piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
lepsze i gorsze matki w państwie PiSlamskim

Po zalogowaniu jest ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepsze i gorsze matki w państwie PiSlamskim

znajac angielski znajdziesz prace

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepsze i gorsze matki w państwie PiSlamskim

moje dzieci korzystały z owsiakowego sprzętu, dziękuję NIE, nie zbiednieję jak wrzucę parę groszy
MAM NADZIEJĘ, ŻE JAK SIE ROZCHORUJESZ, ODMÓWISZ Z JEGO SKORZYSTANIA




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepsze i gorsze matki w państwie PiSlamskim

Andy ładnie powiedziane :)

sztuczne twory? Won

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepsze i gorsze matki w państwie PiSlamskim

do majka 1-------------------------------------------- Kobieto jak to w niedziele ta studniowka to sobie odpuść pewnie ze 250 zl bedzie cię kosztować hehehe nie lepiej zeby cora sama sie umalowala???????!!!!!!!!!!!!
Ja raz u Serafińskiej sie malowałam podklad się zważyl i co?? zmyłam go w połowie zabawy 100 zapłaciłam na wesele z doczepianymi kępkami!!!!
Gdzie do licha 160 zl juz niektórzy nie wiedzą na czym zarobić!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepsze i gorsze matki w państwie PiSlamskim

baśka, czytając twoje durne posty odnoszę wrażenie że ty to masz w głowie gówn.o zamiast mózgu i deklaruję, że ciebie to ciepłym moczem oleję za darmo,

... i już widzę jak odmówisz poddania się badaniu przy pomocy sprzętu medycznego na którym zauważysz naklejoną nalepkę WOŚP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepsze i gorsze matki w państwie PiSlamskim


baśka, czytając twoje durne posty odnoszę wrażenie że ty to masz w głowie gówn.o zamiast mózgu i deklaruję, że ciebie to ciepłym moczem oleję za darmo,

... i już widzę jak odmówisz poddania się badaniu przy pomocy sprzętu medycznego na którym zauważysz naklejoną nalepkę WOŚP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepsze i gorsze matki w państwie PiSlamskim

przychodnie jej chyba zamkneli i pisze durne posty :)
nie mart sie może leki jednak będą refundowane dla Ciebie to będzie ci lżej





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepsze i gorsze matki w państwie PiSlamskim

Najnowsze licytacje na WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy J.Owsiakowi by znalazł się w podręcznikach, dał alibii moralne skorumpowanym politykom, przeprowadził najbardziej skuteczny szantaż emocjonalny i kupił sprzęt za naszą kasę, by Państwo mogło naszą kase marnować

ma podobno przeprowadzić następujące licytacje by było spoko, gites, fajnie i siema:

Doda ma licytować majtki, które podobno miała (nieprane od tamtej pory),

Biedroń licytuje chwyty poniżej pasa w obydwie strony,

Rysiek z Klanu licytuje ślub swojego podopiecznego niepełnosprawnego umysłowo, który i tak jest ubezwłasnowolniony i żenić się nie może, chyba, że:

Sąd Najwyższy wylicytuje także w tej sprawie wyrok na zamówienie (SN licytuje niemal codziennie ale do tej pory nie szło na konto WOŚP),

Nergal wylicytuje podarcie i zeżarcie Tory. Koranu oraz książki Danuty Wałęsowej,

Kuba Wojewódzki wylicytuje wykonanie piosenki o skakaniu przez Pośpieszalskiego po grobie Geremka,

Arłukowicz znów wylicytuje listę leków refundowanych (suprajsik dla pacjentów szpitali doposażanych przez Jurka O.)

PKW wylicytuje 3 miejsce w najbliższych wyborach,

TVN i TVP wylicytują stanowiska szefów wiadomości wśród TW.

