sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
a jednak, rewolucja kopernikańska.

No właśnie ... Gdybyś chociaż raz "był" ze mną nie byłoby konkurencji... Nigdy byś ode mnie nie odszedł... A tak co ja mam myśleć ... błędne z zazdrości i tęsknoty za tobą ... Okrutny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a jednak, rewolucja kopernikańska.

dosłownie i ja potrzebuje konkretnych ofert jak by ktos nie wiedział

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a jednak, rewolucja kopernikańska.

poprostu daj a sie przekonasz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a jednak, rewolucja kopernikańska.

mozna pozarabiac ze 3 mnies:)

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a jednak, rewolucja kopernikańska.

może i nie płaci się czynszu, ale zapłacisz podatek od nieruchomości i opłatę za wywóź śmieci plus koszty remontów domu z zewnątrz i wewnątrz. Nie koniecznie wyjdzie taniej jak za mieszkanie ale komfort napewno nieporównywalny. Szczerze to nie wiem czy podjąłbym się teraz wzięcia kredytu gdzie biorąc np 150 tyś pożyczki pewnie trzeba oddać ok 330 tyś czyli tak jakby tyrasz na drugie mieszkanie dla banku... ciężka sprawa, Sama oblicz czy stać Cię będzie na normalne życie z ratą kredytu (to zależy od zarobków i tego co postrzegasz jako komfort życia).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a jednak, rewolucja kopernikańska.

Już nie ma prawdziwych patriotów zginęli w czasie wojny albo zostali złamani przez komunizm żal barany spoglądali na prawo teraz na lewo. Szkoda ze debile z przyczyn ekonomicznych wyganiają Polaków z Polski:(((((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a jednak, rewolucja kopernikańska.

przepraszam zambruf *

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a jednak, rewolucja kopernikańska.

znaleziono klucze -środa 11 stycznia ( 5 szt) do mieszkania, na przejściu dla pieszych, przy rondzie przy kauflandzie, więcej inf pod numerem tel 506 092 873

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a jednak, rewolucja kopernikańska.

chyba mamy tu czeczena

zawsze i wszędzie czeczen ****** bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org