czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
a ja się pytam

taa.to.ja.zabić.zabić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

kto wie co zrobili z tym hotelem podobno są tam mieszkania do wynajęcia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

a gdzie ta ulica Małachwskiego jest?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

Mariot tam zrobili.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

Rozejrzyjcie się po domu, może komuś jednak brakuje pieska ? Ona taka delikatna, nie na schroniskowe warunki :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

Rząd złamał porozumienie dotyczące zrównania płac strażaków z policjantami.Moim zdaniem strażacy zasługują na tę podwyżkę płac, gdyż oni najbardziej narażają swoje życie . Pamiętajmy o tym, gdy my uciekamy oni idą w odwrotną stronę!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

niech zwykły schabowy z kartoflami zrobią.to.niejednego klijenta będo miec.a tak.tylko.1klijent.na miesiąc.może 2.a reszta.to.rodzina.widzę.ich.na.codzień.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

mniam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

j/w



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

nie ma rzeczy niemożliwych - bierz dzieci razem z sobą i wal się dziargać do Białego, a co tam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

z własnego doświadczenia wiem że nikt tak nie maluje jak Kasia Serafińska http://www.serafinski.com/makeup.html koszt makijazu to z tego co pamietam 80 zł - makijaż jest śliczny, wykonany profesjonalnymi kosmetykami, nie spływa a co najważniejsze nie wygląda jak tapeta :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

hmmm....tez slyszalam ze dobrze maluje, ale z innych postow na tym forum slyszalam ze pani kasia ostatnio sporo sobie liczy, a cena makijazu siega nawet do 200 zł a nie chce za duzo placic(gora 90zł) bo mam inne istotne wydadtki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

Witam,czy ktos wie w jakie dni doktor Sinoff przyjmuje popoludniami na kase chorych przy ul Sienkiewicza.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

Fryzurę ślubną polecam Ci u Pani Izy w salonie na Al. Piłsudskiego vis vis solarium Sudan Sun :) A makijaz p. Małgosia w hotelu Polonez lub Cosmeo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

Ja tam nie tknąłby panny z makijażem tańszym niż 150zł. Więc jakby co radzę nosić przy sobie paragon.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

kilka groszy? Porownujac te ceny z innymi stacjami to na litrze i 15gr idzie zaoszczedzic. W skali roku to spora ilosc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

Porób ogłoszenia, najlepiej ze zdjęciem, porozwieszaj w okolicy (dobrze gdyby były w koszulkach - nie zmokną).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

W ŁOMŻY NIE DOSTANIESZ BIŻUTERII FIRMY APART ANI NA MAZOWIECKIEJ ANI NA DŁUGIEJ . NAJBLIŻEJ W BIAŁYMSTOKU LUB W INTERNECIE . NA DŁUGIEJ JEST
SKLEP VERONY I TO CHYBA JEDYNY MARKOWY SKLEP W ŁOMŻY . ODNOŚNIE ZAKUPÓW W FIRMIE APART , ZA CZYM KUPISZ DANĄ RZECZ PORÓWNAJ CENY PODOBNYCH WYROBÓW W SKLEPACH ŁOMŻYŃSKICH . REKLAMA TELEWIZYJNA JEST BARDZO SKUTECZNA ALE NIE JESTEM PEWIEN CZY CHCESZ SIĘ DO NIEJ DOKŁADAĆ.




POZDRAWIAM ZBYSZEK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

Ile trzeba jeszcze lat aby ludzie zrozumieli :
.
"Jedynym całkowicie pozbawionym egoizmu przyjacielem, na jakiego człowiek może liczyć w tym samolubnym świecie, jaki go nigdy nie opuści, nie okaże niewdzięczności bądź zdrady, jest jego pies. Całować będzie dłoń, która nie zdoła zapewnić mu pożywienia, lizać będzie rany i sińce, powstałe w zetknięciu z brutalnością świata" - pisał Georg Vest w 1870.
Szkoda, tylko że ludzie nie potrafią tym samym odwzajemnić się zwierzętom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

Makijaż K Serafińska Fryzura P Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

jak chcesz miec typowa maske to nie polecam ci P. Serafinskiej...owszem ladnie maluje i ale tlyko i wylacznie pod fotografa, wiadomo, ze do sesji makijaz musi byc mocneijszy ale ja nie chcialabym miec grubej maski na swoim slubie bo na zywo nie wyglada to zbyt ladnie...
mnie malowala P. Łucja teraz ma sklep odziezowy piu piu pod filarami i bylam zadowolona, duzo ospb chwali tez Cosmeo, Pania z Poloneza jesli sie nie myle...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

a ja polecam pania Martę do makijażu i pana Grześka do włosó w Akademii Fryzur nad Marzeniem :) polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

Pani dr Sinoff w chwili obecnej nie ma konkraktu z NFZ na 2012, więc nie przyjmie Cię w ramach ubezpieczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

Hej, możecie polecić jakiś dobry komis z meblami w Łomży lub okolicy?? Czy taki w ogóle w Łomży jest??? Chodzi oczywiście o przystępną cenę i spory wybór. Z góry dzięki za pomoc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

Chyba JESZCZE WAŻNIEJSZY fragment dot. krisznowców:

"Okaleczenia, orgie, narkotyki

Mieliśmy z s. Michaelą 2-godzinną merytoryczną rozmowę. Ona była 13 lat w Indiach jako świecka pielęgniarka. Miała dostęp do świątyń. Widziała rytuały. Pacjenci opowiadali jej, jak wygląda ich religia i jak doktrynalnie usprawiedliwia okaleczanie dzieci, orgie sakralne i stosowanie narkotyków, które rzekomo pobudzają do uzyskania wyższej świadomości. To była inna twarz hinduizmu od tej, którą znamy z mediów.

