sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Święty papież nie był świadomy skali?!

Zwykłe nieporozumienie na tle kulturowym, oczywiście z winy polskiej nietolerancji :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Święty papież nie był świadomy skali?!

Na moim weselu graŁ Atlantik z Łomży. Polecam :P





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Święty papież nie był świadomy skali?!

z konkurencji to może rzut na tacę, kto da więcej ?

i jeszcze : jedzenie komunikantów, na czas albo kto więcej ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Święty papież nie był świadomy skali?!

Do _maly_ niski chłopczyku chyba coą Ci się w główce poprzewrało albo pomyliłeś rodziny bo nic nie wiesz o tych o których piszę...
Zgadzam się z wami że nie wszyscy powinni mieszkać w rtym bloku ale to nie ja przydzielam im mieszkania bo żebym miała to robić to napewno większość by tu nie mieszkała.
Nie zwracajcie uwagi na samochody bo większość ludzi którzy tam parkują nie są z tego bloku a z sąsiednich...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Święty papież nie był świadomy skali?!

przed szpitalem przy tym laboratorium jest diabetolog przyjmuje dr Ołdziejewska na nfz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Święty papież nie był świadomy skali?!

a może powinien obchodzic... widocznie jak cos ludziom nie pasuje to głośno o tym mówią, a nie tak jak tutaj wszyscy cicho siedza jak myszy pod miotłą i dlatego tak sie dzieje jak sie dzieje...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Święty papież nie był świadomy skali?!

nie kochany czytalam duzo zagranicznych artykulow chwalacych polakow...ale fakt wiecej jest niestety tych niepochlebnych...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Święty papież nie był świadomy skali?!

kiedyś tyle lat jeździliśmy na wyprawy krzyżowe żeby walić i uczyć że człowiek wieży w Boga i tylko w niego!
teraz daliśmy im parę lat oddechu i do nas przyjeżdżają
Pytam się Was po co to było przez tyle wieków z rzędu ich trzepać? żeby teraz mówić o tolerancji?!
Oni nas nigdy nie będą tolerować, bo im wiara nie pozwala!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Święty papież nie był świadomy skali?!

błąd.

taniego mięsa nawet psy nie jedzą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Święty papież nie był świadomy skali?!

Zezowaty Andiemu to ja nie raz zwalilem nawet do buzi wziąłem pytanie czy ty chcesz tak samo. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Święty papież nie był świadomy skali?!

ale widze ze co poniektorym nie warto tlumaczyc...macie zasady wyniesione z domu...totalna nienawisc do innych ras i narodowosci...polak rasa wyzsza....
totalna bzdura...na tym skonczylam dyskusje na ten temat...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Święty papież nie był świadomy skali?!

mmmmmmmmmmm super....

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Święty papież nie był świadomy skali?!

popraw obliczenia bo z Twoich wynika, że musisz sporo zarabiać jak chcesz miesięcznie wydawać tyle kasy na paliwo :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Święty papież nie był świadomy skali?!

kochana ja robie rocznie 30 do 35 tys km...i ja jezdze w trasy dalekie i powiedzmy koszt podrozy mazda do danii 750 zl/1400km jadac przez cale niemcy..koszt przez rostock polowa tego plus prom...nie oplaca mi sie zakladac gazu szczegolnie jesli gaz w europie nie jest popularny i jest malo stacji...
po drugie nie sadze zebys dziennie robila 20km i tak codzien caly rok...dziennie ja robie 70( dzieci szkola i ze szkoly-60 plus jakies 10 po miescie z nudow) i dalej twierdze ze gazu sie nie oplaca...czestsza wymiana filtrow plynow itd...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Święty papież nie był świadomy skali?!

GlosRozsadku i tu się mylisz bo w kraju w którym byłem Polacy dostawali kase i mieszkanie a do pracy niet tylko browarek

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Święty papież nie był świadomy skali?!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Święty papież nie był świadomy skali?!

jak to prawda..

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Święty papież nie był świadomy skali?!

ostani raz wrzucasz link tak zebym musial go kopiowac.. OSTATNIE OSTSZEZENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Święty papież nie był świadomy skali?!

mowisz ze koszt gazy 2.9...oki ale samochod na gazie pali troche wiecej niz na benzynie srednio 2-3l gazu wiecej...wiec dodaj to do ceny paliwa plus wieksze zuzycie auta ....i nieprawda ze samochod czym starszy tym mniej pali...nie jesli chodzi o japonczyki i koreanczyki...moja mazda jest naprawde stara **** 1994 r i spalanie nie zmienilo mi sie woge przez lata uzytkowania...dodam ze w okresie letnim klime mam wlaczona caly czas i dalej niestety nie kalkuluje mi sie gaz....
japonczyki i koreanczyki to najoszczedniejsze samochody jesli chodzi o benzyne czy diesla...wiec zastanow sie troszke nad tym gazem jednak



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Święty papież nie był świadomy skali?!

asz siem zagotowalem .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Święty papież nie był świadomy skali?!

przykręć gazu szeryfie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Święty papież nie był świadomy skali?!

antyklakier za 200tysi nie postawisz takiej sali, wiec nie mógł zapłacić dwa razy za to samo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Święty papież nie był świadomy skali?!

pszykrencilem i jest tip top

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Święty papież nie był świadomy skali?!

to dopsze, a juz sie ło Ciebie zamartfiałem , skoda by było coby Ci sie cuś ze głófko zrobiło

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org