Niesiołowski wylicytuje Krzyż wiszący w Sejmie,

Ewa Kopacz wylicytuje kontenery ziemi zdjętej i przesianej w Smoleńsku,

Ambasador Rosji wylicytuje juz niepotrzebne kody szyfrowe do telefonów satelitarnych polskich sił zbrojnych,

Donald Tusk wylicytuje datę przyjęcia EURO,

Jan Krzysztof Bielecki wylicytuje nowe zadanie dla Donalda,

Paweł Pietkun wylicytuje palikotom kilka działek na Księżycu i niejeden łan łej tiket,

omc magister Władysław Bartoszewskibędzie licytował tupecik i maszynke do mielenia ozorem,

MON wylicytuje kilka bezpiecznych wycieczek do Afganistanu połączonych ze szkoleniem z dowodzenia i kreską,

Radosław Sikorski wylicytuje treść przemówienia w Moskwie,

Danio wylicytuje zamianę Małego Głoda na Powszechne Niedożywienie, UWAGA: licytację poprowadzi Waldemar Pawlak z komisji trójstronnej.

Jolanta Kwaśniewska wylicytuje stawkę za udział w reklamie prezerwatyw lub kremu mocującego Protefix,

HGW wylicytuje wśród lewackich bojówek i miedzynarodowych grup terrorystycznych organizację obchodów kolejnego polskiego święta państwowego,

Bronek wystawi swojego kaszalota,

IPN wylicytuje zasoby zbiorów zastrzeżonych, a altruista Dziwisz przelicytuje wszystkich.

Jerzy Owsiak wylicytuje pałac w którym mieszka,

Tomasz Lis wylicytuje w Krytyce Politycznej swój ostatni egzemplarz książki "Co z tą Polską" z dedykacją Tomasza Grossa,

Lato wylicytuje trzy pełne bańki,

Durczok czysty stół i skarpetki,

a Schetyna jak ma przesrane.

W ramach szczególnego bonusa dla WOŚP Belka wylicytuje promil przewidywanego marcowego transferu kasy z polskich banków na zewnątrz, a Grodzka wylicytuje swoje pigułki antykoncepcyjne.

A ja wylicytuję dostęp do najlepszych tekstów w polskim Internecie - wszystkie one są na Nowym Ekranie :-))

GRAMY !!!
autor:ŁŁ ne.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepsze i gorsze matki w państwie PiSlamskim

Najnowsze licytacje na WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy J.Owsiakowi by znalazł się w podręcznikach, dał alibii moralne skorumpowanym politykom, przeprowadził najbardziej skuteczny szantaż emocjonalny i kupił sprzęt za naszą kasę, by Państwo mogło naszą kase marnować

ma podobno przeprowadzić następujące licytacje by było spoko, gites, fajnie i siema:

Doda ma licytować majtki, które podobno miała (nieprane od tamtej pory),

Biedroń licytuje chwyty poniżej pasa w obydwie strony,

Rysiek z Klanu licytuje ślub swojego podopiecznego niepełnosprawnego umysłowo, który i tak jest ubezwłasnowolniony i żenić się nie może, chyba, że:

Sąd Najwyższy wylicytuje także w tej sprawie wyrok na zamówienie (SN licytuje niemal codziennie ale do tej pory nie szło na konto WOŚP),

Nergal wylicytuje podarcie i zeżarcie Tory. Koranu oraz książki Danuty Wałęsowej,

Kuba Wojewódzki wylicytuje wykonanie piosenki o skakaniu przez Pośpieszalskiego po grobie Geremka,

Arłukowicz znów wylicytuje listę leków refundowanych (suprajsik dla pacjentów szpitali doposażanych przez Jurka O.)

PKW wylicytuje 3 miejsce w najbliższych wyborach,

TVN i TVP wylicytują stanowiska szefów wiadomości wśród TW.

Niesiołowski wylicytuje Krzyż wiszący w Sejmie,

Ewa Kopacz wylicytuje kontenery ziemi zdjętej i przesianej w Smoleńsku,

Ambasador Rosji wylicytuje juz niepotrzebne kody szyfrowe do telefonów satelitarnych polskich sił zbrojnych,

Donald Tusk wylicytuje datę przyjęcia EURO,

Jan Krzysztof Bielecki wylicytuje nowe zadanie dla Donalda,

Paweł Pietkun wylicytuje palikotom kilka działek na Księżycu i niejeden łan łej tiket,

omc magister Władysław Bartoszewskibędzie licytował tupecik i maszynke do mielenia ozorem,

MON wylicytuje kilka bezpiecznych wycieczek do Afganistanu połączonych ze szkoleniem z dowodzenia i kreską,

Radosław Sikorski wylicytuje treść przemówienia w Moskwie,

Danio wylicytuje zamianę Małego Głoda na Powszechne Niedożywienie, UWAGA: licytację poprowadzi Waldemar Pawlak z komisji trójstronnej.

