czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Następny dyrektor, nominat PiSu żarł i bawił się za państwową kasę, przy nim ośmiorniczki to mały pikuś .

a co umiesz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następny dyrektor, nominat PiSu żarł i bawił się za państwową kasę, przy nim ośmiorniczki to mały pikuś .

Za Alior bankiem,obok tele pizzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następny dyrektor, nominat PiSu żarł i bawił się za państwową kasę, przy nim ośmiorniczki to mały pikuś .

w Ferie pewnie beda , warsztaty perkusyjne . a na nich się dowiesz, czy sie w ogóle nadajesz

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następny dyrektor, nominat PiSu żarł i bawił się za państwową kasę, przy nim ośmiorniczki to mały pikuś .

Autor: lolek40 (---.elomza.pl)
Data: 24-05-11 23:49

jezeli naprawde jestes zainteresowany to zapraszam i zobaczysz jak dziargam , bo ludzie tu duzo glupot pisza. jutro bede wykonywal trzy wzorki wiec pewnie caly dzien bede w salonie. mozesz wczesniej zadz. 886727391 pozdrawiam
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////znalazłam nawet Twoją wypowiedz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następny dyrektor, nominat PiSu żarł i bawił się za państwową kasę, przy nim ośmiorniczki to mały pikuś .

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następny dyrektor, nominat PiSu żarł i bawił się za państwową kasę, przy nim ośmiorniczki to mały pikuś .

Ciekawe jak jej tort smakował?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następny dyrektor, nominat PiSu żarł i bawił się za państwową kasę, przy nim ośmiorniczki to mały pikuś .

U Kędziora.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następny dyrektor, nominat PiSu żarł i bawił się za państwową kasę, przy nim ośmiorniczki to mały pikuś .

Za darmo to nie łaska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następny dyrektor, nominat PiSu żarł i bawił się za państwową kasę, przy nim ośmiorniczki to mały pikuś .

Tzw ząb mądrości;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następny dyrektor, nominat PiSu żarł i bawił się za państwową kasę, przy nim ośmiorniczki to mały pikuś .

Po pierwsze - to już nie jest klasyczne rondo. Po drugie - z moich obserwacji wynika, że ludzie, skręcając w lewo, nie zwracają uwagi na to, że już pali się czerwone. Stąd wynikają kolizje, bo kierowcy myślą, że jak już wjechali na "rondo", to mogą jechać dalej, pomimo czerwonego światła. Ot takie przyzwyczajenie do skrzyżowań z wysepkami.
Moim zdaniem lepiej byłoby ( i taniej ) gdyby zostawiono tak jak było.
W godzinach nasilonego ruchu to skrzyżowanie - niestety - powoduje spowolnienie ruchu. Gdyby zostawili tak jak było, ruch ( moim zdaniem ) byłby płynniejszy.
Nie wiem czy moje spostrzeżenia ktoś podzieli. Proszę o wypowiedzi.
Ja wolę nadłożyć drogi, żeby pokonać to " rondo" na wprost, bo zawrót na nim to horror.

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następny dyrektor, nominat PiSu żarł i bawił się za państwową kasę, przy nim ośmiorniczki to mały pikuś .

Na ogół nie jestem ordynarny, ale tym razem powiem...Wy Barany!!!, przecież to skrzyżowanie jest dla Was "furtką" na szerokie drogi, na nim macie się nauczyć jak się poruszać po większych miastach z tablicą rej. "BL" i "BLM", a także pokrewnymi. Powinno się dziękować za to skrzyżowanie, a nie biadolić. Poza tym w godz. tzw. "szczytu" robi się tam korek, ale już nikt nie pamięta jak było poprzednio?!, było gorzej, a sznur pojazdów stał do "Małachowskiego" i to było lepsze!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następny dyrektor, nominat PiSu żarł i bawił się za państwową kasę, przy nim ośmiorniczki to mały pikuś .

Salę można wynająć chyba w praktycznie każdej szkole podstawowej w mieście. Cena - z tego co się orientuję, ok. 100 zł/h.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org