wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wszystkiego najlepszego z okazji 1 Maja wszystkim

czytaj dokładnie pad jest sprawny. kto był by taki mądry żeby zepsutego sprzedawać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystkiego najlepszego z okazji 1 Maja wszystkim

Polecać to można komuś książkę, płytę, film, jakąś potrawę nawet, ale żeby ciuchland?? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystkiego najlepszego z okazji 1 Maja wszystkim

Witam, tanie i solidne korepetycje.

20zł/h, przy zaznaczeniu, że min. 2 godziny.
kamil13151@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystkiego najlepszego z okazji 1 Maja wszystkim

Klikaj codziennie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystkiego najlepszego z okazji 1 Maja wszystkim

Za flaszkę zamontuje :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystkiego najlepszego z okazji 1 Maja wszystkim

To weźcie przy okazji zablokujcie sklepy z płytami na Xboxa, TEŻ SĄ ZA DROGIE.
I może jeszcze sklepy z biżuterią, też za droga :)

Jak żyć Panie Premierze z tymi głąbami, jak żyć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystkiego najlepszego z okazji 1 Maja wszystkim

ale tu to się zgodzę jak najbardziej. po prostu drażni mnie, że ktoś uważa, że stało się tak dlatego, że miał tablice BLM. a gdyby miał BL to na bank stawałby w obronie kierowcy BMW. przykre, ale taki jest Polski naród...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystkiego najlepszego z okazji 1 Maja wszystkim

ale to MOJE ZDANIE ;) wg mnie i gości,którzy byli na tej samej imprezie, było nudno, repertuar w ogóle nie do tańczenia,

Nie napisałeś że to tylko Twoje zdanie,tak na marginesie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystkiego najlepszego z okazji 1 Maja wszystkim

zrozumialaś>>??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystkiego najlepszego z okazji 1 Maja wszystkim

To wielka różnica.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystkiego najlepszego z okazji 1 Maja wszystkim

O. potezna i slawna Sw Rito, oto u stop twoich nedzna dusza, potrzebujaca pomocy, zwraca sie do ciebie z nadzieja , ze zostanie wyslychana. Poniewaz nie jestem godny z tytulu niewiernosci mojej, nie smiem spodziewac sie , ze moje prosby beda zdolne ublagac Boga. Dlatego wyczuwam potrzebe, aby miec za soba potezna oredowniczke, wiec ciebie wybieram sobie, sw.Rito, poniewaz ty wlasnie jestes niezrownana swieta od spraw trudnych i beznadziejnych. o droga sw Rito, wez do serca moja sprawe, wstaw sie do Boga, aby uprosic mi laske, ktorej tak bardzo potrzebuje i o ktora goraca prosze (tutaj wymienic laske, o ktora sie prosi). Nie pozwol mi odejsc od ciebie nie bedac wysluchanym. Jezeli jest we mnie cos , co byloby przeszkoda w otrzymaniu laski, o ktora prosze, pomoz mi usunac te przeszkode, poprzyj moja prosbe swymi cennymi zaslugami i przedstaw ja swemu niebieskiemu Oblubiencowi, laczac ja z twoja prosba. W ten sposob moja prosba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierna oblubienice sposrod najwierniejszych. Ty odczuwalas bolesc Jego meki, jak moglby On odrzucic twa prosbe i nie wysluchac jej? Cala moja nadzieja jest wiec w tobie i za twoim posrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spelnienie moich zyczen. O droga Sw. Rito, spraw , aby moja ufnosc i moja nadzieja nie zostaly zawiedzione, aby moja prosba nie byla odrzucona. Upros mi u Boga to, o co prosze, a postaram sie , aby wszyscy poznali dobroc Twego serca i wielka potege twego wstawiennictwa. CDN

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystkiego najlepszego z okazji 1 Maja wszystkim

a jesteś pewien chłopczyku ?

to co już zwykły obywatel, po zapłaceniu placowego nie może sprzedać drobnych, używanych rzeczy na targowisku miejskim ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystkiego najlepszego z okazji 1 Maja wszystkim

CD modlitwy... O najslodsze Serce Jezusa, ktore zawsze okazywalo sie tak bardzo czule na najmniejsza nedze ludzkosci, daj sie wzruszyc moimi problemami i nie baczac na moja slabosc i moja niegodnosc, zechciej wyswiadczyc mi laske, ktora tak lezy mi na sercu i o ktora prosi cie dla mnie i ze mna Twoja wieczna oblubienica, Sw. Rita. O tak za wiernosc, jaka Sw, Rita okazywala lasce Bozej, za wszystkie zalety, ktorymi uhonorowales jej dusze, za wszystko, co wycierpiala w swym zyciu jako zona, matka i w ten sposob uczestniczyla w Twej bolesnej mece i wreszcie z tytulu nieograniczonej moznosci wstawiania sie , przez co chciales wynagrodzic jej wiernosc, udziel mi Twej laski, ktora jest mi tak bardzo potrzebna. A Ty Maryja Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, ktora przechowujesz skarby Boze i rozdzielasz wszelkie laski, poprzyj Twoim poteznym wstawiennictwem modly Twej wielkiej czcicielki Sw, Rity, aby laska, o ktora prosze Boga, zostala mi udzielona.

