piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Re: Czopy pisowskie starają się jak mogą wykonać polecenie z Nowogrodzkiej. Wszelkimi sposobami pokryć machloje Kaczyńskiego.

ja bym sie wcale nie zdziwila, bo jak ja dzwonilam pytajac o makijaz na 15 sierpnia to uslyszalam wlasnie cene 160zl a fryzura 220zl bylo to 2 lata temu, zdebialam totalnie, bo jeszcze mnie nie posralo tyle placic...wiec sylwester, swieta, studniowki wtedy najwiecej mozna zarobic no i prosze. Jesli ktos sie decyduje na 160zl gdzie to samo moze miec za 80zl to jego sprawa. Jednak troche to nie w porzadku zeby zaraz podliczac kobiete i kazac jej wplacac po 500zl na cele dobroczynne, bo ma za duzo kasy. Kurde opanujcie sie, niech podniesie reke ten, ktory tak chetnie rzucalby setkami dookola siebie ot tak. Prawda jest taka, ze jak ktos otwiera swoj biznes to nie po to aby wychodzic 1000zl na czysto...ja gdybym zaraniala te 3 czy 4 tys zl wcale tak chetnie nie oddawalabym gdzie popadnie tlyko po to aby miec tyle samo co biedak na najnizszej krajowej...czy to grzech zarabiac wiecej i godniej zyc? Nikt nikogo nie okrada, jesli znajdzie sie taki glupek co zaplaci podwojna kwote to jego biznes stac go niech placi

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Czopy pisowskie starają się jak mogą wykonać polecenie z Nowogrodzkiej. Wszelkimi sposobami pokryć machloje Kaczyńskiego.   
ziomex 14-02-19 21:30 
 Re: Czopy pisowskie starają się jak mogą wykonać polecenie z Nowogrodzkiej. Wszelkimi sposobami pokryć machloje Kaczyńskiego.   
c2h5oh 14-02-19 21:41 
 Re: Czopy pisowskie starają się jak mogą wykonać polecenie z Nowogrodzkiej. Wszelkimi sposobami pokryć machloje Kaczyńskiego.   
Hrabia John 14-02-19 21:57 
 Re: Czopy pisowskie starają się jak mogą wykonać polecenie z Nowogrodzkiej. Wszelkimi sposobami pokryć machloje Kaczyńskiego.   
-speech 14-02-19 22:12 
 Re: Czopy pisowskie starają się jak mogą wykonać polecenie z Nowogrodzkiej. Wszelkimi sposobami pokryć machloje Kaczyńskiego.   
Polus 14-02-19 22:14 
 Re: Czopy pisowskie starają się jak mogą wykonać polecenie z Nowogrodzkiej. Wszelkimi sposobami pokryć machloje Kaczyńskiego.   
ziomex 15-02-19 07:24 
 Re: Czopy pisowskie starają się jak mogą wykonać polecenie z Nowogrodzkiej. Wszelkimi sposobami pokryć machloje Kaczyńskiego.   
c2h5oh 15-02-19 14:13 
 Re: Czopy pisowskie starają się jak mogą wykonać polecenie z Nowogrodzkiej. Wszelkimi sposobami pokryć machloje Kaczyńskiego.   
paplik 15-02-19 14:26 
 Re: Czopy pisowskie starają się jak mogą wykonać polecenie z Nowogrodzkiej. Wszelkimi sposobami pokryć machloje Kaczyńskiego.   
paplik 15-02-19 14:30 
 Re: Czopy pisowskie starają się jak mogą wykonać polecenie z Nowogrodzkiej. Wszelkimi sposobami pokryć machloje Kaczyńskiego.   
ziomex 15-02-19 17:38 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org