sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Franciszek całuje ofiarę księżej pedofilii!

przypomniało mi się, chciałbym dentystę uzbrojonego w podtlenek azotu albo dającego znieczulenia komputerowe THE WAND





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek całuje ofiarę księżej pedofilii!

daj spokój, niech się dziewczyna wypowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek całuje ofiarę księżej pedofilii!

wałaśnie!@

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek całuje ofiarę księżej pedofilii!

nawet nie próbuj czegokolwiek otwierać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek całuje ofiarę księżej pedofilii!

a co za małpa tu przyszła?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek całuje ofiarę księżej pedofilii!

Osoba weryfikująca ogłoszenia ma w głębokim poważaniu nową ustawę. Jego chyba obejmuje zapis o pośrednictwie w sprzedaży? Tak jak właścicieli/zarządców targowisk, którzy również mogą być ukarani za zezwolenie na handel psami. Dla mnie jest współwinny mnożeniu kundli i zasilaniu szeregów schroniska.

Obecna sytuacja była do przewidzenia - nawet najlepsza ustawa nic nie zmieni dopóki nie zaczniemy od pracy u podstaw, czyli zmiany świadomości. Kundle nadal będą rozmnażane, takie cudaki będą na nich zarabiać, co się nie sprzeda to się utopi. To takie ludzkie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek całuje ofiarę księżej pedofilii!

A kto Ci zapłaci za warzywa?, ja nie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek całuje ofiarę księżej pedofilii!

Według mnie restauracja pizzeria włoska ale nie "włoska" jak cztery pory, gruby benek da grasso i te inne pseudo lokale.
Szczerze mówiąc to jest jedna wielka kupa a do oryginału ma bardzo daleko no chyba że nazwy mają włoskie jeśli napiszą poprawnie.
Ostatnio czytałem w menu pizza "mrgerita" a pisze się margherita taka chała od razu na starcie.
Lepiej już napisać pizza Małgorzata, a no kuźwa jeszcze ten makaron odgrzewany w 4 pory nie wiem jak taka kluchę można jeść podobno to jest al dente ale raczej przyklejająca się do zęba haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Franciszek całuje ofiarę księżej pedofilii!

napiszę tak .... MASAKRA !!!!!!!
jak by innych problemów nie było ??

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org