niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Patryk Jaki przeprosił Roberta Kropiwnickiego. Wiceminister twierdził, że poseł PO prowadzi agencję towarzyską

Ja robiłam u p. Gierłowskiej na Giełczyńskiej. Przekucie obu uszu z kolczykami około 30 zł :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patryk Jaki przeprosił Roberta Kropiwnickiego. Wiceminister twierdził, że poseł PO prowadzi agencję towarzyską

http://pokazywarka.pl/jv45om-3/

http://pokazywarka.pl/nulcc2/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patryk Jaki przeprosił Roberta Kropiwnickiego. Wiceminister twierdził, że poseł PO prowadzi agencję towarzyską







Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patryk Jaki przeprosił Roberta Kropiwnickiego. Wiceminister twierdził, że poseł PO prowadzi agencję towarzyską



























Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patryk Jaki przeprosił Roberta Kropiwnickiego. Wiceminister twierdził, że poseł PO prowadzi agencję towarzyską

zafundujmy członkom i sympatykom fundacji FAZAP bilet na Madagaskar, oczywiście w jedna stronę

zgłaszajcie kandydatury :

kamilszam (---.internetdsl.tpnet.pl)
Jeams (---.internetdsl.tpnet.pl)
Protagoras (---.elpos.net)
sadamkos (---.lomza.vectranet.pl)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patryk Jaki przeprosił Roberta Kropiwnickiego. Wiceminister twierdził, że poseł PO prowadzi agencję towarzyską

biedny... kaleka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patryk Jaki przeprosił Roberta Kropiwnickiego. Wiceminister twierdził, że poseł PO prowadzi agencję towarzyską

Masz jestem dziewczyną sama, ale Ci pomogę.

Zakładam, że samochód na gazie spali Ci 10 l przy cenie 2.9 zł i rocznie robisz około 12000 km to wychodzi Ci 3500 zł plus dolicz koszt benzyny, bo jak wcześniej wspomniałam musisz jej używać, dopóki Ci się samochód sam na gaz nie przełączy i tu max do 1500 zł. Pamiętaj przy gazie przegląd auta to 160 zł.

Jeżdżąc na benzynie po 5.7 zł za litr tyle samo (12000 km rocznie) i zakładam, że spala Ci 7.5 l na 100 km to koszt masz około 5200 zł. Przegląd auta to 99 zł. Poza tym wiem, że niektóre auta nie bardzo lubią jazde na gazie, częściej się psują (czytałam wiele for internetowych mam tu na myśli konkretną markę auta) i tracisz moc.

Ja jednak przy silniki 1.4 nie zdecydowałabym się na gaz, w moim przypadku koszt założenia instalacji to około 2500 zł, a nawet i więcej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patryk Jaki przeprosił Roberta Kropiwnickiego. Wiceminister twierdził, że poseł PO prowadzi agencję towarzyską

Ja również przez wiele lat widziałam polakow za granicą i nieprawdą jest, ze to nieroby. Wiekszość cięzko pracuje. A to ze wypija w weekend? pobawią się? Widzieliście jak chlają anglicy? irlandczycy? amerykanie albo mexyki? to jest horror dopiero !!!
Kazdy w USA mając do wyboru : mexyka, ruskiego czy irlandczyka ...przyjmie w pierwszej kolejnosci do pracy polaka . To o czymś świadczy!
Nie twierdzę , ze wszyscy są idealni ... widzę tez innych , ale to normalka . Nawet wsrod księzy, nauczycieli , czy zakonnic znajdzie się zawsze <czarna owca.> ....
Pozdrawiam Wszystkich

<...mam tylko jedną wadę ...brak zalet...> ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Patryk Jaki przeprosił Roberta Kropiwnickiego. Wiceminister twierdził, że poseł PO prowadzi agencję towarzyską

Czy w sniadowie są salony fryzjerskie , może wiecie ile/?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org