piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PO nagonce na Beatę ...

Witam, jeśli wiesz coś na temat tej suki, proszę o kontakt - szukam jej od wczoraj. 506099476
Dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO nagonce na Beatę ...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO nagonce na Beatę ...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO nagonce na Beatę ...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO nagonce na Beatę ...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO nagonce na Beatę ...

W kościele byłem całkiem niedawno....
Natomiast kobiety w kościele są nikim, nie mają dostępu do żadnych, istotnych funkcji i godności, nie mają prawa sprawować żadnych sakramentów, pełnią role jedynie służalczo-pomocnicze. Jedynym zaszczytem jaki kobiety mogą dostąpić to pranie biskupich gaci....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO nagonce na Beatę ...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO nagonce na Beatę ...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO nagonce na Beatę ...

No niestety. W Łomży jak otwierać to tylko kebab, szmateks albo aptekę. Statystyczny mieszkaniec naszego "niasta" wypić porządnego piwa do porządnego pubu nie pójdzie - tylko wypije najtańszy kwach z Biedronki. W restauracji nie zje, bo za drogo, za to w jakiejś budzie coś przekąsi np. kebab.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO nagonce na Beatę ...

Co się ludzi czepiacie? Po pierwsze to nie wiem czy jakakolwiek restauracja jest z rana otwarta. Spotkała mnie kiedyś taka sytuacja, facet o 7 rano był przejazdem w Łomży i chciał coś zjeść, wypić. Ciekawe co byście mu powiedzieli? Kulturalnie, przepraszam ale wszystko jest otwarte od 10. Stację polecam?
Nie wiem czy głodny facet najadłby się porcją obiadowa za minimum 20zł w restauracji i jak długo byłoby stać go tam się żywić ( z pensji 1500) a kebab jako rodzaj tzw. zapychacza, no sorry bardzo. Nie wspominając o rzeszach biznesmenów podjeżdżających pod McDonald's audi, merol zażerających się hamburgerami....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PO nagonce na Beatę ...

sorry Marto ! ale kawa to moja nisza !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org