Jolanta Kwaśniewska wylicytuje stawkę za udział w reklamie prezerwatyw lub kremu mocującego Protefix,

HGW wylicytuje wśród lewackich bojówek i miedzynarodowych grup terrorystycznych organizację obchodów kolejnego polskiego święta państwowego,

Bronek wystawi swojego kaszalota,

IPN wylicytuje zasoby zbiorów zastrzeżonych, a altruista Dziwisz przelicytuje wszystkich.

Jerzy Owsiak wylicytuje pałac w którym mieszka,

Tomasz Lis wylicytuje w Krytyce Politycznej swój ostatni egzemplarz książki "Co z tą Polską" z dedykacją Tomasza Grossa,

Lato wylicytuje trzy pełne bańki,

Durczok czysty stół i skarpetki,

a Schetyna jak ma przesrane.

W ramach szczególnego bonusa dla WOŚP Belka wylicytuje promil przewidywanego marcowego transferu kasy z polskich banków na zewnątrz, a Grodzka wylicytuje swoje pigułki antykoncepcyjne.

A ja wylicytuję dostęp do najlepszych tekstów w polskim Internecie - wszystkie one są na Nowym Ekranie :-))

GRAMY !!!
autor: ŁŁ ne.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepsze i gorsze matki w państwie PiSlamskim

nie do konca bo jest niewielu bez matury. a do policji to zaden problem sie dostac jezeli chodzi o posterunkowego, kwalifikacja typu sciema potem 9 miesiecy szkolki prewencji w piasecznie po ktorej niczego sie nie nauczycsz a potem do lodówy i na ulice ciągać się z pijanymi gówniarzami. wladek taka jest ustawa i po 12 latach na kontrakcie wylecisz, dopoki nie dostaniesz sluzby stalej (czyli awans na kaprala) nie masz szans na stała prace. a kolego fazzi ja mam 24 lata, mieszkanie, stała słuzbe, stopien niewazny, i nie martwie sie o jutro. a w policji dają stałą słuzbe wszystkim po 3 latach pracy, tylko ze malo kto przetrwa tyle czasu w prewencji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepsze i gorsze matki w państwie PiSlamskim

Hahaha Moge powiedzieć tak ze makijaż nie jest wart tej ceny, wcale sie dobrze nie trzyma,kolejna sprawa kosmetyczka nie słucha co się do niej mówi, ja jako panna młoda wyglądałam jak jedna z moich druchn która też się tam malowała!!!
cenna 120 tak jak rozmawiałam przez telefon
......Fryzjer Modzalewska na dole co ma Salon nie dość, że odwaliła mi maniane na głowie włosy ....na upięcia się nie nadawały...., czesanie rozpadło się po kościele, ciągle ktoś przybiegał i poprawiał mi w łazience to arcydzieło, ponadto miało być 90zł a po uczesaniu woła mi 130 zł SZOK
.............Ja do niej, że miało być inaczej ona opryskliwie do mnie,że takie są ceny!!całe czesanie milczała i taka nie bardzo miła ta kobieta ma się za nie wiadomo kogo!!!!...............
...............Na plener byłam u innej dziewczyny na Al.legionów salonu nie podaje żeby ktoś nie zarzucił reklamy ale kilka kroków od Perfect Modzalewskiej!!! zapłaciłam 80zł wyglądałam lepiej nawet zdjęcia kto ogląda to tak samo mówi aaaaa i jeszcze jedno przed ślubem stwierdziła, że mam okropne włosy wcisneła mi odzywkę za 80 zł a wiecie co........... na internecie były te same po 18zł +10 zł koszt wysyłki to jest 28 MASAKRA kolejna......
Nigdy juz nie kupie u Fryzjera wole iść do Hurtowni tam dziewczyny mają naprawde dobre ceny uważajcie co kupujecie w salonach dziewczyny!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepsze i gorsze matki w państwie PiSlamskim

Podryw na dubstep

http://www.cda.pl/video/2686397/Podryw-na-dubstep

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepsze i gorsze matki w państwie PiSlamskim

i kobiety na to się nabierają? O niee.
o święci pańscy...
a ten ''ksiądz'' to kurcze niezły jest.. a kobiety jeszcze lepsze wierząc, że są wybawieniem od '' niemocy znalezienia spbie miejsca'' :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepsze i gorsze matki w państwie PiSlamskim

