piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MON odrzucił wniosek kombatantów AK - ta wiadomość ucieszy manierki, kasie i aparaty.

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MON odrzucił wniosek kombatantów AK - ta wiadomość ucieszy manierki, kasie i aparaty.

ja ropę tankuje na wojska polskiedo w lotosie na początku mają tanie paliwo
żeby przyciągnąć klijentów

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MON odrzucił wniosek kombatantów AK - ta wiadomość ucieszy manierki, kasie i aparaty.

zespół quatro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MON odrzucił wniosek kombatantów AK - ta wiadomość ucieszy manierki, kasie i aparaty.

Podobno własciciel Rysia miał tam swoją studniówkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MON odrzucił wniosek kombatantów AK - ta wiadomość ucieszy manierki, kasie i aparaty.

na samym rogu bedziesz czekac to sie zalapiesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MON odrzucił wniosek kombatantów AK - ta wiadomość ucieszy manierki, kasie i aparaty.

to na czym Cię przekręcili ?
znam ich od dłuższego już czasu i co mogę o nich powiedzieć to mogę, ale żeby przy przewozie osób lub rzeczy coś tam przekręcili , to NIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MON odrzucił wniosek kombatantów AK - ta wiadomość ucieszy manierki, kasie i aparaty.

Kamil_Foto pracujesz może w orange? Nie można w orange zablokować? Bez policju bo ja go zgubiłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MON odrzucił wniosek kombatantów AK - ta wiadomość ucieszy manierki, kasie i aparaty.

można

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MON odrzucił wniosek kombatantów AK - ta wiadomość ucieszy manierki, kasie i aparaty.

Tak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MON odrzucił wniosek kombatantów AK - ta wiadomość ucieszy manierki, kasie i aparaty.



ACTA (Anti-Counterfeiting Trade Agreement) to międzynarodowe porozumienie dotyczące walki z podrabianiem towarów i piractwem. Negocjacje w sprawie porozumienia rozpoczęto w 2007 r. Początkowo uczestniczyły w nich USA, UE, Japonia i Szwajcaria. Obecnie nad ACTA pracują także Australia, Kanada, Korea Południowa, Nowa Zelandia, Meksyk i kilka innych krajów.

Według twórców porozumienia ma ono utrudnić wprowadzanie na rynek fałszywych towarów, jak również ograniczyć piractwo w środowisku cyfrowym.

Ustawa musi zostać zaakceptowana przez Parlament Europejski i przez parlamenty państw członkowskich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MON odrzucił wniosek kombatantów AK - ta wiadomość ucieszy manierki, kasie i aparaty.

Zespół super!!!! godny polecenia. pozdrowienia dla przystojnego wokalisty w jasnym garniturku;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org