czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Uprzedzony jak liberał

ja dziś widziałam pieska ale miała czarną obroże i tez sie bląkała



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uprzedzony jak liberał

nie wiem ja widziałam takiego pieska około 16 , pyszczek siwy suczka troszke brzusio grubszy i miła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uprzedzony jak liberał

http://www.bialymotylek.com.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uprzedzony jak liberał

Akurat obroży na sobie nie miała, nie jest grubiutka, boi się ludzi ale jeśli ktoś jej się spodoba potrafi obdarzyć go sympatią (chce żeby ją głaskano, wchodzi na kolana)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uprzedzony jak liberał

jak juro jeszcze będzie tam to zrobię zdjęcie i wyśle ci na emaila. jestem prawie pewna że to ona będzie... o której godzinie ci uciekła??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uprzedzony jak liberał

Dziś z rana najprawdopodobniej, lub wczoraj wieczorem ktoś jej niedopilnował nie dopilnował. Ale nie sądzę że taki kawałek drogi przeszła. Chyba że ktoś ją tam zawiózł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uprzedzony jak liberał

nelle patrze masz ograniczone horyzonty intelektualne i zapewne nie wiesz tego, iż poszczególne klasy etniczne cechują się pewnymi zachowaniami np: pracodawcy z Łomży zwiększaniem nakładów pracy na pracownika, łamaniem prawa pracy wobec pracownika (z dwóch powodów aby zarabiać i aby utrzymać pracownika), mieszkańcy okolic Łomży brakiem kultury kierowania samochodem wobec innych uczestników ruchu, pobliskich rolników brakiem higieny osobistej. Oczywiście od reguły są wyjątki może nawet więcej niż się zakłada, ale takie są stereotypy chodź mogą być błędne to na jakiś faktach też musiały być oparte. Czas chyba zamknąć ten głupi temat. CLOSE



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uprzedzony jak liberał

W Białymstoku możesz kupić taniej ciuszki w sieciówkach, ponieważ jest dużo promocji. Popatrz w galeriach. A reszta rzeczy kosztuje raczej tyle samo, co w Łomży.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uprzedzony jak liberał

dzięki za info a bank na polowej i zawadzkiej BPH I PKO co myślicie ........////////

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uprzedzony jak liberał

A ile osób zachoruje po przystanku Owsiaka?
Ile mam urodzi upośledzone dzieci?
Pytam się!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uprzedzony jak liberał

BLM się nie myją, mają ciągle zaparowane szyby w samochodach i ogólnie brak im ogłady. Nie wierzysz? Wyjdź na ulicę, policz 100 samochodów i zapisz, który z nich miał zaparowane szyby, jechał nadmierną prędkością, miał głośną muzykę albo ruszał z piskiem stwarzając niebezpieczeństwo. Wyjdzie że większość w tych 100 to BLM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uprzedzony jak liberał

Nie wrzuciłem i nie wrzucę ani jednego grosza. Wolę dać kobiecie która potrzebuję mojej pomocy! Lub komukolwiek innemu do reki albo iść i kupić w sklepie np. jedzenie lub ciuch. Nawet nie wiecie kto zamawia te sprzęty, że w stanach wszędzie są obstawieni bliscy i dalsi kumple Owsiaka sami zamawiają te sprzęty i biorą dla siebie ogromne prowizje!

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uprzedzony jak liberał

Najprawdopodobniej nie była poszukiwana wczoraj wieczorem ani dziś rano. Moim zdaniem nie zaszła tak daleko. Chyba, że została tam zawieziona. tunnel rush

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org