piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tramwaj

Kązdy jakiś tam jest i nie nam oceniać innych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tramwaj

Witam czy w łómży któraś cukiernia wykonuje torty urodzinowe pokryte i ozdobione nie śmietaną a plastyczną masą cukrową? Może ktoś z was jest zorientowany żeby oszczędzić sobie pielgrzymowania po cukierniach naszego miasta :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tramwaj

Śliczne i b.dobre torty możesz zamówić w ABC.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tramwaj

Ćwirek strzyże brzytwą na Mickiewicza pod notariuszem schodzi sie w dół

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tramwaj

Wiem bo zawsze u nich zamawiam, ale chciałabym coś innego zamówić na 1 urodziny dziecka :) Tort z masą cukrową są śliczne :) jak nie znajdę to zamówię w ABC bo sama nie będę eksperymentować z masą cukrową :P może w wolnej chwili spróbuję ale nie na roczek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tramwaj

Dzisiaj (14.01.2012r) na dworcu w Łomży mężczyzna i kobieta dali nam do przekazania dla Tomka paczkę, ale po dotarciu do Warszawy okazało się, że wysiadłyśmy na innym dworcu i teraz nie wiemy co z nimi zrobić.
Prosimy o kontakt i odbiór rzeczy: 511158256



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tramwaj

W Łomży nie ma tanich soczewek a te z rossmannu to się nadają do d..y, najlepiej jest zamówić na allegro ja za 6sztuk ACUVUE® OASYS™ with HYDRACLEAR® Plus place 59zł z przesyłka gdzie w Łomży są po 99zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tramwaj

I usłyszysz : Na skrzydłach wiatru :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tramwaj

Można na was liczyć pocieszyciele. H.. wam obok .upy bo w .upe to za wielka przyjemność!!!

Będę tępił złodziejstwo i prostactwo!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tramwaj

wzielo i npadalo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tramwaj

Dla mnie psy to już konieczna ewentualność,najpierw próbowałabym własnymi siłami to załatwić.No ale są różni ludzie tak samo jak ich poglądy na niektóre sprawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tramwaj

Odwal się od Jacka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org