sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skandal.

a propos byl tam czeczeniak jeden i pil browary a ja mowie ze mu nie wolno,a on mowi ze jest pod parasolem i allach nie widzi . slaby ?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal.

Jednak ostatecznie na Sosnowej robiłem, jest ok narazie nic sie nie dzieje.Bez chipa 1000zł.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal.

Dzięki Piotr. Jutro postaram się odezwać. Pozdro...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal.

byl matysiaki

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal.

chodzi mi raczej o lokaty terminowe w dolcach i ew. w euro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal.

Jeśli interesują Cię podstawy to najłatwiej z książek i neta. Moim zdaniem szkoda pieniędzy na warsztaty na tym etapie. Jeśli podstawy masz już za sobą to warto abyś zastanowiła się jaki rodzaj fotografii Cię interesuje (pejzaże, natura, reportaż, sport, portrety itp..) i może rozejrzeć się za czymś bardziej skonkretyzowanym..
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal.

Zapytaj w takim razie Leończaka, na pewno wie czyj to pies, musi to mieć w bazie danych:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal.

ha,haa , 'cafe lomzynianka kolo dworca', mocny klub, a w Kufelku czy Sawanie byłeś ? tam zawsze ktoś urzęduje, tylko to jeszcze jakoś ma wzięcie,

a propos, znam jednego Albańczyka-muzułmanin , który mieszka w Łomży już kilka lat i pracował w kilku lokalach gastronomicznych, a też za kołnierz nie wylewa i mówił jota w jotę to samo .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal.

z tym poczuciem humoru to faktycznie rożnie bywa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal.

Zawsze polecałam Skrętka, jednak teraz mam porównanie z lekarzem zagranicznym, który prowadzi moja dalszą ciążę. Do Skrętka bym nie wróciła, gdyby mi płacili. Faszerował mnie w ciąży hormonami, niepotrzebnie, bo okazało się, że muszę na mój problem brać magnez. Żałował mi skierowania na toxo, musiałam je wykonać prywatnie. Do tego nie chciał mi tłumaczyć powodu moich skurczy, stwierdził tylko, że tak się zdarza w ciąży. Na pytanie jakie suplementy mam przyjmować w ciąży odpowiedział, że zestaw dla ciężarnych, dzięki czemu dorobiłam się anemii, wyniki krwi olał.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal.

Koledzy z politycznego mieliby gdzie spotykać się na debaty :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal.

http://www.facebook.com/Eksperci.Tesco?sk=app_293130837399609


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal.

albo coffee shop taki cichy hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal.

taki z maryśką ? miałby wzięcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal.

Jedź prywatnie w poniedziałek lub środę w godzinach 14-17. Oczywiście w tych godzinach przyjmuje, ale warto jechać trochę wcześniej jak chcesz się szybciej dostać do niego. Koszt takiej wizyty to 100 zł. Powienieneś dostać od niego taką "magiczna" karteczkę, dzieki której dostaniesz się do niego do przychodni w Wysokim na NFZ bez listy oczekiwania czyli nawet w najbliższy wtorek lub czwartek (bo w te dni przyjmuje w przychodni od godz 13). Jeśli chodzi o USG to najpierw jedź do niego i niech on zadecyduje co dalej. Mnie skierował na USG w tym samym miejscu, w którym on przyjmuje. Koszt to kolejne 100zł. Zapewne jego kolega je robi i tak dają jeden drugiemu zarobić. Poda numer tel. i trzeba się umówić na badanie. Później z wynikami badań USG, skierowaniem od lekarza rodzinnego i "magiczną karteczką" stawiasz się w przychodni ortopedycznej w Wysokiem. Dalsze leczenie kontynuujesz na NFZ.

Dr Kruszewski przyjmuje prywatnie w Wysokiem przy ulicy Sienkiewicza 1.
Wchodzisz do tego domu, później prosto przez drzwi i na stoliku lezy lista, na którą trzeba się wpisać a później już tylko pilnować swojej kolejki. Ludzi na pewno będzie dużo. Warto jednak przed wszystkim zadzwonić i zapytać czy będzie przyjmował w ten dzień, w którym się do niego wybierasz.
tel. 605 269 000

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal.

nie mówimy tu o polityce ! do rzeczy !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal.

I jeszcze jedno. Kolejka do rejestracji w przychodni (na NFZ) jest zawsze bardzo długa i bardzo powoli idzie do przodu. Stoi się około godzinę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal.

Błąd popełniłeś nie imperial tylko imperium.:http://www.google.com/search?q=imperial+disco+polo&rls=com.microsoft:pl&ie=UTF-8&oe=UTF-8&startIndex=&startPage=1[/utl]

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal.

Tu teledyski:[urlhttp://www.imperium.tiu.pl/teledyski.html





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal.

może wróciła do Pana, to jest normalna reakcja na zamknięcie psa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal.

a ile to metrow od kosciola? pozwolą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal.

moze byc i kosciele

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal.

Ja to bym, żonie najpierw się zwierzyła, a potem poinformowała psy :). Tak ja jestem kobietą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal.

Minimal opisała wszystko szczegółowo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal.

Witam jak w temacie wie ktoś co będzie na tym placu na ul Al.Legionów pomiędzy stacja pryma za tym blokiem a piekarnią Kraska bo tyle czasu stoi pusty.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal.

@pauliska993 - fotografia studyjna do Wa-wy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal.

-[TRANSPORT]-: (Łomża->Olsztyn) oraz (Olsztyn->Łomża)

Siemka. Jak w temacie:

Z Łomży do Olsztyna jeżdżę co niedzielę o godzinie 16:00

Z Olsztyna do Łomży wracam co piątek również o godzinie 16:00.

Dla zainteresowanych:
tel: 888 892 972

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal.

Masakra x 356

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal.

bede konia walil na poboczu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal.

Przecież ten Imperial grał w Perle na Sylwestrze i większość gości przynajmiej sobie zespół chwaliła. Z tego co wiem i na Andrzejkach w Perle też grali. Popytajcie. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skandal.

osteria!





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org