czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
I gdzież ci wszyscy pożyteczni idioci?

Amen :):):)

I w temacie studia zaoczne całkowicie się z tobą psycho-jude zgadzam :):)

A nad resztą to się jeszcze zastanowię i dam znac :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I gdzież ci wszyscy pożyteczni idioci?

w Łomży to raczej jakiś OSCAR by się przyjął a nie Subway

no i szkoda, że nie ma u nas fajnej pierogarni, lepsze i zdrowsze niż kanapki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I gdzież ci wszyscy pożyteczni idioci?

adamosxx :)
Już pędzę !!!!!
Dzięki za info .

A i jeszcze jedno , oczywiście że wpłaciłem i to spore kwoty :):)

Niech nam wiara i patririotyzm rośnie w siłę i pod niebo :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I gdzież ci wszyscy pożyteczni idioci?

adamosxx - a ja moge przyjsc:)))


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I gdzież ci wszyscy pożyteczni idioci?

tyle że wysyłając dziecko do żłobka trzeba się liczyć, że maluch będzie chorował, nie każdy może sobie pozwolić na L4 czy ma babcię do pomocy, niania do pewnego okresu to najlepsze rozwiązanie, a jak nie to przynajmniej trzeba znać kogoś kto zostanie z dzieckiem w razie choroby na godziny. Zdarza się że 2 latki są w żłobku tydzień a w domu chorują kolejne 2. No chyba, że placówka zgadza się na przyprowadzanie przeziębionych czy niedoleczonych dzieciaków co dopiero dla mnie jest nonsensem bo inne dzieci zarażają.
W Łomży koleżanka za półroczniaka za cały etat płaci 800zł, w Warszawie za dziecko w tym samym wieku trzeba zapłacić minimum 2tys (bo o żłobku można pomarzyć)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I gdzież ci wszyscy pożyteczni idioci?

Za 800 zł. to i ja bym popilnował :):):)
Bo za 600, to wolę przed kompem siedzieć :):):)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I gdzież ci wszyscy pożyteczni idioci?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I gdzież ci wszyscy pożyteczni idioci?

rzepicha :)
A nie będziesz lewackiej propagandy siała ??:):)
Jak nie, to przychodź , czekamy w adamosexxem :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I gdzież ci wszyscy pożyteczni idioci?

Na pewno robią w Piątnicy innych na B1 nie widziałem. Sam tam robiłem (3lata temu) i polecam bo warto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I gdzież ci wszyscy pożyteczni idioci?

Kawasaki ZRX 750 RED BULL 120 BHP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I gdzież ci wszyscy pożyteczni idioci?

_maly_ , no taki, żeby w du.pę się zmieścił, to będą lepiej popier.dalać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I gdzież ci wszyscy pożyteczni idioci?

temat zablokowany przez ACTA ....

bez ich zgody nie mozesz uzywac ich nazwy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I gdzież ci wszyscy pożyteczni idioci?

a o co ciebie chodzi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I gdzież ci wszyscy pożyteczni idioci?

Moja żona jest opiekunką i zarabia 600 zł. za 9 godzin pracy, co z tego że ma wykształcenie pedagogiczne i doświadczenie w pracy z dziećmi jak i tak nikt w Łomży nie zapłaci więcej niż 800 zł. za opiekę nad dzieckiem bo ludzi jest nie stać na więcej , a co ma siedzieć w domu na bezrobociu to i 6 stów dobre.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I gdzież ci wszyscy pożyteczni idioci?

bylem tam zaraz po wypadku ...
zeby koles dostal w tyl samochodu to ewidentna wina kierujacego karetki ... ale koles dostal w przod ... karetka jechala na sygnalach ... to kiedy mial uslyszec ze jedzie? blizej chyba juz sie nie dalo ... albo trzeba byc gluchym albo glupim ... a moze jedno i drugie ... ale jak ktos jezdzi tylko na pole i pozniej do metropolii takiej jak Łomża i nie potrafia sie odnalesc ... ci na BLM to najwieksza porazka tu na tych drogach oni sami nie wiedza co chca zrobic

20-letnia bemka i mysli ze swiat zwojuje ... takim to nie mandaty a paly na plecy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I gdzież ci wszyscy pożyteczni idioci?

Dzięki oblukam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I gdzież ci wszyscy pożyteczni idioci?

jakim programem wycinac MP3 z setów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I gdzież ci wszyscy pożyteczni idioci?

rzepicha, ja w majtkach FIUTA noszę, a Ty co tam masz ?

i nie złość się , bo złość piękności szkodzi , a w UK dobrze by było ładnie wyglądać, żeby nam wstydu nie przynieść, ubierz się ładnie i tak samo zachowuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I gdzież ci wszyscy pożyteczni idioci?