Mało wiesz o Policji... Nie wiem kto Ci takich głupot nagadał. Do Policji jest się bardzo trudno dostać o czym świadczą chociażby wpisy na forach internetowych( w tym na 4lomza). Po pozytywnym przejsciu procedury kwalifikacyjnej idziesz na kurs podstawowy na 6 miesięcy, potem na 37 służb do Oddziału Prewencji, a nastepnie wracasz do swojej macierzystej jednostki w której pełnisz służbę. W Piasecznie nie ma już żadnej szkółki policyjnej tylko jest Oddział Prewencji Policji w którym pełnią służbę sami policjanci zawodowi. Piaseczno można było można nazwać szkółką jak była służba kandydacka i chłopaki wojsko w Policji odrabiali. Praca w Policji jest o wiele ciekawsza i o wiele bardziej różnorodna. Do służby stałej oczywiście przechodzi się po 3 latach, ale każdy do niej przechodzi(nie słyszałem jeszcze o przypadku żeby kogoś wywalili). Bardzo dużo ludzi z wojska i ŻW przechodzi do Policji, bo nikt nie chce siedzieć jako szeregowiec nie wiadomo ile lat, patrząc jak do stałej przechodzą tylko plecaki :) Kolego Greg4Real siedzę w tej branży już kilka lat, więc wiem co piszę, bo z nie jednym rozmawiałem i nie jedno widziałem. Nie chciałbym pracować siedząc w koszarach i być jebanym jak szmata codziennie... pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepsze i gorsze matki w państwie PiSlamskim

Byłam u psychologa Marty Perkowskiej na Makowej 19. Ma niesamowity dar słuchania i cierpliwości. Nie patrzy co chwila na zegarek, jak się człowiek rozklei. Podczas rozmowy daje się wyczuć, że naprawdę szanuje pacjenta. Poruszałyśmy naprawdę trudne sprawy, ale ona niczemu się nie dziwiła i była bardzo taktowna. Zawsze trafia w sedno sprawy. Dzięki niej znów wierzę w życie, potrafię się nim cieszyć i wierzę w ludzi.
Polecam wizytę w jej prywatnym gabinecie na Makowej 19. Wszystkiego można się zresztą dowiedzieć z jej strony: www.una.lomza.pl tel.:607550211

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepsze i gorsze matki w państwie PiSlamskim

I jeszcze easygo.pl , wakacje.pl , 2,3 doby przed wylotem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepsze i gorsze matki w państwie PiSlamskim

FERENC :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepsze i gorsze matki w państwie PiSlamskim

OSK Borawski na Al.Legionów 32 (vis a vis Parku) 900zł i ŻADNYCH opłat dodatkowych za cokolwiek,w cenie plac,materiały i egz.wew. - polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepsze i gorsze matki w państwie PiSlamskim

Zróbcie zakupy przez internet na londonay do 11.01.2012 a dochód przeznaczony bedzie na WOŚP!


Link poniżej:


http://londonay.com/LM4949 -zarabiaj,kupuj.sprzedawaj
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę-:: http://kasiorka.eu/ref-andreo
http://MixReq.com?ref=1247262 -ankiety 4$ jedna
www.abantonino.blog.onet.pl- zobacz wszystko
  http://www.AWSurveys.com?R=andreo -ankiety dobrze płatne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepsze i gorsze matki w państwie PiSlamskim

Gdzie to można zrobić? Dowód Osobisty i inne.
Może w jakiejś kawiarence?Ta na Dmowskiego istnieje jeszcze?



Zróbcie zakupy przez internet na londonay do 11.01.2012 a dochód przeznaczony bedzie na WOŚP!


Link poniżej:


http://londonay.com/LM4949 -zarabiaj,kupuj.sprzedawaj
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę-:: http://kasiorka.eu/ref-andreo
http://MixReq.com?ref=1247262 -ankiety 4$ jedna
www.abantonino.blog.onet.pl- zobacz wszystko
http://www.AWSurveys.com?R=andreo -ankiety dobrze płatne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lepsze i gorsze matki w państwie PiSlamskim

Dziś do schroniska trafiła sunia ratlerek maści brązowej. Czeka na właściciela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org