polecam wszystkim i pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystkiego najlepszego z okazji 1 Maja wszystkim

??:

po pierwsze to nie wyzywaj się na forum publicznym, bo nie jesteś tutaj sam i okaż trochę kultury, a jak masz mi coś do powiedzenia, powiedz mi to prosto w oczy, o ile masz tyle odwagi, tylko nie wiem co z Ciebie zostanie ...

po drugie powtarzam po raz kolejny, że byłem na miejscu i widziałem jak to wyglądało, nic z tego co piszecie, się nie zgadza

po trzecie w tym BMW nie było żadnego grania, uwierz mi wiem to z pierwszej ręki, a sytuacja, że karetka stała na czerwonym świetle to już w ogóle niezła bajka hehe ;)

w ogóle nie ma sensu dalsza dyskusja, szkoda zniżac się do tak niskiego poziomu, a o wynikach sprawy na pewno się dowiecie ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystkiego najlepszego z okazji 1 Maja wszystkim

Drogi krajowe w obrębie miast "prezydenckich" (ale nie "burmistrzowskich") są "wyjęte" z zarządu dróg krajowych/wojewódzkich i podlegają prezydentowi tegoż miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystkiego najlepszego z okazji 1 Maja wszystkim

Beth z tego co piszesz to wynika ,ze gdybyś mógł to byś wronom dzioby pozawiazywał w pobliskim parku i tak by było ci zagłosno.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystkiego najlepszego z okazji 1 Maja wszystkim

W sklepie chińskim ;D jak w każdym innym będzie metka taka sama:Made in China, więc co za różnica w jakim, byle był napis.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystkiego najlepszego z okazji 1 Maja wszystkim

Beth mieszkam prawie że na przeciw I LO i szczerze to nie słyszałam żadnych hałasów...spałam jak zabita więc trochę dziwi mnie Twoja wypowiedź no ale może nie każdy ma taki twardy sen jak ja ;P

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystkiego najlepszego z okazji 1 Maja wszystkim

w tej sprawie powinno być zwołane referendum ! nir chciałbym żeby wybierało za nie "stado baranów "

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystkiego najlepszego z okazji 1 Maja wszystkim

Pytałem ale ten pan pracuje tylko w oleju lub ołówek ... Jeżeli jesteś zainteresowana numer tel..513 245589 Maciej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystkiego najlepszego z okazji 1 Maja wszystkim

Witam czy któraś z Was rodziła w Wysokim? interesują mnie opinie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystkiego najlepszego z okazji 1 Maja wszystkim

http://www.youtube.com/watch?v=CIafc932rpc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystkiego najlepszego z okazji 1 Maja wszystkim

nic specjalnego.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystkiego najlepszego z okazji 1 Maja wszystkim

Santreo: zobacz, że tranzul dobrze pisze i nie ma problemów ze wzrokiem, tak jak niektórzy, karetka uderzyła w prawy przedni błotnik BMW, spójrz jakie uszkodzenia były w karetce, która już nie odjechała o własnych siłach, bo zostawił za sobą plamy chyba wszystkich płynów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystkiego najlepszego z okazji 1 Maja wszystkim

To jest K* logika. Zgubisz swoją własność to nie możesz jej odzyskać na własną prośbę. Jak Policja czy prokuratura się do**bie, bo coś im nie pasuje, to nie ma problemu żeby szukali telefonu. Chore.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystkiego najlepszego z okazji 1 Maja wszystkim

no..nie widziałam..to jak on daje rady z wiochy..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystkiego najlepszego z okazji 1 Maja wszystkim

zywiec to dopiero zygowiny



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystkiego najlepszego z okazji 1 Maja wszystkim

na sankach nie można jeździć tylko narty lub deska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystkiego najlepszego z okazji 1 Maja wszystkim

ja




































JESTEM PRZECIW!!!!!!!!! :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystkiego najlepszego z okazji 1 Maja wszystkim

I nie jego wina i dostanie kasiore :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wszystkiego najlepszego z okazji 1 Maja wszystkim

Lub zaciskami hamulcowymi

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org