czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
A na forum jak zwykle czerwono-brunatna jaczejka podnosi skowyt za utraconym korytem.

ale korona chyba dalej tam jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A na forum jak zwykle czerwono-brunatna jaczejka podnosi skowyt za utraconym korytem.

Boli to dopiero jak drzazga w .uja wejdzie.... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A na forum jak zwykle czerwono-brunatna jaczejka podnosi skowyt za utraconym korytem.

są serki z mlekowity są serki z bakomy z piątnicy też

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A na forum jak zwykle czerwono-brunatna jaczejka podnosi skowyt za utraconym korytem.

Chodziło mi o serki wiejskie z Piątnicy i ser do serników Mlekowita (zamieniony na Vitello)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A na forum jak zwykle czerwono-brunatna jaczejka podnosi skowyt za utraconym korytem.





a ma i to wiele wspólnego a co ja Wikipedia jestem że muszę Tobie na każde pytanie odpowiedzieć:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A na forum jak zwykle czerwono-brunatna jaczejka podnosi skowyt za utraconym korytem.

Ja chętnie odkupie płyty winylowe. W tej sprawie proszę o kontakt na:
rambo1410@onet.pl

motek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A na forum jak zwykle czerwono-brunatna jaczejka podnosi skowyt za utraconym korytem.

ile razy mozna o tym samym, czy w styczniu wszyscy maja 18stke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A na forum jak zwykle czerwono-brunatna jaczejka podnosi skowyt za utraconym korytem.

a jak ktoś nie jest dzieckiem ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org