czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wchodzę na forum, a tam ...

i jak byłoo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

Anteusz nie ściemniaj :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

ptaszynko, a może przykucniesz na półce pod tylną szybą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

no widzicie, LADMIN Edgara wyciął , a Tuska zostawił , ot i wolność słowa !

czarna sprawiedliwość wybiórcza ,
co to chciałem wezwać do beatyfikacji Przemka, a tu czarna krecha, NIELZJA !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

Co sądzicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

po pierwsze masz papiery na psa? Jezeli nie, to nie kupujesz pinczera i osoba Ci go sprzedajaca robi to niezgodnie z prawem. Po drugie za mlody i zaden hodowca, ktoremu zalezy na psie i ma wiedze nie sprzeda Ci tak mlodego psa. 3mies to w hodowlach dolna granica.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

"bendzie" ???
Co do samego wątku to możesz już brać.

pozdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

Z obserwacji szczeniąt wychowujących się ze swoim rodzeństwem wiadomo, że hierarchia między szczeniętami w miocie zostaje do wieku ok. 11 tygodni, a w wieku 15 tygodni jest już zupełnie ustabilizowana. Jest to okres najłatwiejszego tworzenia stabilnych relacji z innymi członkami stada, a więc także z członkami rodziny ludzkiej, z którą spędzą swoje życie. W tym wieku szczeniak łatwo zaakceptuje swoje najniższe miejsce w hierarchii rodzinnej, jakie powinno mu przypadać. Więcej:

http://wolf.shadow.w.interia.pl/szczeniaki.htm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

Film dla osób o mocnych nerwach. Serce ściska, że są takie kraje gdzie jest taka obojętność....

http://www.youtube.com/watch?v=OKFdQ49rL6Y&feature=player_embedded#!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

kaftanu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

lepiej na szczaw po Wiznę niż w Łomży smród z oczyszczalni wdychać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

goldenboy zajrzyj na swoja poczte! odpisalm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

Ja 4 lata temu kupilam wlasnie 8-tyg pieska, byl poniedzialek a w srode pies prwie mi zdechl, bo nagle zostal oddzielony od matki i jak sie okazalo byl mlody oczywiscie seria zasy=trzykow, lekow i pisna odzyla ale teraz nie wzielabym psiaka mlodszego jak te 3 miesiace

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...



http://www.youtube.com/watch?v=PZjc0seqGwE&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

U was też się psuje?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

ta orange dobre :) ha ha ha dobry kawał :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

DONALD TUSK JEST ZŁYM CZLOWIEKIEM



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

W godzinach popoludniowych ma byc naprawine.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

W godzinach popoludniowych ma byc naprawine.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

POWIEM TO Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ZAPŁACISZ NAM ZA WSZYSTKO RDZAWY CH...U TWÓJ REŻIM DOBIEGA KONCA NIE BĘDZIESZ INWIGILOWAŁ NASZEGO ŻYCIA KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO KOMUNISTO



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

A cóż to za fachowiec :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

Legendarny_Obywatel, czyżby to efekt uboczny działania viagry ? a może
w końcu dostałeś okresu,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

u trutnia pytałeś ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

dobrze, że nie przykleił gumą do żucia,
dawaj namiary !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

Szukam kogoś kto namaluje portret dziecka.Jeśli znacie kogoś takiego dajcie namiary.Z góry dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

Myślę że może go sumienie ruszy jak przeczyta moje posty,bo chce żeby mi naprawił znów ten samochód ,oczywiście nie darmo ,ale cenę jaką zaśpiewał to inni zrobią za 80%,jeszcze inni za50%,a ja chce żeby zrobił za60% z tego ile żąda, jest bez skrupułów!!! przekona się jak go ludzie ocenią Łomża jest mała i wszyscy się znają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

Zastanawiam się czy nie posłać dziecka prywatnie do tych specjalistów.Ktoś się orientuje do kogo warto i ile to może kosztować za godzinę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

co tu dywagować - wystarczy odpowiedż na pytanie co robił kierowca BMW ,że wjezdzając na skrzyzówanie gdzie trzeba zachować pewien stopień wżmozonej ostrozności i obserwować co się dzieje , że nie widział i nie słyszał jadacej karetki. Karetka to nie pryszcz na dupie jest odpowiednio oznakowana i ma włączone silne sugnały dżwiękowe.


JA JESZCZE RAZ PODKRESLAM TYLKO IDIOTA MOZE ZDERZYC SIE Z KARETKA BO NORMALNY CŻŁOWIEK Z PEWNOSCIA NIE



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

CHYBA JUŻ ATAKI SĄ NA MNIE ZE STRONY ACTA BO 4LOMZA MI SIE PRZYCINA





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

nie poto tusk obiecal podwyzki aparatowi siłowemu zeby cie dopuscic w marszu do stolicy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

Dzieci przebadane z opinią z poradni. Mają zajęcia z nauczycielami logopedką- (logopeda nauczyciel a nie lekarz to gorzej?) i pedagożką.Parę godzin w szkole też wyrównawczych z wychowawcą.Co z tego jak robią nikłe postępy i dalej duże błędy -syn w trzeciej klasie. Obawiam się aby gorzej nie było,bo w minionym semestrze nauczycielka ciągle była chora .Dlatego pytam-gdzie i za ile a nie czy warto,bo napewno warto pomóc swoim dzieciom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

http://motokiller.pl/2063/Ta-akcje-Motokiller-popiera-My-chcemy-tanio-tankowac-nasze-samochody

Następna akcja ogólnopolska! A w Łomży cisza....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

Legendarny :):)
hahahahaha dobre dobre :)
Będą w weekend pod Statkiem protestować :):):):):):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

do autora 69,czy moglbys mi zalatwic za te 270zl rozrzad do golfa 3 1,9 tdi? podaj tel na maila rom-kop@wp.pl dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

jest jakaś osoba, która się podejmie organizacji tego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

Witam! Mam pytanie, gdzie oprócz Fox&Music&Tuning zakupię i zamontuję skrzynię basową do samochodu? Ile montaż trwa, i jaki jest kosz montażu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

masz racje blm nie musi odrazu jezdzic gorzej
tylko dla pewnych ludzi powinien byc wprowadzony limit na glosniki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

chciałabym dostać numer do pana Roberta Cichowicza mój email :monica199@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wchodzę na forum, a tam ...

mi też bardzo podoba się calibra, fajne autko :)
Wieśniaki to prędzej kupują sobie skody oktawie itp, jeszcze nie widziałam wieśniaka w calibrze...pierwsze słyszę..z resztą to niski samochód to jak wieśniak by jeździł po wiejskich drogach...??to mija się z celem

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org