piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
My tu gadu, gadu o pierdołach a tu kolejne podwyżki

o qrwa jaki ból :((



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My tu gadu, gadu o pierdołach a tu kolejne podwyżki

Miałem podobny przypadek spece z Łomży kierowali mnie na rehabilitację chociaż doskonale wiedzieli, że bez zabiegu się nie obędzie. Miałem skierowanie na rezonans na który czekałem ok. 3 miesiące gdzie prywatnie na tym samym sprzęcie za opłatą bym miał zrobiony od ręki. Po rezonansie lekarz skierował mnie oczywiście na rehabilitację:p
Pojechałem do Wysokiego i po usg lekarz stwierdził, że musi być wykonany jak najszybciej zabieg bo mogę mieć dużo większe problemy jak dłużej tak będę chodził.

Także nie masz na co czekać a tym bardziej nie licz na oszczędności. Sto zł mniej to niewiele za zdrową nogę a możliwe, że i tak będziesz musiał robić USG 2 raz u niego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My tu gadu, gadu o pierdołach a tu kolejne podwyżki

dziękować.

Temat uważam za zamknięty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: My tu gadu, gadu o pierdołach a tu kolejne podwyżki

Jak to na aerobiku może nie być miejsca? Ale nawet jak tak jest to i tak proszę o namiary na tą panią jeżeli ktoś posiada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org