czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak to jest?

Na tę Fundację niech wpłacają ci którym jest potrzebna:)
Mnie i adamosxxowi potrzebna jeś kopuła Nad Wielką świątynią i na nią wpłacamy:):)

Będą młode pokolenia po wsze czasy o naszym zbożnym żywocie opowiadały :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

to mam rozumieć, że wygrywają ci co mają kasę lub znajomości?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

nie rozumiesz o czym czytasz. kapłan nie zostanie dla potomnych w doslownym tego slowa znaczeniu chyba ze lenin w mauzoleum. jest mowa o budowlach



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

klik klik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

koziol01 "co boli was' mnie nic nie boli jak dają to trzeba brać jak wszystkim to po równo a nie drugiemu XXXXXx.

Demograficzna, ekonomiczna i społeczna struktura wsi
W najbliższym 25-leciu obszary wiejskie zanotują wzrost liczby mieszkańców, dzięki
powiększeniu dodatniego salda przepływów ludności miedzy wsią i miastem. „Mieszczuchy”
w dość dużej liczbie będą podejmowali decyzję o powrocie na wieś, tam gdzie kiedyś
mieszali ich dziadkowie, czy pradziadkowie. Szczególnie szybko będzie wzrastała liczba
ludności we wsiach ulokowanych w promieniu 50 km od większych miast. Te obszary
wiejskie będą miały stosunkowo silnie zurbanizowany charakter. Ze względu na poprawę
infrastruktury technicznej i społecznej na wsi, chętnie osiedlać się tam będą ludzie w wieku
poprodukcyjnym. „Starzenie się” wsi będzie się pogłębiać, ale i tak przeciętnie biorąc,
ludność na obszarach wiejskich będzie nieco młodsza niż średnio w miastach. Na wsi pojawisię tendencja do posiadania większej liczby dzieci niż obecnie. Awans cywilizacyjny
obszarów wiejskich i wyraźna poprawa sytuacji dochodowej ludzi tam mieszkających będzie
sprzyjała owej tendencji. Problemem demograficznym i społecznym będą wyludniające się
wsie ulokowane we wschodniej części kraju, ale i na tym obszarze pojawią się „enklawy
rozwoju”, m.in. dzięki szybko rozwijającemu się eksportowi polskich i unijnych produktów
na wschód oraz rosnącej współpracy przygranicznej.
W strukturze zatrudnienia i dochodów ludności wiejskiej wydatnie zmniejszy się udział
rolnictwa. Wpływ rolników na życie wsi będzie jednak znacznie większy niż wynikałoby to
ze zwykłych wskaźników statystycznych. Jednym ze źródeł tego wpływu będzie znaczenie
rolników w zarządzaniu wykorzystaniem ziemi i upowszechnianie rolnictwa
wielofunkcyjnego. Utrzyma się duże znaczenie rolników w kształtowaniu kultury wsi.
Polska wieś będzie za 25 lat bardziej wielonarodowa i wieloetniczna niż obecnie. Wzrośnie
odsetek gruntów użytkowanych przez farmerów przybyłych z innych krajów europejskich.
Sprzyjać temu będzie swoboda przepływu ludzi i kapitału w ramach UE. Polskie obszary
rolne będą przyciągać swoją różnorodnością ekologiczną, a także niską ceną ziemi. Wzrost
wieloetniczności polskiego społeczeństwa obejmie przede wszystkim duże miasta, a w
znacznie mniejszym stopniu wieś.
Centralnym problemem ekonomiczno-społecznym wsi pozostanie problem zatrudnienia i
zapewnienia źródeł dochodu. Poprawie sytuacji w tym zakresie sprzyjać będzie zmiana
charakteru działalności gospodarczej i zatrudniania, wywołana powszechną informatyzacją.
Upowszechnianie się tzw. telepracy, zwiększy na wsi nie tylko dostęp do źródeł dochodu, ale
wpłynie też korzystnie na życie rodzinne, dając rodzicom możliwość pogodzenia aktywności
zawodowej z opieką nad dziećmi.
Głównym źródłem dochodów na wsi będą małe firmy operujące na pograniczu sektora
informatycznego i usługowego oraz jednostki związane z obsługą rolnictwa i ogólnie
agrobiznesu. Ważnym zadaniem stanie się zapobieganie nadmiernej koncentracji, zarówno w
strukturze rolnictwa, jak i pozarolniczej działalności na wsi. Polityka zrównoważonego
rozwoju obszarów wiejskich będzie sprzyjała decentralizacji i racjonalnej dekoncentracji
działalności gospodarczej. Bankowość internetowa oraz rozwój systemu finansowego dobrze
dostosowanego do struktury obszarów wiejskich, przełamie dotychczas zauważalną barierę
dostępu ludności wiejskiej do nowoczesnych usług finansowych.
Gruntownie zmieni się charakter pracy, tak na wsi, jak i w całym społeczeństwie.
Zatrudnienie stanie się bardziej elastyczne, zarówno jeśli chodzi o czas pracy, jak i zmienność

