czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kolejna bitwa honorowo przegrana.



tylko próbowałem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

Ja tez jestem za obowiązkowym czipowaniem (ustalenie właściciela nie sprawi kłopotu) i sterylizacją psów i kotów które nie są przeznaczone do rozrodu. ....Ustawa jest niedoskonała i zostawia wiele furtek pseudo hodowcom ale jest już jakimś utrudnieniem. Mamy doskonałą okazje dotrzeć do ludzi aby uświadomić im że pseudo hodowle czynią wiele złego naszym ukochanym psom czy kotom. Musimy zdać sobie sprawę, że kupując z kartonu czy bagażnika sami przyczyniamy się ich powstawania i rozwoju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

Na Prusa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

cos mi Andy nie wychodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

Robisz nawias kwadratowy,wpisujesz IMG zamykasz nawias kwadratowy ,kopiujesz link,robisz nawias kwadratowy,kreskę łamaną ,wpisujesz IMG i zamykasz nawias kwadratowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

Brawo!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

klikasz prawym myszki na gifa i pokazuje się kopiuj adres obrazka. zawsze musi być końcówka w linku gif. Nie zawsze się to udaje jak widać na zamieszczonych linkach



http://thechive.files.wordpress.com/2011/08/tumblr_lq8m5dxnah1qdi18ao1_r1_500.gif?w=500


http://thechive.files.wordpress.com/2011/08/tumblr_lq8m5dxnah1qdi18ao1_r1_500.gif

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

Ja nie mam tego psiaka w domu.Pisałam wczesniej dlaczego.Na obroży (sprawdzilam to wcześniej nie było ani telefonu,ani adresu).Suczki nie ma u mnie,ale jesli znajdzie się właściciel, powiem,gdzie jej szukać.Przecież nie mogla zostać na zimnie,bez jedzenia i picia.Tym bardziej że psina była bardzo wygłodzona i spragniona.Acha tatuażu tez nie ma,więc pewnie rasowa nie jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

to ze protestuja maja racje walcza ludzie o swoje popieram ich a przy okazji pozdrawiam cale psp lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=2978 ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

komuś tu chyba czas sie popier... ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

hahahahahahahahahahahahahahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

i co z tego jak się nie podoba to do łopaty do prywaciarza tam nie ma związków zawodowych . Jakoś nie widzę żeby innym z budzetówki podnosili ba tam nie ma związków zawodowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

no w właśnie, jeśli miałby to być przymus to niech sięgną do kieszeni tym bogatszym, na wyższym szczeblu :0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

777 debil i jeszcze ma szczęsliwe lczby w nicku tylko ze kto liczy na szczęscie IQ ma bliskie zeru - 3m sie barbara kochamy wośp i dzięki tobie jest dzis o nim głośniej a nie wazne co mowią ważne ze mowią gnidko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

moze i masz racje ale zobacz jalk prywaciarze gnebio ludzi i wyzyskuja za marna najnizsza krajowa taka prawda pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

Bajer, złych masz informatorów :(
Między innymi kwota ok. 17.000 nie jest prawdziwa, jeśli już to 15 tys. z koncówką zależną od ilości odłowionych psów :)
Zmień informatorów, najlepiej pytaj się mnie, jestem blisko źródła :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

A i jeszcze, psów w schronisku jest to 160, a nie 100.

100 zł razy 160 psów = 16000 zł

coś mi tu bajer nie pasuje :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

no właśnie jak by mundurówka miała pojęcie jak się pracuje prywaciarza to by się zastanowiła czy lepsza jest podwyżka czy zrzekniecie się podwyżki na rzecz utrzymania miejsca pracy. Wiem jak jalk prywaciarze gnebio ludzi i wyzyskuja za marna najniższą krajowa dla tego wole puki mogę pracuje w budżetowce .
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

no właśnie jak by mundurówka miała pojęcie jak się pracuje prywaciarza to by się zastanowiła czy lepsza jest podwyżka czy zrzekniecie się podwyżki na rzecz utrzymania miejsca pracy. Wiem jak jak prywaciarze gnębio ludzi i wyzyskuja za marna najniższą krajowa dla tego wole puki mogę pracuje w budżetowce .
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

Z całym szacunkiem, ale nie masz racji! Gdyby nie inkubatory od Owsiaka moich dzieci jako wcześniaków nie byłoby na tym świecie, więc proszę cie nie obrażaj mnie ! Zawsze będę wdzięczna Owsiakowi za to, że w krytycznej dla mnie chwili znalazły się inkubatory dla moich dzieci, zaś co do np. Caritas, no , tu można by wiele powiedzieć na temat tej instytucji......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

Dzięki za podpowiedzi a ten pan dowcipny co mu sloka z butów wystaje (niedotyczy to się nie...pier.....alaj ciulu jeden) na zapytanie odpowiada się z sensem gamoniu

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

a moze slyszał ktos co tam w jw w orzyszu? jakis miesiadz temu był nabór i niby dostałem etat ale zadnego pisemnego potwierdzenia, niby na tel kazali czekac.
popieram , ze teraz wojsko to jakas kpina.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

