piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pozostał mu uraz








Odpowiedz na tę wiadomość










Re: Ostrzenie nożyczek fryzjerskich , gdzie?






Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 16-01-12 12:49

prezes4 - kryptoreklama


Autor: prezes4 (---.lomza.mm.pl)
Data: 06-04-11 13:39

Czy znacie opinie o punktach ostrzenia noży w sklepie Bergchoff przy Al. Legionów 65 i Salonie fryzur Iwona przy Mazowieckiej 1A ? Proszę o opinie mam bardzo drogie noże a oni podobno ostrzą wodną maszyną nie rysując ostrzy. Prośba

Autor: prezes4 (---.lomza.mm.pl)
Data: 06-04-11 15:44

Dzięki naostrze tam fiskarsa po ostrzeniu nie myjąc w zmywarce efekt długotrwały a z Berghoffa mam serie gourmet line u siebie w barze i nigdy nie trzeba ich ostrzyć, widocznie zależy od modelu

Autor: prezes4 (---.lomza.mm.pl)
Data: 17-09-11 18:49

Zostawiłem im dziś noże kuchenne i sitka do maszynek, sklep ma naprawde profesjonalny sprzęt ostrzący, mało tego była przy mnie fryzjerka i chwaliła jakość naostrzonych nożyczek fryzjerskich jako jedynych w łomży - POLECAM W KOŃCU COŚ TAKIEGO POWSTAŁO

Autor: prezes4 (---.lomza.mm.pl)
Data: 17-09-11 19:21

Dziewczyna, która tam pracuje mowi że jak ktoś jest nie zadowolony to poprawiają zawsze w cenie i ze to sie nie zdarza

Autor: prezes4 (---.lomza.mm.pl)
Data: 17-09-11 19:46

ja płaciłem za mniejsze po 2,5 i wieksze 3,5 za kpl do maszynki chyba 7zł ale nie chce skłamaśś



... zdecyduj się chłopie! raz piszesz, że prowadzisz komis samochodowy, innym razem bar, a chwilówki to bierzesz na "broniewskiego przy zlotej rybce na dowod osobisty", co biznes podupada ?

Ps. To ta Twoja ostrzałka jest spalinowa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozostał mu uraz

stara maszyna ? a co jeszcze masz starego w zanadrzu ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozostał mu uraz

jak człowiek sobie sam zrobi na wsi to naprawdę smakuje , a nie to błoto którym się zachwycacie z kilograma szynki robią dwa , a mi wychodzi niecały kilogram po wędzeniu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pozostał mu uraz

a ja lubię wódę i kobity chude ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org