piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Działania łomżyńskich prokuratorow

w katolikach nie uczą tylko indoktrynizują - jak bedzie olimpiada różańcowa to ówczas może zajma jakie dobre miejsce.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Działania łomżyńskich prokuratorow

Oj nawet nie wiecie co jecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Działania łomżyńskich prokuratorow

Ludzie,ten temat już dawno był założony,ktoś go teraz wyciągnął na światło dzienne i wielkie hallo.Dajcie troszkę na luz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Działania łomżyńskich prokuratorow

ajzynbaniok hahhahahahahahhahahahahahahahahahahahahaahahhahahahahahaahahhahahaahah >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Działania łomżyńskich prokuratorow

oj Łomżyniacy ... wam choćby gwiazdke z nieba dał to i tak za mało nic nie umiecie sami zrobić jak i poprzeć dobrych intencji....
szkoda...
faktem jest iż chciałabym otworzyć coś w Łomży aczkolwiek nie wiem dokładnie co, co by było wam tak naprawde potrzebne. Ale jeżeli nie spróbuje sie nie dowiem może akurat wyjdzie mi z tego fabryka:) "zawsze trzeba miec nadzieje"

prezes4 wiesz co ja bym chciała pracodawcy który wpłacał by mi na konto wypłate a ja ja bym tylko wydawała ale takiego to nigdzie nie znajde:)

powodzenia w dalszym narzekaniu:D



niema jak to rada od obecnego BIZNESMENA chociażby abym ja nie stracił zysków...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Działania łomżyńskich prokuratorow

santreo, mógłbyś powiedzieć skąd bierze się Twoja opinia, że ILO "to tylko już legenda"? uczyłeś się lub uczysz się tam? co roku przy okazji publikowania tych wyników jest zakładany podobny temat, niekoniecznie zawsze bezpośrednio dotyczy ILO. I tak: zajmą wysokie miejsca to znajdą sie głosy "tam nic nie uczą", "kujony", itp. Teraz zapewne duma niektórych rozpiera, że 'bernat' spadł o ileś tam pozycji. I jak słusznie zauważyłeś - nie jest to powód do radości czy kpin. ale co wnosi do tej dyskusji wyśmiewanie lub oczernianie? może warto sie zastanowic co sprawia że łomżyńskie szkoły są tak daleko? gdzie są inne nasze szkoły/licea w rankingu? oczywiście moje szczere gratulacje dla Mechaniaka przy okazji za dobry wynik
nie chciałbym specjalnie bronić ILO ani innej dowolnej szkoły, ale poczytaj sobie zasady tworzenia tego rankingu, na czym się opiera, a potem wróc tutaj i podziel się swoimi spostrzeżeniami(oprócz tych wspomnianych wcześniej). na początek podziele się jedną uwagą: w tym samym rankingu, jeśli chodzi o wyniki maturalne, zwycięzca w woj. podlaskim ILO w Białymstoku jest o 23 lokaty w skali kraju za naszym ILO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Działania łomżyńskich prokuratorow

oj lepsze to niz ten syf MD lub te pizeryny czy giry lub baby

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Działania łomżyńskich prokuratorow

Tu raczej nic sie nie sprzeda...no moze cos ala Kufelek nic poza tym nie widze...
najpierw ludzie muszs sie sami dowiedziec czego chca..a z tym u nas ciezko niestety..kazdy pomysl jest krytykowany wysmiewany itd..najlepiej to sie nie pytac i robic swoje

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Działania łomżyńskich prokuratorow

Tylko allegro..jak sie bierzewiecej to koszt przesyłki spada.A ceny cóż...np.szampon 1l na allegro 42zł u nas 75zł...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Działania łomżyńskich prokuratorow

Mam Smiene cyfrowke.Zawalisty sprzecior ktory w moich rekach czuje sie swietnie a fotki z wesela beda prawdzwym majstersztykiem.Polecam sie 506048096.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Działania łomżyńskich prokuratorow

_maly_ wygrales dzis glowna nagrode za pomysl ;)
Nagroda do odebrania u Barbara777. Powodzenia;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Działania łomżyńskich prokuratorow

W WARSZAWIE ZATRZYMUJE SIĘ NA URSYNOWIE PRZY SGGW

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org