wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
łomżyńska kolej

No to co, że jest drogą krajową? Wnioski o remonty lub dofinansowania składają samorządy lokalne. A nasi panowie wolą po jakimś Kaliningradzie się wozić zamiast i d....py paść. Były Chiny teraz Kaliningrad!!!!! Śmiech na sali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńska kolej

Teraz tutaj będziemy jeżdzić na wczasy i na zakupy a także oni będą przyjeżdzali do nas w gościnę a to wszystko dzięki naszemu kochanemu prezydentowi.http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=27681

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńska kolej

Biuro prasowe łomżyńskiego ratusza poinformowało o kaliningradzkiej wizycie prezydent Mieczysław Czerniawski.
- Łomża ma szansę skorzystać z doświadczeń i potencjału gospodarczego liczącego niemal 500 tys. mieszkańców Kaliningradu oraz całego Obwodu Kaliningradzkiego – podaje rzecznik prezydenta Anna Sobocińska.
Póki co podczas kilkudniowej wizyty prezydent podpisał „List intencyjny o współpracy partnerskiej” z liczącym niespełna 30 tysięcy mieszkańców miasteczkiem Gusiew. Cieszycie się też prawda??? bo ja bardzo ile nam miejsc pracy brzybędzie na nowych i pięknych straganach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńska kolej

jechał ktoś kiedyś drogą od nowogrodu do zbójnej?
jeśli nie to proszę się wybrać:)
docenicie Wojska Polskiego! :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńska kolej

A kto ci kupi zepsutego pada?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńska kolej

http://www.youtube.com/watch?v=3wdus64JwP0



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńska kolej

ok moja propozycja jest taka.....kto jest za blokadą w Łomży?? Zbiórka 28.01 godzina 14 stacja BP ewentualnie plac przy fadomie i rajd po wszystkich stacjach paliwowych....Tankowania za sumę kilku groszy....


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńska kolej

jeżeli chcesz z organizowac dyskoteką napisz pod ten e-mail walczyk123@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńska kolej

Mam takie pytanko: Kiedy dają wyrównanie za prąd?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńska kolej

Mozesz zrobic to sam ew. w razie jakis problemow moge Ci pomoc i powiedziec co i jak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńska kolej

Ja mam uprawnienia na kop-ład. i moje zdanie jest takie że to jedna z najgorszych fuch w drogownictwie a wiem bo pracowalem na CAT428e. Na drodze gromada wszelakich kierowców a Ty mosisz uwazac na siebie ludzi co z toba pracuja na innych urzytkownikow ruchu. No i zalezy z jakimi ludzmi pracujesz. Ja teraz bogatszy o doswiadczenie wybieral bym koparkę poza tym na kop-ład. teraz co drugi juz ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńska kolej

jak ate krzywi się po tygodniu , to nie będę kupował nowych , a reklamacja nie ma sensu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńska kolej

Witam.

Jako, że wiem o co chodzi z pojazdami uprzywilejowanymi to powiem tak.

1.Pojazd uprzywilejowany ma włączona sygnały zmienne świetlne i dzwiękowe!

2. Pojazd uprzywilejowany może wjechać na skrzyżowanie na czerwonym świetle jeśli jest taka możliwość (wolne skrzyżowanie)

3. W tym przypadku było tak że kierowca BMW jadąc środkowym pasem widząc zmieniające się światło z czerwonego na zielone, aby nie stać w kolejce w środkowym pasie zmienił go na prawy pas i jako rozpędzony wjechał na skrzyżowanie gdzie STAŁA karetka powtarzam STAŁA gdyż miała czerwone światło. Karetka była wysunięta troche więcej poza wysepkę. BMW rozpędzone przywaliło w karetkę.

Wniosek 1 winne BMW bo zgodnie z PL prawem nie można wjechać na skrzyżowanie jeśli jest ono nieprzejezdne!.

Sprawa oparła się w sądzie z tego co wiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńska kolej

Tak, super, ale raczej nie dla mieszkańców okolicznych domów i bloków.
Hałas na pół osiedla do 3 nad ranem.
Nie wiem o jakich wartościach mowa - to brak poszanowania prawa do wypoczynku innych (którzy w poniedziałek idą do pracy, nie mają ferii) I LO nie znajduje się na pustyni tylko na osiedlu mieszkaniowym. Może warto pomyśleć o zorganizowaniu studniówki np. w sobotę? Z pewnością byłoby to mniej dokuczliwe dla okolicznych mieszkańców. Tak więc nie dla wszystkich było to super wydarzenie! Owszem studniówka to ważne przeżycie dla młodych ludzi i mają do tego prawo, ale dorośli, którzy organizują taką imprezę mogliby czasem pomyśleć i rzeczywiście przekazywać młodzieży pewne zasady współżycia społecznego oraz wartości.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńska kolej

Nie myślcie jakie miał tablice. Myślcie kiedy siadacie za kierownicą swego samochodu, żeby nie było więcej takich przypadków. Pojazd uprzywilejowany jest słyszalny (dźwięk) i widzialny (sygnalizacja świetlna). Każdy kierowca ma obowiązek umożliwić takiemu pojazdowi przejazd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńska kolej

Będziemy ich utrzymywać ze swoich podatków. Sami powinni zarabiać na swoje utrzymanie i to bardzo ciężką pracą!
Chleb i woda + ciężka praca, ale niestety będzie nieco inaczej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńska kolej

Łomża pomaga! I klika...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńska kolej

Beth maruda...

W moich okolicach też bywa głośno i to kilka razy do roku. Ja to rozumien - a Ty ?


P.S. Abo żyjesz wśród ludzi albo już nie żyjesz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńska kolej

Gdzie w Łomży znajduje się sklep z oryginalnymi spodniami wrangler, lee itp ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org