sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSdofilia...

hoho poszdeles po rozum do głowy:)





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSdofilia...

http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/1188207,nastolatek-z-czeczeni-pchnal-nozem-taksowkarza,id,t.html Media jak zwykle nie chcą informować o tego typu przypadkach. Żadna gazeta o tym nie napisała. Zaraz pewnie cenzor z 4lomza skasuje temat.
A jak Polak pacnie po łbie spaślaka czeczeńskiego to zaraz się aferę robi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSdofilia...

no rzeczywiście mój rozumek gdzieś się chowa od czasu do czasu ale myślę że zaskoczę papierkową i inteligencje jeszcze nie raz:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSdofilia...

damy radę :)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSdofilia...

a co mnie obchodzi ten zambrow?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSdofilia...

Czeczeni to normalni ludzie - obcokrajowcy. Tak samo my - Polacy czujemy się za granicą. Wyobcowani i gorsi. Nie powinno być. Wszyscy mówią że Czeczeni biorą tylko kasę. A jak Polak za granicą też otrzymuje nie małe świadczenia to jest dobrze? Trochę tolerancji. A to, że akurat tu Czeczen popełnił przestępstwo to zaraz wielkie halo. A mało Polaków popełnia zbrodnie??

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSdofilia...

Znam faceta co sam wychowuje horę dziecko i żona mu zwiała. Jest uczciwy i łapie się każdej roboty, ale nic na stałe nie może wziąć bo musi być dyspozycyjny dla dziecka. Jemu to dopiero potrzeba wszystkiego i na leczenie i do gara ..., a podobno to są tylko matki polki, ale i tatusiowie się zdarzają....

1% podatku ODDAJĘ DLA DANIELA

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
KRS: 0000037904
w rubryce uzupełniającej jako cel 1% należy wpisać
Daniel Goszkowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSdofilia...

do malych silnikow wogle gazu sie nie zaklada...mam mazde 626 1.8 po miescie pali mi max 7.5 po trasie 5.5 do 6...
drugi mam z silnikiem 3.2 i tez nie zalozylam gazu..spalanie w granicach normy po trasie jadac juz normalnym rytmem pali max 11.5 na 100...
zreszta gaz....hmmmmmm teraz koszt nie zwroci ci sie raczej szybko...zalezy ile jezdzisz..ale napewno do silnikow max do 1.8 nie zakladaj



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org