Ludzie!Wszyscy mamy trochę racji w tym co piszemy.Tyle,że Owsiak przynajmniej coś robi dla naszych dzieciaków.Składki zdrowotne płacimy prawie wszyscy-a co z tego mamy?Większą umieralność.Niech Owsiak wezmie sobie nawet do kieszeni,ale ile jeszcze zostawi dla nas.A czy nasi (Wasi,bo ja nie chodzę na głosowania)rządzący robią takie rzeczy dla nas,dla naszych dzieciaków?Niestety NIE.Także nie bądzmy przeciwni tej akcji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

...podaj link na meszke...:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

Jak cię spotkam u nas na osiedlu a robię to codzienie będziesz musiała taką sylwestrową race obciągnąć z połykiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

barbara obciągara

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

Wg prawa osoba sprzedająca może oddać zwierzaka i chcieć za niego zwrotu kosztów utrzymania, ale... musi przedstawić kupującemu rachunki za utrzymanie psa (pokarm, opieka weterynaryjna). Jeśli nie przedstawi takowych dokumentów, a będzie żądał konkretnej kwoty jest to zwykła sprzedaż - czyli w tym momencie łamanie prawa.

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

koleżanka Bolka i Lolka nie kompromituj się .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

Witam Was,

jakiś czas temu słyszałam, że na ul. Ks. Anny w tych nowych blokach kolo SP9 otworzył ktoś salon tatuaży, w związku z tym moje pytanie, czy może wiecie, że to prawda? Jeżeli tak, to czy nadal ten salon funkcjonuje ? A jeżeli tak, to czy może jest tu ktoś, kto ma na sobie świadectwo dobrej pracy, jaką wykonuje osoba, która tam tatuuje ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

Twoja opinia, ziaam, to czysta demagogia. Porównaj choćby podstawy idei chrześcijańskiej do wielowiekowej praktyki kościoła instytucjonalnego co ma się tak jak ogień do wody. Idea Owsiaka to mobilizacja ludzkiego odruchu pomagania poprzez zabawę, radość życia....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

Zamknął się jakieś 5 miesięcy temu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

a jego robota byłą do niczego;-(gość ma zero pojęcia o tatuowaniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

Kawa na ławe Porównaj prace policjanta,strażaka w wawiwe nie w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

Wal do Stanów :) bo nawet w Europie nie mają dobrych tuszy. W Polsce to całkiem tragedia, po paru miesiącach ci wyblaknie. Chy że ktoś ma tusze z Stanów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

dziękuję bardzo za odpowiedzi.

Czyli wychodzi na to, że oprócz domowych amatorów maszynki z silniczkiem od walkmana, nie ma w Łomży miejsca, gdzie można zrobić sobie tatuaż? Chyba, że się mylę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

Kiedy robią tą imprezę, gdzie też Krisznowcy są?
Bo chyba kasę już mają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

meduza_mala najłatwiej jest dzielić czyjeś pieniądze i je rozdysponowywać :) prawda? bo jak sama napisałaś ' moja córka mi mówiła bo chodziła tez na jej usługi' :) ja tam nikomu do portfela nie zaglądam, każdy ma swój rozum i sam wie na co chce wydać zapracowane pieniądze..nie mi osądzać czy wydał je dobrze czy nie..więc odpuść, bo jesteś co najmniej niewiarygodna..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

Dużo ich masz ? Bym wolał jeden a porządny niż dziesięc dziadostw. Podobają mi sie tatuaże ale na sobie ich nie widzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

...a w czym sekta-Kriszna jest demoralizująca?, czy inna, niż katolicka, religia jest gorsza?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

Przynajmniej w Łomży nie szukaj :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

najbliżej ostrołęka i naprawdę dobry w tym co robi, zobacz sobie galerię
http://www.lysytattoo.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

koleżanka Bolka i Lolka nie kompromituj się ..... bo nie chce się zniżyć do Twego poziomu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

W Ostrołęce łysego zachwalają,ale gość sobie liczy.U mnie za samą poprawkę wycenił sobie 400zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

w zasadzie to się nie dziwię. Jak ktoś wie, że dobrze coś robi, to i może się cenić. Omania doszło do tej poprawki ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

Szukam i powiem szczerze że na pierwszych kilku stronach z wujka google, znalazłem może 3 ogłoszenia i do tego mało ciekawe. Łomżyniacy jakoś ogłaszają się w internecie w tej sprawie? A może jest wybór w jakichś gazetach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

Rudy dał podwyżkę wojsku i policji i stąd ten żal strażaków.







Autor: koleżanka Bolka i Lolka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29-06-10 11:30

Wyciskanie belki nak klatę, belka trudna do ułożenia, co spowodowało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

Omania, to może na maila ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

Jest mnóstwo ogłoszeń na tym portalu w zakładce ogłoszenia, następnie nieruchomości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

oj tam oj tam, po godzinie 20stej poszlo pare inkubatorow z dymem..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

Wchodziłam już na ich strone i albo jestem ślepa albo ta piosenka nie zostala na niej zamieszczona . Taka fajna skoczna nutka śpiewał facet , muzyka podobna do kawałka seniorita disco vibez głos również tylko szybsza .





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolejna bitwa honorowo przegrana.

apart ma swoje produkty w sieciowce i w sprzedazy wysylkowej. Mozesz poszukac podobnych artykulow u jubilerow lub pod zamowienie, ale nie to samo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org