czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Głódź ryje POd Franciszkiem

nie dość, że ślepy ( nie widział karetki) to i głuchy bo jej nie słyszał. Ciekawe jak udało mu się zdać prawko...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głódź ryje POd Franciszkiem

To płaćcie tyle ile płacicie za prywatny żłobek a nie oszczędzacie na starych osobach :):)

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głódź ryje POd Franciszkiem

Kręci , nie kręci ale CZEŚĆ JEJ PAMIĘCI !!:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głódź ryje POd Franciszkiem

Myślę, że nikt nie odda większości swoich zarobków opiekunce. To się jakoś nie kalkuluje... Za żłobek można tyle płacić- tam pracują osoby z kwalifikacjami, doświadczeniem, dzieci mają różne zajęcia. Opiekunka tylko pilnuje dziecka, karmi i przewija. Poza tym dzieci nie wymagają opieki bez przerwy. Np. moje śpi jakiś czas w ciągu dnia, więc część pieniędzy opiekunka dostaje za nic.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głódź ryje POd Franciszkiem

to z Ciebie jest "dobra" matka, jak uważasz, że Twoje dziecko może pozostawać 3 godz bez opieki,

kobieta, która kiedyś u mnie sprzątała, wyjechała teraz do swoich dzieci do W-wy i pracuje w miejskim szalecie, jak chcesz to dam Ci namiary, a na pewno za 5 zł/godz , będzie chciała sobie dorobić i zgodzi się odbierać Twoje dziecko rano i przetrzymać je u siebie w robocie, te kilka godzin dziennie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głódź ryje POd Franciszkiem

znam dobrego ale drogi zależy od sprawy ja zadowolony jestem więcej zbyszek1612@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głódź ryje POd Franciszkiem

Psycho-jude nie deneruj się. Jak sami będą potrzebować, to niech swoje słowa sobie wspominają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głódź ryje POd Franciszkiem

Witam,

Jadę w dniu jutrzejszym do Warszawy. Mam do zaoferowania wolne miejsca w samochodzie.
Wyjazd z Łomzy między godzinami 13-15.
Wszlkie informacje na temat wyjazdu pod numerem telefonu:510-76-68-50.

Pozdrawiam,
mymek1

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głódź ryje POd Franciszkiem

Autor: santreo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21-01-12 17:04

i na widok pogotowia neiw ie jak się ma zachować. Mnie nie raz szlag trafia jak pogotowie jedzie a potomkowie roztrzasaczy gnoju blokuja karetce przejazd

Potomkowie roztrząsaczy gnoju?? Mogę się założyć, że masz kumpli na wioskach powiedz im, że są burakami i potomkami roztrząsaczy gnoju. Na forum to każdy głupi tak może ale powiedz to ludziom w twarz...
A i naucz się pisać, bo nie wiem kogo jesteś potomkiem ale chyba jakiegoś analfabety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głódź ryje POd Franciszkiem

Chciałbyś miec takiego Zetora :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głódź ryje POd Franciszkiem

sito na lewactwo:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głódź ryje POd Franciszkiem

Raczej atak BLów na Milano heh:p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głódź ryje POd Franciszkiem

psycho-jude kiedyś czytałem Twoje posty sadziłem że jesteś kulturalna inteligentna dojrzałą kobieto. Chyba ktoś podszywa się pod Twój nick bo oczom nie wierze bo treść i forma wypowiedzi nie pasuje mi do tej psycho-jude co "znałem wcześniej". To ja wole żyć w świcie fantazji bo rzeczywistość mnie przeraża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głódź ryje POd Franciszkiem

Kierowca erki równiez wjeżdzając na czerwonym powinien zachować ostrożność i basta! Bl czy z emką w tablicy to bez znaczenia, wjechał na pierwszeństwie, powinien ustąpić ale nie ma zapisu o nakazie ustapienia. To są skutki nieuwagi, ale w tym przypadku pewność siebie kierującego karetką.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głódź ryje POd Franciszkiem

automatyzacja - trafiłaś/eś w sedno.
Andy C - kultura i dojrzałość nie mają nic wspólnego z koniecznością wynajmowania niani. Będziesz kiedyś w potrzebie, trzeba będzie poszukać opiekunki, to sam zobaczysz, że Twoje idealistyczne podejście do życia, które zakłada, że wszystkim powinno żyć się dostatnio, nie ma prawa bytu.
Dziękuję.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głódź ryje POd Franciszkiem

Wypromowali portal na "bezcennych" ogłoszeniach a teraz, najszybciej ukazują się ogłoszenia płatne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głódź ryje POd Franciszkiem

Na kartę rowerową zniżka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głódź ryje POd Franciszkiem

jestem za, niech MOCZ będzie z Wami !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głódź ryje POd Franciszkiem

adamosxx , dyskutujcie, niech MOCZ będzie z wami !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głódź ryje POd Franciszkiem

mnie to wk urwia to ,że nie raz widze jak jedzie karetka na sygnale a wielu kierujących samochodami potomków roztrzasaczy gnoju z tego miasta jedzie jak swięte krowy i nawet nie ustapi miejsca tej karetce. Ja mam nadzieję ,ze pan sprawiedliwy dopilnuje tego gdy karetka bedzie jechała na pomoc takiemu jednemu i drugiemu hamowi to na jej drodze znajdzie sie wielu mu podobnych buraków i nie zdąrzy dojechac do niego na czas lub jego dziecka lub zony albo matki. Może wówczas takie *** e zrozumieją i nie beda tu pie-rdolić takich madrych andronów.





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głódź ryje POd Franciszkiem

a odnośnie tego BMW to widziałem go po zderzeniu i nie wiem jak on moł zjeżdzać ze skrzyowania jak miał uszkodzony prawy przedni błotnik. - chyba ,ze tyłem zjezdzał ze skrzyżowania. Dla mnie zderzenie z karetka to największy obciach i swiadczy ze to ***** a nie kierowca. Sam keidys widziałem miejscowego inteligenta co na legionów nie ustapiła jadacej za nim karetce tylko sie z nia ścigał a potem zjechał do Statoil. Pełno w mieście takich idiotów i w okolicy. A jak kto mądry to niech pojeżdzi na karetce albo czeka na jej przyjazd przy umierajacej bliskiej osobie bo jakiś h u j miejscowy nie wie co robić jak jedzie karetka.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głódź ryje POd Franciszkiem

podbijam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głódź ryje POd Franciszkiem

No to dziecko rodzice obronili

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głódź ryje POd Franciszkiem

:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głódź ryje POd Franciszkiem

no... :))) chce wreszcie dostac sie do UK -samolot odpada! swoim samochodem poprostu za duzo jestem zmeczona!. Interesuje mnie luty - nie wazne ! prywatny ,firmowy , koszty w polowie pokrywam - czekam na informacje i dziekuje za informacje.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Głódź ryje POd Franciszkiem

A czy to przypadkiem nie jakiś Kartel narkotykowy ???

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org