała być dobra zmiana PiS. Jest – droga zmiana.

To w końcu MALOWANY czy RYSOWANY pastelą?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miała być dobra zmiana PiS. Jest – droga zmiana.

Czego chcesz tej zimy tylko przez dwa tygodnie będzie zarabiał a na cały rok musi starczyć żeby żyć. Premierze daj więcej śniegu i benzyny!!! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miała być dobra zmiana PiS. Jest – droga zmiana.

http://www.youtube.com/watch?v=h1fJYlQ9iJY&sns=fb
Myślę, że to dużo tłumaczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miała być dobra zmiana PiS. Jest – droga zmiana.

Zawsze można iść pieszo pod górkę,za darmo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miała być dobra zmiana PiS. Jest – droga zmiana.

To ty krzaczkiem piszący może lepiej na muszlę idź :):):)





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miała być dobra zmiana PiS. Jest – droga zmiana.

jestem studentką ostatniego roku architektury wnętrz, mogę podjąć się zaprojektowania Pana/Pani nowego mieszkania
ewentualne pytania proszę przesłać na adres wnetrze.architektura@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miała być dobra zmiana PiS. Jest – droga zmiana.

Zejdż na ziemię koltunie, bo dziś taki staroświecki ogląd świata jaki prezentujesz używając pojęcia "kokota" jest dalece nieaktualny. W twej obłudnej mózgownicy nie mieści się powszechnie panująca norma uprawiania seksu przy okazji podobnych, jak studniówka imprez, na których spotykają się najczęściej pary od dawna połączone partnerstwem w celu zaspokajania potrzeb seksualnych. Jestem przekonany, że wiele tam było szybkich numerków nie dlatego, że dziewczyny wyglądały jak "kokoty", czy inne "kwiaty kobiecości", tylko dlatego, że dziś prawdziwą wartością nie są anachroniczne religijne zakazy i nakazy, tylko zwyczajna radość z życia.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miała być dobra zmiana PiS. Jest – droga zmiana.

Logopeda - a co Ci za różnica jak logopeda skończył Uniwersytet Medyczny, czy Uniwersytet Warszawski. Chodzi oto jakie efekty osiąga Twoje dziecko. Poza tym pamiętaj, że to i Ty masz też w domu pracować z dzieckiem, a nie tylko nauczyciel.

Jeśli nauczycielka dziecka, a zarazem terapeuta choruje, cóż mogę polecić Ci - Twoja własna praca z dzieckiem i rozmowę z pedagogiem.

Błędy, ale jakie błędy? Mówisz o ortograficznych?

OK. Chcesz pomóc tylko zdaj sobie sprawę, że postępy nie przychodzą łatwo - zwłaszcza u 10latka. Skoro i jedno i drugie dziekco ma jakieś deficyty szkolne, już wcześniej gdzieś nastąpiło zaniedbanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miała być dobra zmiana PiS. Jest – droga zmiana.

audi a3, ja wcześniej też oddawałem na gwarancje i odpowiedzieli mi że wjechałem w kałuże , mojemu znajomemu również podobnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miała być dobra zmiana PiS. Jest – droga zmiana.

Popieram ze w barbadosie.Puszczaja spoko nuty i do SZARPANEGO i do tanca oddzielnie.I calkiem fajnie tam jest,w barze niedrogo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org