Od s. Michaeli dowiedziałem się, że jestem we wspólnocie, która stosuje synkretyzm religijny, tzn. zawiera elementy hinduistyczne (waisznawickie), ale też elementy objawienia Jezusa Chrystusa. Trzeba było zadać sobie pytanie, skąd wzięło się to połączenie. Okazało się, że krisznowcy ukrywali takie sprawy jak okaleczanie dzieci. Ukrywali, że wszystkie księgi hinduistyczne zostały zmodyfikowane w XIX w. za sprawą filozofa i wizjonera Rudolfa Steinera. Zostały z nich wycięte fragmenty, które były niezręczne z punktu widzenia mentalności europejskiej. To był dla mnie szok."...

CAŁOŚĆ: http://gosc.pl/doc/789551.Ofiarowany-szatanowi-ocalony-przez-Jezusa



JKK
--------------------------------------------------------------------
"Duch ciemności jest duchem niepokoju. On nie zawsze dąży do tego, aby nas doprowadzić wprost do grzechu." — Kard. Stefan Wyszyński (PRYMAS TYSIĄCLECIA)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

makijaż w Polonezie? odpada!!!

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

hehhee bedzie bedzie podobno ma "przyjść" na majówkę :D:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

no jacha ehh szkoda gadać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

nie.będzie.jest tam gdzie nigdy jej nie było.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

A w czym katolicyzm jest lepszy od Krisznowców? Dla mnie są mniej anachroniczni i mają całkiem dobre i praktyczne-prozdrowotne niektóre dogmaty, a już zdecydowanie mniej obłudy i zakłamania.

6. Nauka:

Ruch Hare Kryszna wywodzi się z religii hinduskiej. Oparty jest przede wszystkim na poemacie epickim „Bhagawad-gita”( „Pieśni Pana” ), traktującym o Krysznie jako osobowej inkarnacji Wisznu i najwyższym z bogów. Ruch postuluje wiarę w reinkarnację. Kiedy człowiek ma dobrą karmę, czyli w ciągu swojego życia odznaczał się dobrymi uczynkami, ma szanse na wyższy poziom reinkarnacji w następnym życiu. Jednak jeśli realizuje „bhakti joga” rozumiane jako oddana służba bogu, nie doświadcza kolejnego wcielenia, lecz wchodzi do świata duchowego.

Sposobem czczenia Kryszny jest śpiewanie jego imienia, a także powtarzanie go w formie mantry. Głównym zagrożeniem dla ludzi według wyznawców Kryszny jest Maja, bogini świata materialnego, która dokłada wszelkich starań, aby zatrzymać ludzi w świecie materialnym, gdzie okryci niewiedzą silnie opierają się wszelkiej prawdzie.
7. Praktyka:

Praktyka członków ruchu Hare Kryszna oparta jest na czterech podstawowych zasadach:

nie spożywać mięsa, ryb ani jajek
nie toksykować się ( dotyczy to wszelkich używek i nałogów wliczajac kawę i herbatę)
nie uprawiać hazardu
życie seksualne jest dozwolone tylko w zwiazkach małżeńskich w celu prokreacji.

Każdy czciciel Kryszny w ruchu wstaje o godzinie 3.30 rano, żeby wziąć zimny prysznic i nałożyć świętą glinkę z Gangesu na 12 miejsc na ciele. Potem rozpoczyna się poranny program obejmujący mantrowanie, modlitwy i wykłady, trwający do 10.00. Następnie spożywane jest śniadanie i każdy z wyznawców udaje się do swojej służby. Członkowie ruchu spotykają się potem o 19.00 na program wieczorny, po którym ok. 22.00 kładą się spać.

Wiecej:http://www.eioba.pl/a/1ja7/hare-kriszna-podstawowe-informacje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam


Chcesz wspomóc WOŚP zrób zakupy lub kup fanta specjalnie przeznaczonego na ten
cel do 11 stycznia 2012 na londonay! Link poniżej:



http://londonay.com/LM4949 -zarabiaj,kupuj.sprzedawaj
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę-:: http://kasiorka.eu/ref-andreo
http://MixReq.com?ref=1247262 -ankiety 4$ jedna
www.abantonino.blog.onet.pl- zobacz wszystko
http://www.AWSurveys.com?R=andreo -ankiety dobrze płatne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

Państwowa Straż Pożarna powinna dostać podwyżkę o jakieś 2000 zł i premie za wypracowane nadgodziny czyli jakieś 25 000 zł dla każdego strażaka. Dla wojskowych z 200zł bez premii, dla policjantów 10 razy pało po plecach i niech se przypomną za jakie postępowanie oni chcą mieć podwyżkę i że ludzie nadal się boją i wszystko trwa za długo, połowa spraw nie jest zamknięta (ukradną ci rower za 1500zł bądź pewien już go nie odzyskasz tak samo z furą), straż miejską zlikwidować ich czynności oddać policji i tak za dużo mamy tych błąkających się strażników teksasu co nic nie robią, a trzynastki dostają.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

heheh no typ pisze czy to szczeniak jak wcześniej napisałem ze ma 65 cm

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a ja się pytam

debi 40 nawet te 15000 to o połowe za dużo i psów też budujemy schroniska za miliony a likwidujemy przedszkola i żłobki a zachód z nas się śmieje

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org