... jak w temacie, a wczoraj był dzień Babci, przypominam, złożyć życzenia ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I gdzież ci wszyscy pożyteczni idioci?

Ja nie imprezuję w ogóle, szkoda pieniędzy i czasu. Dziecko jest u opiekunki, kiedy NAPRAWDĘ nie ma kto się nim zająć.
A to, że każdy chciałby za darmo, to chyba żadna nowość. Też byś wolał nie płacić za usługi. Hipokryzja, jak się patrzy.
Nie wymagam sprzątania, gotowania,ani niczego, nie związanego z podstawową opieką nad dzieckiem.
marek12- zgadzam się.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I gdzież ci wszyscy pożyteczni idioci?

makmarc, ciekawe masz teorie... w danej sytuacji obaj kierowcy popełnili błąd, kierowca karetki popełnił błąd i zaufał iż inni użytkownicy zrobią to do czego sa ZOBOWIĄZANI czyli ustąpią mu pierwszeństwo , gdyż tak KAŻDY KIEROWCA MA OBOWIĄZEK UŁATWIĆ PRZEJAZD A W RAZIE POTRZEBY NAWET SIĘ ZATRZYMAĆ ŻEBY PRZEPUŚCIĆ POJAZD UPRZYWILEJOWANY, czy chcesz tego czy nie masz taki obowiązek będąc na drodze, kierowca BMW popełnił błąd i piep... głupoty pisząc ze opuszczał skrzyżowanie, dojeżdżając do niego musiał widzieć ze zbliża się karetka, nie wierze ze jechała ona 200km/h i pojawiła się z nikąd, wszyscy piszą ze prędkości były nie wielkie wiec musiał widzieć ze się zbliża, a jak tak było to nawet jak miał zielone POWINIEN byl ją przepuścić...
obaj popełnili błąd i teraz kierowca karetki popełnił go dlaczego...?? gdyż jechał ratować komuś życie i każda minuta mogla mieć decydujące znaczenie... (swoja droga nie dojechał i... ktoś może umarł?? pomyśleliście o tym?? może wypadałoby zamiast pisać głupoty zastanowić się nad tym ze ktoś nie uzyskał pomocy na którą czekał...) , kierowca BMW popełnił błąd dlaczego...?? szczerze nie obchodzi mnie czy to był BLM jadący do krów czy BL jadący na solarium i myślący czy mu się żel nie skończył... popełnił błąd bo on miał zielone światło i co... zawsze wjeżdżając na skrzyżowanie nawet na zielonym trzeba się liczyć z tym ze może nadjechać pojazd uprzywilejowany... tylko ze teraz nie uczą jak jeździć bezpiecznie i kulturalnie, tylko jak jeździć żeby zdać egzamin a później to już człowieku rób co chcesz...
szczerze mówiąc mam nadzieje ze kierowca karetki wygra, zal by było jak kiedyś karetka jadąc do któregokolwiek z nas , straci 5 minut z powodu hamowania niemalże do 0 na każdym skrzyżowaniu....straci te minuty których komuś z WAS zabraknie do tego żeby przeżyć...
prawo jazdy to nie przyjemność, to obowiązek i odpowiedzialność za innych...
wypadek ten i ta dyskusja pokazuje jak niski poziom prezentowany jest na naszych drogach o czym się niestety przekonuje co dnia wsiadając do samochodu....
pozdrawiam

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I gdzież ci wszyscy pożyteczni idioci?

sprawdzaj z kodu to i Ciebie nie oszukają.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I gdzież ci wszyscy pożyteczni idioci?

Ja będę chodził pieszo dla zdrowotności i pełniejszego portfela. H.j z tymi wszystkimi rządami i innymi co tylko na reszcie obywateli się bogacą jepane złodzieje!!!Cały ten kryzys i reszta to jest tylko czysta fikcja, jak taki kryzys i bieda to wszystko powinno być tańsze a nie taka drożyzna jak jest. Ktoś trzepie na tym wszystkim kasę. Nie uważacie???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I gdzież ci wszyscy pożyteczni idioci?

Mam wolne miejsca jadę jutro, około godziny 7.00 - 7.30
Info: 500817865



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I gdzież ci wszyscy pożyteczni idioci?

Bo mam pytanie.. Czy orange ma możliwość zlokalizowania tel.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I gdzież ci wszyscy pożyteczni idioci?

A w jakim celu ma ona Ci służyć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I gdzież ci wszyscy pożyteczni idioci?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org