czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czopy pisowskie starają się jak mogą wykonać polecenie z Nowogrodzkiej. Wszelkimi sposobami pokryć machloje Kaczyńskiego.

ja tylko chce zeby nie bolalo a ile to juz raczej nie wazne....dalabym wszystko za choc jeden dzien bez bolu(tu akurat o zeby nie chodzi ale ogolnie-zab dopiero od wczoraj)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czopy pisowskie starają się jak mogą wykonać polecenie z Nowogrodzkiej. Wszelkimi sposobami pokryć machloje Kaczyńskiego.

omania ja mam tylko jedne puste miejce po moim szczesliwym zebie ktorego niestety musialam sie pozbyc rok temu..:((



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czopy pisowskie starają się jak mogą wykonać polecenie z Nowogrodzkiej. Wszelkimi sposobami pokryć machloje Kaczyńskiego.

"jolanta" salon fryzjerski z ulicy Niemcewicza panie zawsze super doradzą :) a był ktoś może u kosmetyczki Pani Marty Białobrzewskiej i wie jak ona maluje ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czopy pisowskie starają się jak mogą wykonać polecenie z Nowogrodzkiej. Wszelkimi sposobami pokryć machloje Kaczyńskiego.

ja bym sie wcale nie zdziwila, bo jak ja dzwonilam pytajac o makijaz na 15 sierpnia to uslyszalam wlasnie cene 160zl a fryzura 220zl bylo to 2 lata temu, zdebialam totalnie, bo jeszcze mnie nie posralo tyle placic...wiec sylwester, swieta, studniowki wtedy najwiecej mozna zarobic no i prosze. Jesli ktos sie decyduje na 160zl gdzie to samo moze miec za 80zl to jego sprawa. Jednak troche to nie w porzadku zeby zaraz podliczac kobiete i kazac jej wplacac po 500zl na cele dobroczynne, bo ma za duzo kasy. Kurde opanujcie sie, niech podniesie reke ten, ktory tak chetnie rzucalby setkami dookola siebie ot tak. Prawda jest taka, ze jak ktos otwiera swoj biznes to nie po to aby wychodzic 1000zl na czysto...ja gdybym zaraniala te 3 czy 4 tys zl wcale tak chetnie nie oddawalabym gdzie popadnie tlyko po to aby miec tyle samo co biedak na najnizszej krajowej...czy to grzech zarabiac wiecej i godniej zyc? Nikt nikogo nie okrada, jesli znajdzie sie taki glupek co zaplaci podwojna kwote to jego biznes stac go niech placi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czopy pisowskie starają się jak mogą wykonać polecenie z Nowogrodzkiej. Wszelkimi sposobami pokryć machloje Kaczyńskiego.

Chyba bym się załamała bez 1 czy tam 2;-(Więc tym bardziej trzeba biegac i leczyć ząbki;.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czopy pisowskie starają się jak mogą wykonać polecenie z Nowogrodzkiej. Wszelkimi sposobami pokryć machloje Kaczyńskiego.

Zawrot na tym rondzie to nie horror, tylko nie dluga chwila czasu. Nie przesadzaj nie jest tak zle. Niektorzy inaczej postrzegaja zawrot hehe.
Tez popieram Cie zeby zostawili tak jak bylo. Lomzyniacy nie umieja jezdzic po tym skrzyzowaniu. Swiezo po oddaniu przygladalem sie bacznie kierowcom co robia, i stwierdzilem ze jezdza na pamiec i bez wiedzy teoretycznej.
Jak swiatla dzialaja to jest to skrzyzowanie z wyspa centralna(ple ple ple).
A gdy swiatla nie dzialaja to stoja znaki ze jest to rondo.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czopy pisowskie starają się jak mogą wykonać polecenie z Nowogrodzkiej. Wszelkimi sposobami pokryć machloje Kaczyńskiego.

bauhauahua takie ofiary jak ww Pani B nigdy nie spia ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czopy pisowskie starają się jak mogą wykonać polecenie z Nowogrodzkiej. Wszelkimi sposobami pokryć machloje Kaczyńskiego.

ooo proszę. szkoda, że straż miejska nie interesuje się takimi gówniarzami biegającymi z petardami.. bo właśnie oni stwarzają największe zagrożenie swoją bezmyślnością. nie chodzi tylko o zwierzęta, ale też o ludzi.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czopy pisowskie starają się jak mogą wykonać polecenie z Nowogrodzkiej. Wszelkimi sposobami pokryć machloje Kaczyńskiego.

hahah, żałujesz łomżyniakom tego forum/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czopy pisowskie starają się jak mogą wykonać polecenie z Nowogrodzkiej. Wszelkimi sposobami pokryć machloje Kaczyńskiego.

a może on to poliglota ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org