http://www.agro-info.org.pl/files/?id_plik=703

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

adamosxx chodziło mi o to że kapłan nie może mieć dzieci;) a zbliża się niż demograficzny i kto będzie pracował na Twoja emeryturę?;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

hehe w żaden sposób nie jestem związany z branżą muzyczną;) z Imperialem miałem do czynienia tylko raz, na szczęście. Napisałem,że to tylko moje zdanie, co kto lubi. Ja byłem na nie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

Dziadostwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

wnętrze jak w remizie, ceny jak na odpuście a jedzenie jak z garkuchni :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

Otwarte

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

najlepiej dziś potańczyć i zjeść w rampie-VIP
jedzenie dobre można wnieść swoje piwo i inne napoje wyskokowe
jest dancing z Djem

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

500 272 936 nie wiem czy aktualny próbuj

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

no i własnie o to mi chodziło. maruda potwierdził wszystko.

cytując: ''...Emerytury to zmartwienie maluczkich , wielcy żyją innymi priorytetami ''

w tym kraju nigdy dobrze nie będzie bo każdy patrzy na swój i tak już roztyty tyłek!
ludzie patrzcie też na innych!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

patrz w przyszłość maruda! żeby inni też mieli dobrze!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

Zobacz Mrauu ile wpisów trzeba było żeby jeden mądry się trafił :):):):)

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

Bez obrazy Kamil,telefonem komórkowym lepsze zdjęcia się robi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

Mrauuu :)
Spojrzałem heeeen daleko w przyszłość i ujrzałem boskie zycie :):):)
Jestem o siebie spokojny :):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

nie samolub nie samolub !!!!!!!!!!

Indywidualista poprostu :):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

i tym powiedzeniem zmieniłeś moje zdanie o tobie..

indywidualuSto...:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

Siema Maruda...... A zdajesz sobie sprawę ze i za te smerfy Cię też ukarać będą mogli????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

Przyłączam się do pytania algerotha :)





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

Cleric:)

Nie interesuje mnie zupełnie ten temat :):):)

bies:):)

A za mój własny autoportret to mogą mnie w pompeczkę :):)





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

W którym klubie jest najodpowiedniejsze muzyka do tańca w parze (taniec towarzyski) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

W savanna:):)

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

Dzięki skorzystamy z podpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

sprytne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

Na allegro jako mega pakę :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

gość w beemce miał zielone, jechał normalnie, tylko nie zauważył karetki, nie przesadzajmy i nie róbmy z tego miasteczka jakiejś metropolii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

Dziwnym trafem ze BLM "kierowca BMW, 20-latek z okolic Jedwabnego." hehe nie dawno w Ostrołęce również kierowca BLM wymusił pierwszeństwo i boom :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

Gondolierzy znad Wisły, Kawiarenki, Kocha się raz, itd..........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

Jak kogoś nie stać zapłacić uczciwie komuś za pełen etat, to niech szuka po rodzinie pomocy (babcie itp) albo wyśle do żłobka. Pracę trzeba szanować, a ta z dziećmi do lekkich nie należy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=141081&t=141078

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

Dzisiaj sobota, atak Żywych BLMów na miasto Łomża...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

Auto uprzywilejowane ma prawo wjechać na skrzyżowanie przy czerwonym świetle , ale z zachowaniem ostrożności.
Myślę że w tym przypadku kierowca karetki (jadący na pewno szybko), miał nadzieję że BMW zatrzyma się(tak robi rozsądny kierowca i człowiek), a gościu z BMW myślał że zdąży uciec, lub zapierniczał.
Tak czy owak nie patrząc na kulturę jazdy i zdrowy rozsądek, to kierowca karetki jest sprawcą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

rzepicha kiedy dokładnie chcesz???Możliwe że będe w lutym w Łomży bo mam Motorek do przywiezienia i chcę go pchnąć jeszcze zanim zacznie się sezon...A i jaki rejon cię interesuje??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

a jaki motorek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

JA JESZCZE RAZ PODKRESLAM TYLKO IDIOTA MOZE ZDERZYC SIE Z KARETKA BO NORMALNY CŻŁOWIEK Z PENOWSCIA NIE



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

adamosxx , rzepicha i maruda razem ? , to dopiero będzie jatka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

@rzepicha pamiętaj o finansach i minimalnych wydatkach bo łatwo przeholować !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to jest?

Gdzie w olsztynie jest gabinet stomatologiczny w ktorym uzywaja narkoze??I jaki to jest koszt mniej wiecej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org